Карпати отримали в оренду стадіон Україна в обмін на ексклюзивні права

На сесії Львівської міськради запропоновано створити народну команду

Карпати отримали в оренду стадіон Україна в обмін на ексклюзивні права
© Форпост

Сьогодні, 13 лютого, на сесії Львівської міської ради прийняте рішення про ухвалу передачи в довготривалу оренду ФК «Карпати» землі стадіону «Україна» за адресою вул. Липова Алея, 5. Відповідну ухвалу підтримали 56 депутатів.

Договір оренди укладуть на 8 років. Загальна площа території – 8,1 га. За це «Карпати» платитимуть місту 2,15 млн гривень на рік. Футбольна команда матиме можливість проводити там тренування, а також планує реконструювати стадіон.

Обов'язковою умовою оренди є створення міськрадою Народної команди «Карпати» та безоплатна передача корпоративних прав ФК «Карпати» у власність територіальної громади міста Львова. Це гарантує Народній команді «Карпати» продовження пільгового періоду користування спорудами стадіону «Україна», тренувальними полями та надання в оренду земельних  ділянок, необхідних для їх належного функціонування на пільгових засадах. В обмін міськрада обіцяє фінансування на розвиток футболу, зокрема дитячого.

На стадіоні хочуть провести ремонт роздягалень та душових для спортсменів, пункту для диспетчерів, переобладнати трибуни, скоротивши кількість місць до 15 тисяч, облаштувати VIP-ложі та провести реконструкцію верхніх і нижніх полів.

Окрім того, у планах також є створення кафе та їдалень, залу для прес-конференцій та офісу, 3–4-поверхового реабілітаційного центру для футболістів, двох готелів на 60 та 100 місць, спортзалу, клубної спортивної школи та музею «Карпат». Поблизу хочуть облаштувати відкриту автостоянку на 103 місця, підземну парковку для 310 авто та багаторівневий паркінг на 400 авто із виїздом на вул. Стуса.

