Шахтар всуху обіграв Волинь у товариському матчі

«Гірники» забили два м'ячі одному з лідерів Першої ліги

Шахтар всуху обіграв Волинь у товариському матчі
© ФК Волинь

Донецький «Шахтар» у Щасливому провів товариський матч з луцькою «Волинню». Поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь чемпіона України. «Гірники» забили по голу в кожному з таймів.

Контрольний матч

«Шахтар» – «Волинь» – 2:0

«Волинь»: Неділько, Сімінін, Михалик (Ульянов, 60), Болденков, Приндета, Цюпа (Климець, 46), Чачуа, Курко (Рябов, 46), Кожанов (Мартинюк, 80), Хагназарі (Кизилатеш, 60), Куліш (Карпенко, 60). 

«Шахтар» поки не повідомив склад своєї команди та авторів голів.

Відзначимо, що «Волинь» після 19 турів займає друге місце в турнірній таблиці Першої ліги, відстаючи від «Руха» на одне очко. «Шахтар» впевнено мчить до чергового чемпіонства в Прем'єр-лізі.

Нагадаємо, що «Шахтар» готується до 1/16 фіналу Ліги Європи, де зіграє з португальською «Бенфікою» 20-го і 27-го лютого.

Зимові збори клубів УПЛ-2020: розклад та результати контрольних матчів

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(22 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    azl
      azl, 14.02.2020 10:47
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Детский сад развели какой-то... Товарищеский матч, что тут можно вообще обсуждать?
    Что касается подколов по поводу ЛЕ, это я так понимаю, фаны ДК позорятся? "Уж ты бы лучше помолчала бы...".
    Так, как позорится ДК в ЛЕ последнее время, наверное не позорилась ни одна украинская команда.
    JulikoB
    online
      JulikoB, 13.02.2020 21:22
    -3
    mayakovskiy1, 13.02.2020 20:50
    Ну да))) Это ж Шахтер сливает великому Лугано))) За Шкендербеу уже не вспоминаю. Албанская бронза топ клуб.
    Ничья с великим Загребом уже отражена в клубном музее? Оставьте там место для падших в героической борьбе против португальского монстра.
    denzellezned
      denzellezned, 13.02.2020 21:00
    +4
    Нічого собі, АЖ 2 м’ячі, і не якімсь там лузерам, а одному із ЛІДЕРІВ ПЕРШОЇ ліги То ДК серії штампує зі всякімі Брестами, то ШД АЖ 2 м’ячі Волині забиває Почитаєш заголовкі наших авторів, і відразу розумієш що у нас в евро кубках не буде суперників
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 13.02.2020 20:50
    0
    JulikoB, 13.02.2020 16:07
    «Шахтер» уверенно мчится к очередному чемпионству в Премьер-лиге.
    -------------------------------------------
    И к очередному позору в ЛЕ.
    Ну да))) Это ж Шахтер сливает великому Лугано))) За Шкендербеу уже не вспоминаю. Албанская бронза топ клуб.
    Dfs2262ar
      Dfs2262ar, 13.02.2020 18:48
    -1
    ZaE, 13.02.2020 15:09
    Ничего себе, просто порвали.
    Клоун ты посмотри кому вы попадаете с хоккейным счетом
    electron440v60hz
      electron440v60hz, 13.02.2020 16:31
    -1
    ZaE, 13.02.2020 15:09
    Ничего себе, просто порвали.
    нет!! вчера рвали!! аж 4!
    JulikoB
    online
      JulikoB, 13.02.2020 16:07
    -8
    «Шахтер» уверенно мчится к очередному чемпионству в Премьер-лиге.
    -------------------------------------------
    И к очередному позору в ЛЕ.
    Олег Судак
      Олег Судак, 13.02.2020 15:40
    -2
    СЕНСАЦІЯ!!!
    Leo Leo
      Leo Leo, 13.02.2020 15:39
    +8
    Веселая статейка,где состав Шахты? Где авторы голов? Время?
    Собственно в этом весь сайт..
    ZaE
      ZaE, 13.02.2020 15:09
    -1
    Ничего себе, просто порвали.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 13.02.2020 14:14
    -6
    Ну и хватит... Надо ноги беречь.
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 13.02.2020 15:39
    +8
    Веселая статейка,где состав Шахты? Где авторы голов? Время?
    Собственно в этом весь сайт..
    denzellezned
      denzellezned, 13.02.2020 21:00
    +4
    Нічого собі, АЖ 2 м’ячі, і не якімсь там лузерам, а одному із ЛІДЕРІВ ПЕРШОЇ ліги То ДК серії штампує зі всякімі Брестами, то ШД АЖ 2 м’ячі Волині забиває Почитаєш заголовкі наших авторів, і відразу розумієш що у нас в евро кубках не буде суперників
    azl
      azl, 14.02.2020 10:47
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Детский сад развели какой-то... Товарищеский матч, что тут можно вообще обсуждать?
    Что касается подколов по поводу ЛЕ, это я так понимаю, фаны ДК позорятся? "Уж ты бы лучше помолчала бы...".
    Так, как позорится ДК в ЛЕ последнее время, наверное не позорилась ни одна украинская команда.
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 13.02.2020 20:50
    0
    JulikoB, 13.02.2020 16:07
    «Шахтер» уверенно мчится к очередному чемпионству в Премьер-лиге.
    -------------------------------------------
    И к очередному позору в ЛЕ.
    Ну да))) Это ж Шахтер сливает великому Лугано))) За Шкендербеу уже не вспоминаю. Албанская бронза топ клуб.