Хуахін. Світоліна виграла перший матч в одиночному розряді

Найкраща українська тенісистка у двох сетах розібралася з Бібіаною Схофс з Нідерландів

Хуахін. Світоліна виграла перший матч в одиночному розряді
© Thailand Open. Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна (№4 WTA) здобула першу перемогу на турнірі міжнародної серії в Хуахіні.
 
У стартовому матчі одиночного розряду українка, посіяна під першим номером, у двох сетах обіграла 195-ю ракетку світу Бібіану Схофс з Нідерландів.
 
Хуахін. Перше коло
Еліна Світоліна (Україна) - Бібіана Схофс (Нідерланди) - 6:2, 6:4

Світоліна втретє за сезон зіграла з тенісисткою, рейтинг якої був досить низьким. І якщо Бултер і Фетт - потенційні гравці першої сотні і там вже побували, то Схофс ніколи зірок з неба не хапала.

У першому сеті Світоліна зіграла більш зібрано, дуже впевнено обігравши суперницю на класі. У четвертому геймі тенісистка з Нідерландів мала невеликий шанс трохи затягнути партію, але їй це не вдалося, подвійний брейкпоінт не був реалізований. Світоліній вистачило двох брейків, щоб закінчити сет за 30 хвилин.

Але в другій партії українка, мабуть, занадто розслабилася, у неї пропала перша подача, посипалися подвійні помилки і довелося трохи складніше. Схофс вдалося зробити два брейки, на що Світоліной довелося відповідати трьома.

Жодних висновків із матчу робити не потрібно, його треба забути і рухатися далі. Якщо Еліна хоче зберегти четверте місце в рейтингу WTA, то цього тижня їй потрібно виходити в півфінал. У разі виграшу другого матчу, в 1/4 фіналу її чекатиме поєдинок проти восьмої сіяної Нао Хібіно з Японії. Нагадаємо, в квітні збірна України гратиме з японками в рамках плей-оф Кубка Федерації.
 
У наступному колі Еліна змагатиметься проти Сторм Сандерс (№319 WTA) з Австралії.
 
Раніше Світоліна програла в матчі парного розряду.
 
