Георгій ЦІТАІШВІЛІ: «Динамо не пощастило, а пенальті - лотерея»

Гравець прокоментував виліт з Юнацької Ліги УЄФА

Георгій ЦІТАІШВІЛІ: «Динамо не пощастило, а пенальті - лотерея»
© fcdynamo.kiev.ua

«Динамо» U-19 в матчі плей-оф Юнацької Ліги УЄФА поступилося «Динамо» Загреб по пенальті і покинуло турнір. Гру прокоментував атакуючий хавбек Георгій Цітаішвілі.

«Не пощастило нам сьогодні. Пенальті - це лотерея. Виконання важливе, але тут 50% на 50% - вгадає воротар чи ні. Вважаю, потрібно було перемагати в основний час. Наша помилка в тому, що ми нечасто доводили м'яч до воріт суперника і не завершували наші атаки».

«У цій поразці більше нашої провини, ніж заслуги хорватів», - вважає Цітаішвілі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    fedd1979
      fedd1979, 12.02.2020 23:52
    0
    А ви - казли
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 12.02.2020 22:13
    +2
    Так можно сказать по весь футбол что это лотерея. Попадет игрок по воротам или нет!
    олег григор
      олег григор, 12.02.2020 21:58
    +1
    Так зганбитись і не червоніти!що тренер що гравці!ґаньба!!!
    14sergey1953
    online
      14sergey1953, 12.02.2020 21:57
    +1
    Пенальти, это не лотерея, необходимо иметь мастерство, что бы забить или отбить вратарем пенальти.
    SportsMan
      SportsMan, 12.02.2020 21:41
    +2
    DKTheBest2, 12.02.2020 20:47
    Ну да. Играли два бездарных Динамо, но наше играло дома и такое загребское должно было просто переехать и не заметить, но оказывается, что это не просто играли никак, а не повезло.
    Так это у них всегда такие отмазки. Когда мяч у футболистов (любого клуба) летит пять метров мимо ворот, то они будут лепить, что не повезло, мяч в ворота не хотел идти и еще кучу отмазок, но никто не когда не скажет, что их кривые ноги не оттуда растут.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 12.02.2020 20:49
    0
    Твоё рождение тоже было лотереей для сперматозоидов
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 12.02.2020 20:47
    +1
    Ну да. Играли два бездарных Динамо, но наше играло дома и такое загребское должно было просто переехать и не заметить, но оказывается, что это не просто играли никак, а не повезло.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 12.02.2020 22:13
    +2
    Так можно сказать по весь футбол что это лотерея. Попадет игрок по воротам или нет!
    SportsMan
      SportsMan, 12.02.2020 21:41
    +2
    DKTheBest2, 12.02.2020 20:47
    Ну да. Играли два бездарных Динамо, но наше играло дома и такое загребское должно было просто переехать и не заметить, но оказывается, что это не просто играли никак, а не повезло.
    Так это у них всегда такие отмазки. Когда мяч у футболистов (любого клуба) летит пять метров мимо ворот, то они будут лепить, что не повезло, мяч в ворота не хотел идти и еще кучу отмазок, но никто не когда не скажет, что их кривые ноги не оттуда растут.
    олег григор
      олег григор, 12.02.2020 21:58
    +1
    Так зганбитись і не червоніти!що тренер що гравці!ґаньба!!!
    14sergey1953
    online
      14sergey1953, 12.02.2020 21:57
    +1
    Пенальти, это не лотерея, необходимо иметь мастерство, что бы забить или отбить вратарем пенальти.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 12.02.2020 20:47
    +1
    Ну да. Играли два бездарных Динамо, но наше играло дома и такое загребское должно было просто переехать и не заметить, но оказывается, что это не просто играли никак, а не повезло.
    fedd1979
    online
      fedd1979, 12.02.2020 23:52
    0
    А ви - казли
    Виктор Иванов
    online