Григорій КОЗЛОВСЬКИЙ: «У Карпат винні всі - Трамп, Обама, ООН і депутати»

Позиція президента ФК «Рух», якого звинувачують «Карпати»

Григорій КОЗЛОВСЬКИЙ: «У Карпат винні всі - Трамп, Обама, ООН і депутати»
© fcrukh.com

У четвер Львівська міська рада не підтримала проект виділення клубу «Карпати» землі в довгострокову оренду.

Керівництво клубу прямо звинуватило в цьому президента ФК «Рух» Григорія Козловського. Телеканал Футбол 1 взяв коментар у Козловського, щоб вислухати його позицію з цього питання.

«Хочу сказати, що я був здивований позицією «Карпат». Але з огляду на те, що відбувається з цим клубом останні роки, напевно, здивування мінімальне. Звинувачувати мене в такому, людину, яка вболіває за долю «Карпат», дуже складно. Думаю, всі пам'ятають історію з Гудимою, яка могла завершитися для клубу фатально. Я щось не бачив Ящишина (нинішній виконавчий директор клубу) в той час, коли «Карпати» вмирали. Де він був? Де була міська рада Львова? І сьогодні почути таке звинувачення для мене дивно».

«Крім того, всі забули, що рішення про контракт на оренду стадіону «Україна» для «Карпат» в цьому сезоні було прийнято легко. Всі депутати підтримали, щоб «Карпатам» було максимально комфортно працювати. Я вас здивую, але я особисто цей орендний договір готував. Щоб всі клуби Львова мали рівний доступ до єдиного комунального стадіону міста. І це звинувачення - абсурд і цинізм».

«У «Карпат» зараз винні всі - Обама, Трамп, ООН, покійний Нельсон Мандела і інопланетяни, що пролітали над Львовом, міська рада, депутати і тепер Козловський. «Карпати» немов з'їхали з глузду», - заявив Козловський.

Відзначимо, що «Рух» в нинішньому сезоні перебрався з Винників до Львова і претендує на місце в УПЛ.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    DidOk
    online
      DidOk, 28.01.2020 20:14
    -1
    Бо до Євро-2012 новий стадіо потрібно було будувати не на Об'їзній, а на місці старої "України". Але ж тоді "Карпати" були проти й не дали... Тепер щось знову мутять
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 24.01.2020 15:28
    +1
    Dima Any, 24.01.2020 11:44
    Ви б поцікавилися біографією цього адекватна , потім гляньте як він забудовує Львів , для нього дерева в центрі ніщо , бо треба парковку робити доя готелю. А в кінці поцікавтеся скандалами навколо Руху, як він звільняє тренерів , які команду виводять на перше місце. Доя мене Козловський - це ще гірший варіант ніж Дим.
    Ти правий на 100%
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 24.01.2020 13:58
    +1
    Ни один бизнесмен в Украине не сдвинет свою пятую точку без какой либо выгоды для себя
    a-z1966
      a-z1966, 24.01.2020 11:44
    +4
    korsun_skif, 24.01.2020 11:21
    Единственный адекватный президент львовского клуба. Не прячется, не прикрывается другими. Побольше бы таких в украинском футболе!
    Стесняюсь спросить а в чём его адекватность?В срыве матчей?Угрожение судьям?Выскакивание на поле словно он с психушки сбежал?...Нашёл адекватного...
    Dima Any
      Dima Any, 24.01.2020 11:44
    +7
    korsun_skif, 24.01.2020 11:21
    Единственный адекватный президент львовского клуба. Не прячется, не прикрывается другими. Побольше бы таких в украинском футболе!
    Ви б поцікавилися біографією цього адекватна , потім гляньте як він забудовує Львів , для нього дерева в центрі ніщо , бо треба парковку робити доя готелю. А в кінці поцікавтеся скандалами навколо Руху, як він звільняє тренерів , які команду виводять на перше місце. Доя мене Козловський - це ще гірший варіант ніж Дим.
    korsun_skif
      korsun_skif, 24.01.2020 11:21
    -6
    Единственный адекватный президент львовского клуба. Не прячется, не прикрывается другими. Побольше бы таких в украинском футболе!
    Dima Any
      Dima Any, 24.01.2020 11:44
    +7
    korsun_skif, 24.01.2020 11:21
    Единственный адекватный президент львовского клуба. Не прячется, не прикрывается другими. Побольше бы таких в украинском футболе!
    Ви б поцікавилися біографією цього адекватна , потім гляньте як він забудовує Львів , для нього дерева в центрі ніщо , бо треба парковку робити доя готелю. А в кінці поцікавтеся скандалами навколо Руху, як він звільняє тренерів , які команду виводять на перше місце. Доя мене Козловський - це ще гірший варіант ніж Дим.
    a-z1966
      a-z1966, 24.01.2020 11:44
    +4
    korsun_skif, 24.01.2020 11:21
    Единственный адекватный президент львовского клуба. Не прячется, не прикрывается другими. Побольше бы таких в украинском футболе!
    Стесняюсь спросить а в чём его адекватность?В срыве матчей?Угрожение судьям?Выскакивание на поле словно он с психушки сбежал?...Нашёл адекватного...
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 24.01.2020 15:28
    +1
    Dima Any, 24.01.2020 11:44
    Ви б поцікавилися біографією цього адекватна , потім гляньте як він забудовує Львів , для нього дерева в центрі ніщо , бо треба парковку робити доя готелю. А в кінці поцікавтеся скандалами навколо Руху, як він звільняє тренерів , які команду виводять на перше місце. Доя мене Козловський - це ще гірший варіант ніж Дим.
    Ти правий на 100%
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 24.01.2020 13:58
    +1
    Ни один бизнесмен в Украине не сдвинет свою пятую точку без какой либо выгоды для себя