ОФІЦІЙНО: Корпоративні права Карпат безкоштовно передадуть Львову

«Зелено-білі» підтримали ухвалу Львівської міськради

ОФІЦІЙНО: Корпоративні права Карпат безкоштовно передадуть Львову
© ФК Карпати Львів

Львівські «Карпати» зробили офіційну заяву, в якій погодилися безкоштовно передати громаді Львова корпоративні права клубу.

«Уся «зелено-біла» сім’я вітає історичне рішення Львівської міської ради та прийняття ухвали про створення Народної команди.

Дата 13 лютого 2020 року назавжди увійде до славетної історії «Карпат»: одностайним голосуванням депутатського корпусу ЛМР було прийнято ухвалу про створення Народної команди. «Карпати» переходять у власність громади міста Львова.

Особливу подяку хочемо висловити на адресу міського голови Львова Андрія Садового, чий внесок у створення Народної команди важко переоцінити, ініціатора, ідейного натхненника ухвали, Григорія Козловського, голів фракцій, всього депутатського корпусу.

Як відомо, згідно з умовами створення Народної команди «Карпати», проголосованих депутатами, основною з них вбачається наступна: «Безоплатна передача корпоративних прав ТзОВ «Клуб професійного футболу «Карпати» у власність територіальної громади м. Львова».

ФК «Карпати» офіційно повідомляє, що КОРПОРАТИВНІ ПРАВА БУДУТЬ БЕЗКОШТОВНО ПЕРЕДАНІ У ВЛАСНІСТЬ ГРОМАДИ МІСТА, як цього і вимагає текст ухвали», — йдеться у заяві, опублікованій на офіційному сайті «Карпат».

Після 18-ти зіграних турів «Карпати» посідають останнє місце в УПЛ, маючи в активі 11 очок за різниці забитих і пропущених м'ячів 15-33.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Карпати

