Що означає рішення Львова по Карпатам. Пояснив мер Андрій Садовий

Андрій Садовий пояснив рішення Львівської ради

Що означає рішення Львова по Карпатам. Пояснив мер Андрій Садовий
© fckarpaty.com

Сьогодні Львівська міська рада передала ФК «Карпати» в довгострокову оренду землю стадіону Україна, однак натомість власники повинні передати місту корпоративні права на клуб.

Мер міста Андрій Садовий пояснив рішення. «Карпати» можуть стати власністю Львова тільки в тому випадку, якщо власники повністю відмовляться від фінансування і передадуть права на клуб місту.

«Все залежить від багатьох факторів. Зараз «Карпати» мають двох власників. Це Петро Димінський та Ігор Коломойський, по 50%. Я не розумію, чому вони відмовилися від фінансування. Якщо «Карпати» їм не потрібні, то місту Львів цей клуб завжди цікавий. Але потрібно запитати власників про це».

«Рішення ради відкриває цю дорогу. Яка мета: створити народну команду. Це запасний варіант, якщо власники клубу не будуть його фінансувати. Ми говоримо, що місто готове до створення народної команди. Але власники повинні дати відповідь. Ми їх позицію не знаємо», - сказав Садовий.

Раніше «Карпати» через фінансові проблеми були змушені відпустити провідних гравців і перейти в режим економії. При цьому команда стоїть на виліт з УПЛ.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(52 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.02.2020 06:59
    0
    Ruslan, 14.02.2020 01:35
    Та все тут зрозуміло. Для прикладу в нас в дворі почали робити ремонт, Понавозили техніки, робочі кажуть що фірма виграла тендер, будуть в вас площадка дитяча, стадіончик, алейка з лавками, фонарі і всяка інша краса. Поклали плитку і пропали. Два роки в штопорі. Логіка проста: фірмочка котра записана на Садіка жінку плитку поклала, гроші казкові з бюджету міста злизали а остальне в дупі. Так і тут. Невже ви думаєте що за КаЛ хтось в подобі Садіка переживає? Ніхто з гівна ліпити цукєрочки не буде. Садік вже хапнув долю, Дим землю, жид Беня скинув на місто. Всі довольні, всі сміються.
    А вітя мостовик буде інвестором народної команди каЛпати... певно як в нк верес по 100 грн в рік скинеться з погулянкою....
    Ruslan
    online
      Ruslan, 14.02.2020 01:35
    +2
    REALIST, 13.02.2020 20:42
    ... при всій повазі до Садового - логіка незрозуміла... мало того, що дали ригу-Диму і Бєні землю, так ще й взяли на себе безглуздий багаж, який буде фінансуватися за рахунок доріг, парків і т д. ....земля хоч прив'язана до обов'язку фінансувати клуб? Львів'яни мені пояснять цю аферу?
    Та все тут зрозуміло. Для прикладу в нас в дворі почали робити ремонт, Понавозили техніки, робочі кажуть що фірма виграла тендер, будуть в вас площадка дитяча, стадіончик, алейка з лавками, фонарі і всяка інша краса. Поклали плитку і пропали. Два роки в штопорі. Логіка проста: фірмочка котра записана на Садіка жінку плитку поклала, гроші казкові з бюджету міста злизали а остальне в дупі. Так і тут. Невже ви думаєте що за КаЛ хтось в подобі Садіка переживає? Ніхто з гівна ліпити цукєрочки не буде. Садік вже хапнув долю, Дим землю, жид Беня скинув на місто. Всі довольні, всі сміються.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 13.02.2020 21:27
    -3
    BekXan, 13.02.2020 21:22
    Любая команда вышки или первой лиги в собственники города сразу или банкрот или вторая лига.Прецендентов куча.
    Так вівці вже давно банкроти...
    BekXan
      BekXan, 13.02.2020 21:22
    -2
    Любая команда вышки или первой лиги в собственники города сразу или банкрот или вторая лига.Прецендентов куча.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 13.02.2020 20:52
    -3