Нагадаємо, це вже друга спроба передачі стадіону «Україна» в оренду «Карпатам». Раніше, 23 січня, депутати провалили це питання на сесії Львівської міськради, віддавши лише 18 голосів за. Тоді «Карпати» звинуватили у цьому депутата ЛМР і президента іншого львівського футбольного клубу «Рух» Григорія Козловського.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 14.02.2020 08:27
    0
    wicker, 13.02.2020 18:54
    У Бені контрольна акція, від нього усе залежатиме.
    У Бени в Галиции две фирмы по производству оружия и боеприпасов. Так что тот футбол карпатский ему и не снился
    Олигарх Игорь Коломойский является одним из владельцев фирм ООО "Таргет-М" и ООО "Рокит-М", основной вид деятельности которых - производство оружия и боеприпасов. Об этом сообщает Украинская Правда. Согласно данным Единого государственного реестра, обе фирмы были зарегистрированы 29 января 2020 года.
    Фирма "Таргет-М" числится по адресу во Львовской области: Дрогобыч, улица Бориславская, 82. На этом же адресе зарегистрировано "НПК-Галичина", которая принадлежит Коломойскому.
    Фирма "Рокит-М" зарегистрирована в Ивано-Франковской области: в городе Надворная, улица Майданская, 5. Там же располагается еще одна компания Коломойского - "Нефтехимик Прикарпатья".
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 14.02.2020 08:22
    0
    ll_pogulianka_ll, 13.02.2020 23:01
    Йо-птичь иванов-ти тут по запрошенню "лємберга"??или из заблудившихся??
    Я тут как гражданин Украины и любитель футбола. А ты из порохоботовских троллей? Ну не рви сердце. У меня на вас стойкий иммунитет.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.02.2020 07:03
    +1
    Chester_787, 14.02.2020 06:37
    Оце в синяка пердак горить, більше всіх коментарів
    Та мені просто ржачно з вас тупарилі вівці !
    Chester_787
      Chester_787, 14.02.2020 06:37
    -1
    PFCLviv, 13.02.2020 21:44
    Карпати отримали в оренду стадіон Україна в обмін на ексклюзивні права
    =========
    Всьо тепер карпати виграють Лігу Чемпіонів!
    Оце в синяка пердак горить, більше всіх коментарів
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 13.02.2020 23:01
    -1
    Виктор Иванов, 13.02.2020 22:32
    Зачем нам львовские базары?
    Йо-птичь иванов-ти тут по запрошенню "лємберга"??или из заблудившихся??
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 13.02.2020 22:32
    -4
    Зачем нам львовские базары?
    kerch30
      kerch30, 13.02.2020 22:21
    -2
    самий большой стадион будет в первой лиге и на шару
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 13.02.2020 21:44
    -8
    Карпати отримали в оренду стадіон Україна в обмін на ексклюзивні права
    =========
    Всьо тепер карпати виграють Лігу Чемпіонів!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 13.02.2020 21:42
    +2
    ll_pogulianka_ll, 13.02.2020 21:36
    "лємберг",ти останнім часом в Китай не їздив..?
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 13.02.2020 21:36
    +4
    "лємберг",ти останнім часом в Китай не їздив..?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 13.02.2020 21:25
    -7
    ll_pogulianka_ll, 13.02.2020 21:00
    "Карпат"-багато!!!!А довбодятел тут один і цей клоун-"лємберг"!!!
    То чого ви димінського карпати примазуєте до кубку срср 1969 року ?!
    Яке відношення дима карпати мають до карпат 1969 року ?!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 13.02.2020 21:24
    +3
    В когось зараз буде розрив пукана)))
    turist86
    online
      turist86, 13.02.2020 21:18
    -3
    Карпати отримали в оренду стадіон Україна в обмін на хабар?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 13.02.2020 21:18
    -6
    Вівці, ви за які карпати?!
    Ви хоч історію фк сільмашу знаєте?! І якого х...я ви карпати дима- бєні примазуєте до дати і події 1963 ?!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 13.02.2020 21:12
    +6
    Не звертайте уваги на хворого. Сенс його жалюгідного існування покакати на гілці новин про Карпати. Нехай дурненьке тішиться
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 13.02.2020 21:00
    +4
    "Карпат"-багато!!!!А довбодятел тут один і цей клоун-"лємберг"!!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 13.02.2020 20:43
    -8
    wicker, 13.02.2020 18:54
    У Бені контрольна акція, від нього усе залежатиме.
    Вітька, а ти тепер з погулянкою за які Карпати вболіватимеш ?!
    Тих карпат так багато....
    За фк сільмаш, чии заска карпати, чи за карпати димінсько- бєнєні, чи за карпати народні імені садового - козловського ?!
    Йопт, я вже заплутасі скільки тих карпат!!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 13.02.2020 20:18
    -8
    В Рівному теж народна команда і фінансує народ без львівського шапіто
    Цікаво, який шмат землі вкусив Козловський і скільки там його Авалонів виросте!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 13.02.2020 20:12
    -8
    Всетаки Доля і ко роздєрєбанили 8 шектарів...
    Народна команда каЛпати то так само буде як народна команда верес... Вітька мостовик по буде інвестором
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 13.02.2020 19:29
    +9
    Ого,вже година після друку,а "лємберга" та иванова не має...напевно під крапельницею...
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 13.02.2020 19:29
    +9
    Ого,вже година після друку,а "лємберга" та иванова не має...напевно під крапельницею...
    wicker
    online
      wicker, 13.02.2020 18:54
    +8
    У Бені контрольна акція, від нього усе залежатиме.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 13.02.2020 21:12
    +6
    Не звертайте уваги на хворого. Сенс його жалюгідного існування покакати на гілці новин про Карпати. Нехай дурненьке тішиться
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 13.02.2020 21:36
    +4
    "лємберг",ти останнім часом в Китай не їздив..?
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 13.02.2020 21:00
    +4
    "Карпат"-багато!!!!А довбодятел тут один і цей клоун-"лємберг"!!!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 13.02.2020 21:24
    +3
    В когось зараз буде розрив пукана)))
    dudigo78
    online
      dudigo78, 13.02.2020 21:42
    +2
    ll_pogulianka_ll, 13.02.2020 21:36
    "лємберг",ти останнім часом в Китай не їздив..?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.02.2020 07:03
    +1
    Chester_787, 14.02.2020 06:37
    Оце в синяка пердак горить, більше всіх коментарів
    Та мені просто ржачно з вас тупарилі вівці !
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 14.02.2020 08:27
    0
    wicker, 13.02.2020 18:54
    У Бені контрольна акція, від нього усе залежатиме.
    У Бени в Галиции две фирмы по производству оружия и боеприпасов. Так что тот футбол карпатский ему и не снился
    Олигарх Игорь Коломойский является одним из владельцев фирм ООО "Таргет-М" и ООО "Рокит-М", основной вид деятельности которых - производство оружия и боеприпасов. Об этом сообщает Украинская Правда. Согласно данным Единого государственного реестра, обе фирмы были зарегистрированы 29 января 2020 года.
    Фирма "Таргет-М" числится по адресу во Львовской области: Дрогобыч, улица Бориславская, 82. На этом же адресе зарегистрировано "НПК-Галичина", которая принадлежит Коломойскому.
    Фирма "Рокит-М" зарегистрирована в Ивано-Франковской области: в городе Надворная, улица Майданская, 5. Там же располагается еще одна компания Коломойского - "Нефтехимик Прикарпатья".
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 14.02.2020 08:22
    0
    ll_pogulianka_ll, 13.02.2020 23:01
    Йо-птичь иванов-ти тут по запрошенню "лємберга"??или из заблудившихся??
    Я тут как гражданин Украины и любитель футбола. А ты из порохоботовских троллей? Ну не рви сердце. У меня на вас стойкий иммунитет.