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 14.02.2020 20:18
    +2
    PFCLviv, 14.02.2020 19:21
    Всі правоохоронні органи, в чиїх компетенціях, повинні розслідувати ці всі дії Садового, міської ради і всі причетних до цієї афери. Що це за дєрєбан землі такий, що це за нецільове використання бюджатних коштів і взяття на баланс банкрота і боржника, від якого залишилась одна назва... Де правоохоронні органи, доки ці афери будуть продовжуватись ?!
    Клоун,це ТЕБЕ ніяким боком не стусується,облизуй "лімо" та лягай спатки-дорослі твоєї думки питатися не будуть...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.02.2020 19:21
    -4
    Всі правоохоронні органи, в чиїх компетенціях, повинні розслідувати ці всі дії Садового, міської ради і всі причетних до цієї афери. Що це за дєрєбан землі такий, що це за нецільове використання бюджатних коштів і взяття на баланс банкрота і боржника, від якого залишилась одна назва... Де правоохоронні органи, доки ці афери будуть продовжуватись ?!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 14.02.2020 18:14
    +2
    Aleks04, 14.02.2020 14:27
    На зло крысе-лембергу Карпаты будут жить! Клуб с фанатами, историей и традициями. А что ФеКаЛ? Команда без традиций, фанатов и истории, скоро и загнётся, потом за Рух будешь болеть? Коверкать слово Карпаты, ненавидеть такой великий клуб... Сказочный дол*аёб
    Не звертай уваги!Це фекальне,2 рік в конвульсіях,його тільки лінивий на .і. не посилав...Дякую за підтримку,"Дніпро" !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.02.2020 16:09
    -4
    Циганик: Карпати винні Севільї мільйон євро за Шведа – львівський клуб не отримає грошей за продаж Карраскаля
    ==============
    Я так зрозумів борг в 1 млн ЄВРО то це вже борг міста Львова ?! А інші борги ?!
    vasilichn
      vasilichn, 14.02.2020 15:35
    0
    Andrii Stadnyk, 14.02.2020 15:17
    Може хтось дати нормальне пояснення того, що провернули у Львові? Крапатам дали в оренду землю, а Карпати стали комунальною власністю. Виходить землю самі собі дали? Чи землю майже в центрі дали Димінському і ще з нього гроші будуть брати за оренду? Чи землю дали Димінському, а за оренду будуть самі собі з міського бюджету платити?
    І головне питання: чи потягне місто, навіть таке, як Львів, утримання команди рівня УПЛ?
    Сколько команд было когда-то которые финансировались из городского бюджета и где они сейчас, может кто вспомнит? Я думаю, что мало найдется таких людей которые вспомнят те клубы...
    Вот и "Карпаты" тоже самое ожидает, а жаль...
    Andrii Stadnyk
      Andrii Stadnyk, 14.02.2020 15:17
    +2
    Може хтось дати нормальне пояснення того, що провернули у Львові? Крапатам дали в оренду землю, а Карпати стали комунальною власністю. Виходить землю самі собі дали? Чи землю майже в центрі дали Димінському і ще з нього гроші будуть брати за оренду? Чи землю дали Димінському, а за оренду будуть самі собі з міського бюджету платити?
    І головне питання: чи потягне місто, навіть таке, як Львів, утримання команди рівня УПЛ?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.02.2020 15:10
    -5
    andriychornyy, 14.02.2020 14:47
    Виграли бронзу ЧУ, були учасником єврокубків і фіналістом КУ. А що за цей час виграли фекали?
    Плять, реально велич !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.02.2020 15:07
    -6
    dudigo78, 14.02.2020 14:55
    Фекали за цей час поміняли чотири юридичні адреси і вкрали місце в упл в Рівного. Так що до фекалів ще всім далеко. Як кажуть назва фекали говорить сама за себе)))
    А скільки раз мінялись каЛпати- сільмаш-СКА- тепер народна команда?!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.02.2020 14:55
    +2
    andriychornyy, 14.02.2020 14:47
    Виграли бронзу ЧУ, були учасником єврокубків і фіналістом КУ. А що за цей час виграли фекали?
    Фекали за цей час поміняли чотири юридичні адреси і вкрали місце в упл в Рівного. Так що до фекалів ще всім далеко. Як кажуть назва фекали говорить сама за себе)))
    andriychornyy
      andriychornyy, 14.02.2020 14:47
    +4
    Виграли бронзу ЧУ, були учасником єврокубків і фіналістом КУ. А що за цей час виграли фекали?
    vasilichn
      vasilichn, 14.02.2020 14:46
    -2
    лично моё мнение: "Карпатам" наступит скоро пи*дец.
    Лучше-бы такой пи*дец наступил "ФК Львов". Что за уебище такое и нафига ОНО нужно во Львове. А "Карпаты" мне жаль, точно так-же как жаль и "Днепр", "Металлист" и другие команды которые были раньше, а сейчас их НЕТ!!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.02.2020 14:29
    -10
    Aleks04, 14.02.2020 14:27
    На зло крысе-лембергу Карпаты будут жить! Клуб с фанатами, историей и традициями. А что ФеКаЛ? Команда без традиций, фанатов и истории, скоро и загнётся, потом за Рух будешь болеть? Коверкать слово Карпаты, ненавидеть такой великий клуб... Сказочный дол*аёб
    Ой, а хдє твайо Днєпро ?!
    І шо за велич така каЛпати ?! Шо та велич виграла за останні 50 років?!
    В чому власне велич?!
    Aleks04
      Aleks04, 14.02.2020 14:27
    +9
    PFCLviv, 14.02.2020 14:10
    Які каЛпати, ска каЛпати, фк сільмаш чи каЛпати демінського - бєні, чи каЛпати народна команда !
    На зло крысе-лембергу Карпаты будут жить! Клуб с фанатами, историей и традициями. А что ФеКаЛ? Команда без традиций, фанатов и истории, скоро и загнётся, потом за Рух будешь болеть? Коверкать слово Карпаты, ненавидеть такой великий клуб... Сказочный дол*аёб
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.02.2020 14:23
    -8
    Вітаю громаду міста Львова, тепер борги каЛпат це ВАШІ борги !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.02.2020 14:10
    -9
    wicker, 14.02.2020 14:07
