Динамо, зарплати і податки: клуб відповів на звинувачення ЗМІ
Київський клуб відповів на звинувачення щодо «чорних» зарплат
Останнім часом київське «Динамо» регулярно опиняється в центрі скандалу навколо сплати податків. Різні джерела вказують, що багато футболістів і тренерський штаб киян отримують порівняно невеликі офіційні зарплати і так йдуть від сплати податків.
11-го лютого видання «Економічна правда» опублікувало матеріал на цю тему. З ним можна ознайомитися за посиланням.
ЗМІ повідомляє, що отримало зарплатну відомість клубу за грудень 2019 року. Згідно з даними УП, Денис Гармаш отримав 20 тисяч гривень, а Віктор Циганков лише трохи менше. У Беньяміна Вербича зарплата нібито 15 тисяч гривень на місяць, як і у тренера Олексія Михайличенка.
Видання стверджує, що «чорна» зарплата проходить через офшорні фірми.
«Динамо» на офіційному сайті відповіло на звинувачення. З аргументами клубу можна ознайомитися за посиланням.
По-перше, клуб звинуватив журналістів у розкритті персональних даних (ідентифікаційних кодів) більше 600 співробітників клубів.
По-друге, «Динамо» вказує на свої відрахування в бюджет України. За 2018 рік ФК «Динамо» і футболісти сплатили сумарно понад 84,5 млн грн, з яких ПДФО становить більше 52 млн грн, а військовий збір - понад 3,3 млн грн.
На своєму сайті клуб надає посилання на декларації ряду футболістів.
Ще один аргумент клубу: авторитетні аудиторські компанії регулярно проводять незалежний аудит фінансової діяльності клубу, результати якого подаються і в УАФ, і в УЄФА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Марта Костюк відреагувала на завершення кар'єри легендарного іспанця
Федеріко Вальверде, ймовірно, залишить мадридський клуб
Футболіст Андрій Шевченко заробив у 2011 році понад 13 мільйонів гривень, з яких у Динамо лише 25 тисяч.
Такими є дані декларації, яку він подав до центральної виборчої комісії.
13 серпня 2012
Понад 600 співробітників потрібні, щоб ганьбитися у єврокубках?
За неофіційною інформацією УП, в останній рік зарплата Гусєва в київській команді була на рівні 50 тисяч доларів на місяць.
Нинішній капітан "Динамо" Віктор Циганков отримує в команді трохи більше 19 тисяч гривень на місяць. Сергій Сидорчук має зарплату в трохи більше, ніж 20 тисяч гривень на місяць.
За інформацією джерел, у того ж Сидорчука зарплата "в конверті" на рівні 1 млн євро на рік. Тобто, понад 80 тисяч євро на місяць.
31 ТРАВНЯ 2018
а ще ж є ЄСВ, який більший за ПДФО.
ну і навіть якщо взяти за базу ПДФО - то що получається зарплатний фонд 250 млн грн? всього 10 млн у.о. на весь клуб?
Хоча, варто зазначити що не одне ДК таке, а всі клуби оптимізують податки. Хоча той же ШД в рази більше показує податків, якщо не в десятки разів
Соответствующие фотографии на своей странице в "Фейсбуке" опубликовал бывший министр экологии Игорь Шевченко, передает depo.ua.
"Разумеется, вся "Украинская правда" по очереди ужинает с Григоришиным, чтобы получить у него ценную и очень конфиденциальную информацию или взять эксклюзивное интервью.
Интервью, само собой, потом не публикуют, а аккуратно складывают в стол - на черный день. Я, безусловно, не большой эксперт в журналистике, но частотность Ваших ужинов немного"смазывает" эксклюзивность", - написал Шевченко.
Он уточнил, что все происходило в дорогом ресторане "Вино э Кучина" в 23:45.
Экс-министр предположил, что именно поэтому "Украинской правде" будто бы не интересные расследования, связанные с деятельностью Константина Григоришина.
Григоришин и Суркисы побили горшки еще в президентскую каденцию Леонида Кучмы.
Я просто прочитал эту простыню, которая не в Красную армию и проанализировал декларацию Бойко! А что еще надо? Этого зашквара больше чем достаточно!