    REALIST, 13.02.2020 20:42
    ... при всій повазі до Садового - логіка незрозуміла... мало того, що дали ригу-Диму і Бєні землю, так ще й взяли на себе безглуздий багаж, який буде фінансуватися за рахунок доріг, парків і т д. ....земля хоч прив'язана до обов'язку фінансувати клуб? Львів'яни мені пояснять цю аферу?
    Ппри всій повазі до садового.........
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 13.02.2020 20:47
    -5
    REALIST, 13.02.2020 20:42
    ... при всій повазі до Садового - логіка незрозуміла... мало того, що дали ригу-Диму і Бєні землю, так ще й взяли на себе безглуздий багаж, який буде фінансуватися за рахунок доріг, парків і т д. ....земля хоч прив'язана до обов'язку фінансувати клуб? Львів'яни мені пояснять цю аферу?
    Братва нє стрєляйтє друг друга!
    Вам нєчєва в жизні дєліть !
    =========
    Я сам заплутався, так виходить шо за 8 гектарів землі в центрі Львова благородні садовий- козловський взяти хочуть на баланс міста пусту назву "КАРПАТИ"...
    ГЕНІАЛЬНО БРАТВА ДІЛИТЬ ЗЕМЛЮ !
    REALIST
    online
      REALIST, 13.02.2020 20:42
    -2
    ... при всій повазі до Садового - логіка незрозуміла... мало того, що дали ригу-Диму і Бєні землю, так ще й взяли на себе безглуздий багаж, який буде фінансуватися за рахунок доріг, парків і т д. ....земля хоч прив'язана до обов'язку фінансувати клуб? Львів'яни мені пояснять цю аферу?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 13.02.2020 20:31
    -3
    Йоп їх мать, то каЛати вже народні чи нє...?
    Шо бєня з димом за це взяли, шо козловський там співає... Бачу тут афера століття назріває, під благородним соусом... Вся братва злодійська в тємі!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 13.02.2020 20:28
    -6
    Андрійко Доля ще той шулєр... Ласий шмат землі львівської ще не подєрєбанений... Терміни піджимають, вибори в жовтні...
    Ruslan
    online
      Ruslan, 14.02.2020 01:35
    +2
    REALIST, 13.02.2020 20:42
    ... при всій повазі до Садового - логіка незрозуміла... мало того, що дали ригу-Диму і Бєні землю, так ще й взяли на себе безглуздий багаж, який буде фінансуватися за рахунок доріг, парків і т д. ....земля хоч прив'язана до обов'язку фінансувати клуб? Львів'яни мені пояснять цю аферу?
    Та все тут зрозуміло. Для прикладу в нас в дворі почали робити ремонт, Понавозили техніки, робочі кажуть що фірма виграла тендер, будуть в вас площадка дитяча, стадіончик, алейка з лавками, фонарі і всяка інша краса. Поклали плитку і пропали. Два роки в штопорі. Логіка проста: фірмочка котра записана на Садіка жінку плитку поклала, гроші казкові з бюджету міста злизали а остальне в дупі. Так і тут. Невже ви думаєте що за КаЛ хтось в подобі Садіка переживає? Ніхто з гівна ліпити цукєрочки не буде. Садік вже хапнув долю, Дим землю, жид Беня скинув на місто. Всі довольні, всі сміються.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.02.2020 06:59
    0
    Ruslan, 14.02.2020 01:35
    Та все тут зрозуміло. Для прикладу в нас в дворі почали робити ремонт, Понавозили техніки, робочі кажуть що фірма виграла тендер, будуть в вас площадка дитяча, стадіончик, алейка з лавками, фонарі і всяка інша краса. Поклали плитку і пропали. Два роки в штопорі. Логіка проста: фірмочка котра записана на Садіка жінку плитку поклала, гроші казкові з бюджету міста злизали а остальне в дупі. Так і тут. Невже ви думаєте що за КаЛ хтось в подобі Садіка переживає? Ніхто з гівна ліпити цукєрочки не буде. Садік вже хапнув долю, Дим землю, жид Беня скинув на місто. Всі довольні, всі сміються.
    А вітя мостовик буде інвестором народної команди каЛпати... певно як в нк верес по 100 грн в рік скинеться з погулянкою....