Бесєдін сподівається виправдати себе і поїхати на Євро-2020

Такою інформацією поділився журналіст Ігор Циганик

Бесєдін сподівається виправдати себе і поїхати на Євро-2020
© dynamo.kiev.ua

За інформацією журналіста Ігоря Циганика, форвард «Динамо» Артем Бесєдін, який звинувачується у вживанні допінгу і може бути дискваліфікований, просить WADA скоріше розглянути справу.

«Представники Бесєдіна звернулися в WADA, щоб там швидше все розслідували і визначили долю футболіста. Вони вважають, що можуть довести свою правоту, а сам Бесєдін хоче набрати форму і ще поїхати на чемпіонат Європи».

«Позиція сторони гравця в тому, що Бесєдін не винен, і його представники хочуть знайти можливість це довести. Що Бесєдін - жертва, а не злочинець», - розповів Циганик.

Очікується, що УЄФА винесе офіційне рішення до кінця лютого.

Бесєдін зараз змушений тренуватися індивідуально, так як гравці, які підозрюються у вживанні допінгу, не можуть працювати з командою.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Циганик LIVE

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    VVV
    online
      VVV, 13.02.2020 02:49
    +1
    Ні в якому разі! Беріть у нього проби до тих пір,поки вони не покажуть позитивний результат!
    Viktor Pron
      Viktor Pron, 13.02.2020 01:49
    +1
    В Карпати через 3-4 роки
    dgurkis
      dgurkis, 13.02.2020 01:33
    +2
    Тут шубами вопрос не решишь...
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 12.02.2020 22:33
    +1
    оптимист однако
    BaZia
      BaZia, 12.02.2020 21:42
    0
    В заявке на Евро Мораес, Яремчук, Зозуля, Русин
    Frankov
      Frankov, 12.02.2020 21:15
    +2
    zvalenok03, 12.02.2020 20:14
    Если беседин жертва, то кто виноват? Кто? Доктор?
    Так ты прав,жмуркис дал команду валить все на доктора Миронова,типа он уже старый и ему все равно.Типа это не бревно беседка с руководством клуба виноваты,а доктор по собственной инициативе давал беседке допинг.
    Alehandro
      Alehandro, 12.02.2020 20:30
    +4
    Та даже, если и оправдается, какая Сборная, о чем речь)
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 12.02.2020 20:14
    +7
    Если беседин жертва, то кто виноват? Кто? Доктор?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 12.02.2020 20:10
    -2
    Саша Яковенко, 12.02.2020 20:01
    это не только личная трагедия.
    это не только большие неприятности для клуба.
    это трагедия украинского футбола национального масштаба.
    у сборной остаётся только два форварда, один из которых 33 летний натурализированный бразилец.
    И при этом сборной руководит лучший форвард всех времён украинского футбола.
    Русин и Яремчук , никакие бразильцы нафиг не нужны
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 12.02.2020 20:01
    +3
    это не только личная трагедия.
    это не только большие неприятности для клуба.
    это трагедия украинского футбола национального масштаба.
    у сборной остаётся только два форварда, один из которых 33 летний натурализированный бразилец.
    И при этом сборной руководит лучший форвард всех времён украинского футбола.
    digsum
    online
      digsum, 12.02.2020 19:57
    +5
    Да тут вроде без вариантов. Даже если клубные врачи виноваты, ему что потом за эту антирекламу премию выпишут?
    Dukalis12
      Dukalis12, 12.02.2020 19:49
    +5
    А я надеюсь что у него ничего не получится
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 12.02.2020 20:14
    +7
    Если беседин жертва, то кто виноват? Кто? Доктор?
    digsum
    online
      digsum, 12.02.2020 19:57
    +5
    Да тут вроде без вариантов. Даже если клубные врачи виноваты, ему что потом за эту антирекламу премию выпишут?
    Dukalis12
      Dukalis12, 12.02.2020 19:49
    +5
    А я надеюсь что у него ничего не получится
    Alehandro
      Alehandro, 12.02.2020 20:30
    +4
    Та даже, если и оправдается, какая Сборная, о чем речь)
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 12.02.2020 20:01
    +3
    это не только личная трагедия.
    это не только большие неприятности для клуба.
    это трагедия украинского футбола национального масштаба.
    у сборной остаётся только два форварда, один из которых 33 летний натурализированный бразилец.
    И при этом сборной руководит лучший форвард всех времён украинского футбола.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 13.02.2020 01:33
    +2
    Тут шубами вопрос не решишь...
    Frankov
      Frankov, 12.02.2020 21:15
    +2
    zvalenok03, 12.02.2020 20:14
    Если беседин жертва, то кто виноват? Кто? Доктор?
    Так ты прав,жмуркис дал команду валить все на доктора Миронова,типа он уже старый и ему все равно.Типа это не бревно беседка с руководством клуба виноваты,а доктор по собственной инициативе давал беседке допинг.
    VVV
    online
      VVV, 13.02.2020 02:49
    +1
    Ні в якому разі! Беріть у нього проби до тих пір,поки вони не покажуть позитивний результат!
    Viktor Pron
      Viktor Pron, 13.02.2020 01:49
    +1
    В Карпати через 3-4 роки
    Alex86 1
    online