Клопп може повернутися в Бундеслігу

Наставник «Ліверпуля» може покинути свій нинішній клуб

Клопп може повернутися в Бундеслігу
© ФК Ліверпуль. Юрген Клопп

Контракт Юргена Клоппа з «Ліверпулем» діє до 2024 року.

В угоді прописано пункт, згідно з яким Клопп може розірвати контракт і залишити «Ліверпуль» без виплати компенсації заради клубу з німецької Бундесліги.

Клопп очолює «Ліверпуль» з осені 2015 року, і в 2019 році виграв з клубом Лігу чемпіонів.

Раніше повідомлялося про те, що «Червоні» влітку спробують підписати форварда «РБ Лейпцига» Тімо Вернера.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — The Independent

(20 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    norma_zap
    online
      norma_zap, 12.02.2020 20:47
    0
    Я могу выпить стакан воды. Он может сходить в кино. Клопп может читать и писать. А Вовы могут идти...
    mb_cdi
    online
      mb_cdi, 12.02.2020 20:38
    +1
    Как можно писать такой бред. Напишите в 2050 году...у человека еще 4 года контракта, а вы пишете покинет свой нынешний клуб.
    Alexey Antonenko
      Alexey Antonenko, 12.02.2020 19:41
    0
    Это почти как
    заголовок: Месси может покинуть Барселону в ближайшее время
    статья: у аргентинца прописана клаузула 1 лярд евро
    Сергей Перец
      Сергей Перец, 12.02.2020 17:36
    +19
    Дебильная статья ни о чем.
    Maradona
      Maradona, 12.02.2020 17:27
    +11
    Заголовок - "Клопп може повернутися в Бундеслігу"
    Підзаголовок - "Наставник «Ліверпуля» може покинути свій нинішній клуб"
    Текст - "В угоді прописано пункт ... може розірвати контракт .. заради клубу з німецької Бундесліги.

    Клопп не в'язень, він може повернутися в Бундеслігу, і повертаючись, він скоріш за все покине свій нинішній клуб, як виявилося без компенсації.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 12.02.2020 17:23
    +3
    а куда, в Герту?
    Сергей Перец
      Сергей Перец, 12.02.2020 17:36
    +19
    Дебильная статья ни о чем.
    Maradona
      Maradona, 12.02.2020 17:27
    +11
    Заголовок - "Клопп може повернутися в Бундеслігу"
    Підзаголовок - "Наставник «Ліверпуля» може покинути свій нинішній клуб"
    Текст - "В угоді прописано пункт ... може розірвати контракт .. заради клубу з німецької Бундесліги.

    Клопп не в'язень, він може повернутися в Бундеслігу, і повертаючись, він скоріш за все покине свій нинішній клуб, як виявилося без компенсації.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 12.02.2020 17:23
    +3
    а куда, в Герту?
    mb_cdi
    online
      mb_cdi, 12.02.2020 20:38
    +1
    Как можно писать такой бред. Напишите в 2050 году...у человека еще 4 года контракта, а вы пишете покинет свой нынешний клуб.
    norma_zap
    online
      norma_zap, 12.02.2020 20:47
    0
    Я могу выпить стакан воды. Он может сходить в кино. Клопп может читать и писать. А Вовы могут идти...
    Alexey Antonenko
    online