    Карпати були, є та дасть Бог будуть, все решта ...УЙНЯ!
    Які каЛпати, ска каЛпати, фк сільмаш чи каЛпати демінського - бєні, чи каЛпати народна команда !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.02.2020 14:09
    -9
    Ураааааааа!
    Вісім гектарів хапнули в громади міста Львова на міський бюджет повісили банкрота, можна пиляти міські бабки, вівці будуть теж фінансувати народну команду, вітька мостовик купить на 100 грн акцій ! У Львівському бюджеті повно бабла, дороги зроблено, лікарні теж, садочків море, бюджетного бабла в місті валом !!!
    Ураааааааа! КаЛпати на другий рік виграють Лігу Чемпіонів !
    kerch30
      kerch30, 14.02.2020 14:07
    0
    locator, 14.02.2020 13:14
    І відповідати за результати, трансферну політику і т.п. буде Львівська міська рада, мабуть.
    "Всьо вакруг калхозноє - всьо вакруг майо!"
    п.Садовий пересадить команду на тролейбуси Електрон
    wicker
      wicker, 14.02.2020 14:07
    +5
    Карпати були, є та дасть Бог будуть, все решта ...УЙНЯ!
    Zeppelin
      Zeppelin, 14.02.2020 13:42
    0
    Я не понял, Карпаты перешли горсовету, а землю рядом со стадионом Дыминскому бесплатно?
    acfred
      acfred, 14.02.2020 13:27
    0
    ну такоє, долги тоже громаде ? гаспідарники бл...
    лучше б с Рухом стали одним клубом - тут хоть по профилю, а то депутаты и ФК
    Aleks04
    online
      Aleks04, 14.02.2020 14:27
    +9
    PFCLviv, 14.02.2020 14:10
    Які каЛпати, ска каЛпати, фк сільмаш чи каЛпати демінського - бєні, чи каЛпати народна команда !
    На зло крысе-лембергу Карпаты будут жить! Клуб с фанатами, историей и традициями. А что ФеКаЛ? Команда без традиций, фанатов и истории, скоро и загнётся, потом за Рух будешь болеть? Коверкать слово Карпаты, ненавидеть такой великий клуб... Сказочный дол*аёб
    Trasher311987
      Trasher311987, 14.02.2020 13:14
    +7
    Хорошая новость.
    Такой клуб должен жить.
    Успехов вам
    wicker
    online
      wicker, 14.02.2020 14:07
    +5
    Карпати були, є та дасть Бог будуть, все решта ...УЙНЯ!
    andriychornyy
      andriychornyy, 14.02.2020 14:47
    +4
    Виграли бронзу ЧУ, були учасником єврокубків і фіналістом КУ. А що за цей час виграли фекали?
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 14.02.2020 20:18
    +2
    PFCLviv, 14.02.2020 19:21
    Всі правоохоронні органи, в чиїх компетенціях, повинні розслідувати ці всі дії Садового, міської ради і всі причетних до цієї афери. Що це за дєрєбан землі такий, що це за нецільове використання бюджатних коштів і взяття на баланс банкрота і боржника, від якого залишилась одна назва... Де правоохоронні органи, доки ці афери будуть продовжуватись ?!
    Клоун,це ТЕБЕ ніяким боком не стусується,облизуй "лімо" та лягай спатки-дорослі твоєї думки питатися не будуть...
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 14.02.2020 18:14
    +2
    Aleks04, 14.02.2020 14:27
    На зло крысе-лембергу Карпаты будут жить! Клуб с фанатами, историей и традициями. А что ФеКаЛ? Команда без традиций, фанатов и истории, скоро и загнётся, потом за Рух будешь болеть? Коверкать слово Карпаты, ненавидеть такой великий клуб... Сказочный дол*аёб
    Не звертай уваги!Це фекальне,2 рік в конвульсіях,його тільки лінивий на .і. не посилав...Дякую за підтримку,"Дніпро" !!!
    Andrii Stadnyk
      Andrii Stadnyk, 14.02.2020 15:17
    +2
    Може хтось дати нормальне пояснення того, що провернули у Львові? Крапатам дали в оренду землю, а Карпати стали комунальною власністю. Виходить землю самі собі дали? Чи землю майже в центрі дали Димінському і ще з нього гроші будуть брати за оренду? Чи землю дали Димінському, а за оренду будуть самі собі з міського бюджету платити?
    І головне питання: чи потягне місто, навіть таке, як Львів, утримання команди рівня УПЛ?
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.02.2020 14:55
    +2
    andriychornyy, 14.02.2020 14:47
    Виграли бронзу ЧУ, були учасником єврокубків і фіналістом КУ. А що за цей час виграли фекали?
    Фекали за цей час поміняли чотири юридичні адреси і вкрали місце в упл в Рівного. Так що до фекалів ще всім далеко. Як кажуть назва фекали говорить сама за себе)))
    locator
      locator, 14.02.2020 13:14
    +1
    І відповідати за результати, трансферну політику і т.п. буде Львівська міська рада, мабуть.
    "Всьо вакруг калхозноє - всьо вакруг майо!"
    vasilichn
      vasilichn, 14.02.2020 15:35
    0
    Andrii Stadnyk, 14.02.2020 15:17
    Може хтось дати нормальне пояснення того, що провернули у Львові? Крапатам дали в оренду землю, а Карпати стали комунальною власністю. Виходить землю самі собі дали? Чи землю майже в центрі дали Димінському і ще з нього гроші будуть брати за оренду? Чи землю дали Димінському, а за оренду будуть самі собі з міського бюджету платити?
    І головне питання: чи потягне місто, навіть таке, як Львів, утримання команди рівня УПЛ?
    Сколько команд было когда-то которые финансировались из городского бюджета и где они сейчас, может кто вспомнит? Я думаю, что мало найдется таких людей которые вспомнят те клубы...
    Вот и "Карпаты" тоже самое ожидает, а жаль...
    kerch30
      kerch30, 14.02.2020 14:07
    0
    locator, 14.02.2020 13:14
    І відповідати за результати, трансферну політику і т.п. буде Львівська міська рада, мабуть.
    "Всьо вакруг калхозноє - всьо вакруг майо!"
    п.Садовий пересадить команду на тролейбуси Електрон
    Zeppelin
      Zeppelin, 14.02.2020 13:42
    0
    Я не понял, Карпаты перешли горсовету, а землю рядом со стадионом Дыминскому бесплатно?
    acfred
      acfred, 14.02.2020 13:27
    0
    ну такоє, долги тоже громаде ? гаспідарники бл...
    лучше б с Рухом стали одним клубом - тут хоть по профилю, а то депутаты и ФК