Ще одна українка Катерина Бондаренко вже завершила виступи в одиночному розряді на турнірі в Хуахіні.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Sashamar
      Sashamar, 12.02.2020 20:10
    0
    Наталя Шевченко, 12.02.2020 14:48
    Как надоели нытики, которым и победы - не победы, и все не так. Элина играла так, как ей позволяла соперница, особо она и не утруждалась, поэтому какие могут быть претензии? А относительно школьницы, так это не особо корректно по отношению к профессионалам, тем более играющих против ТОПов.
    "Все пропало" це такі "Особливості національного менталітету" (що, нема ще такої комедії? Шкода ). Це жіночий теніс, панове. Розберемо тільки події останніх двох днів.
    Хто міг передбачити, що Остапенко, яка минулого тижня на рівних грала з Сереной та виграла у Кенін без спротиву віддасть гру Корне? Чи багато було таких, що ставили на перемогу Додін (159 WTA) проти Конти? У тому ж Хуахіні, де Еліна перша сіяна, друга сіяна Мартіч вже їде додому, програвши 138, здається, ракетці світу. Чжу Лінь, яка все ж таки у першій сотні без шансів програє швейцарці з кінця третьої сотні (приблизно на рівні нашої Чернишовой). Це жіночий теніс, панове! Тому якщо Еліна виграє не двічі по 6:0 за 50 хвилин, а, трохи побігавши, за годину 20 хвилин, не треба рвати на себе волосся.
    От що Снігур і Костюк програли, це, дійсно, прикро...
    Наталя Шевченко
      Наталя Шевченко, 12.02.2020 15:10
    -4
    Alehandro, 12.02.2020 15:07
    если саму игру посмотреть возможности не было, можно хотя б потрудиться статистику глянуть, а именно последние 3 гейма: это похоже на "не утруждалась"? Или возможность отдать сет и потратить силы ещё и на третий это тоже расслабон?) Игры "на классе" здесь явно не было
    Расслабилась, вот и получила ответ соперницы, пришлось потрудиться. Но результат же есть.
    Alehandro
      Alehandro, 12.02.2020 15:07
    +2
    Наталя Шевченко, 12.02.2020 14:48
    Как надоели нытики, которым и победы - не победы, и все не так. Элина играла так, как ей позволяла соперница, особо она и не утруждалась, поэтому какие могут быть претензии? А относительно школьницы, так это не особо корректно по отношению к профессионалам, тем более играющих против ТОПов.
    если саму игру посмотреть возможности не было, можно хотя б потрудиться статистику глянуть, а именно последние 3 гейма: это похоже на "не утруждалась"? Или возможность отдать сет и потратить силы ещё и на третий это тоже расслабон?) Игры "на классе" здесь явно не было
    mb_cdi
      mb_cdi, 12.02.2020 15:03
    +7
    Женский теннис всегда был непредсказуем. Это вам не АТР где почти ничего не меняется годами....
    Наталя Шевченко
      Наталя Шевченко, 12.02.2020 14:48
    +5
    Как надоели нытики, которым и победы - не победы, и все не так. Элина играла так, как ей позволяла соперница, особо она и не утруждалась, поэтому какие могут быть претензии? А относительно школьницы, так это не особо корректно по отношению к профессионалам, тем более играющих против ТОПов.
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 12.02.2020 14:19
    -1
    Не знаю, что Вы смотрели... но где Вы увидели полную отдачу, полный расслабон видел... так тренировочный матч... следующий тоже такой же намечаеться...
    u6464u
      u6464u, 12.02.2020 14:08
    +5
    не плохо довольно таки играла эта Схофс как для 195 й ракетки, так что гнобить Еллю особо не зачем,потихоньку форму набирает и это самое главное.
    alex55
      alex55, 12.02.2020 14:05
    -3
    dudigo78
    online
      dudigo78, 12.02.2020 14:05
    +6
    З такою грою на турнірі протримається до першого ж матчу з тенісисткою з першої сотні. Поки що ознак набору форми я не бачу.
    NM16071
      NM16071, 12.02.2020 14:01
    +8
    Звичайно, що не підтримую гноблення Еліни, але її гра звичайно, що жахлива на даний час.
    Ярослав 999
      Ярослав 999, 12.02.2020 13:56
    +1
    Найкраще-попереду
    Alehandro
      Alehandro, 12.02.2020 13:56
    0
    Ладно б ещё в качестве эксперимента играла левой рукой или просто на расслабоне в полсилы, а-то ж в полную отдачу бегала... Если б Схофс не делала так много невынужденных ошибок, а собралась, было б совсем печально. Элине надо срочно шо-то решать, бо такая игра - это не дело
    Alehandro
      Alehandro, 12.02.2020 13:50
    +7
    Виктор Иванов, 12.02.2020 13:45
    Со школьницами?
    Схофс 31 год...
    Publius
      Publius, 12.02.2020 13:47
    -4
    Очень удачная фотография для этой статьи. Хорошо показывает, с какими потугами Свитолина выигрывала вторую партию у 195 ракетки.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 12.02.2020 13:45
    -6
    Ruud, 12.02.2020 13:41
    ай да молодец, так держать Элина!
    Со школьницами?
    kerch30
      kerch30, 12.02.2020 13:44
    0
    по грі 4 ракетка...України
    Ruud
      Ruud, 12.02.2020 13:41
    +2
    ай да молодец, так держать Элина!
    NM16071
      NM16071, 12.02.2020 14:01
    +8
    Звичайно, що не підтримую гноблення Еліни, але її гра звичайно, що жахлива на даний час.
    mb_cdi
      mb_cdi, 12.02.2020 15:03
    +7
    Женский теннис всегда был непредсказуем. Это вам не АТР где почти ничего не меняется годами....
    Alehandro
      Alehandro, 12.02.2020 13:50
    +7
    Виктор Иванов, 12.02.2020 13:45
    Со школьницами?
    Схофс 31 год...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 12.02.2020 14:05
    +6
    З такою грою на турнірі протримається до першого ж матчу з тенісисткою з першої сотні. Поки що ознак набору форми я не бачу.
    Наталя Шевченко
      Наталя Шевченко, 12.02.2020 14:48
    +5
    Как надоели нытики, которым и победы - не победы, и все не так. Элина играла так, как ей позволяла соперница, особо она и не утруждалась, поэтому какие могут быть претензии? А относительно школьницы, так это не особо корректно по отношению к профессионалам, тем более играющих против ТОПов.
    u6464u
      u6464u, 12.02.2020 14:08
    +5
    не плохо довольно таки играла эта Схофс как для 195 й ракетки, так что гнобить Еллю особо не зачем,потихоньку форму набирает и это самое главное.
    Alehandro
      Alehandro, 12.02.2020 15:07
    +2
    Наталя Шевченко, 12.02.2020 14:48
    Как надоели нытики, которым и победы - не победы, и все не так. Элина играла так, как ей позволяла соперница, особо она и не утруждалась, поэтому какие могут быть претензии? А относительно школьницы, так это не особо корректно по отношению к профессионалам, тем более играющих против ТОПов.
    если саму игру посмотреть возможности не было, можно хотя б потрудиться статистику глянуть, а именно последние 3 гейма: это похоже на "не утруждалась"? Или возможность отдать сет и потратить силы ещё и на третий это тоже расслабон?) Игры "на классе" здесь явно не было
    Ruud
      Ruud, 12.02.2020 13:41
    +2
    ай да молодец, так держать Элина!
    Ярослав 999
      Ярослав 999, 12.02.2020 13:56
    +1
    Найкраще-попереду
    Sashamar
      Sashamar, 12.02.2020 20:10
    0
    Наталя Шевченко, 12.02.2020 14:48
    Как надоели нытики, которым и победы - не победы, и все не так. Элина играла так, как ей позволяла соперница, особо она и не утруждалась, поэтому какие могут быть претензии? А относительно школьницы, так это не особо корректно по отношению к профессионалам, тем более играющих против ТОПов.
    "Все пропало" це такі "Особливості національного менталітету" (що, нема ще такої комедії? Шкода ). Це жіночий теніс, панове. Розберемо тільки події останніх двох днів.
    Хто міг передбачити, що Остапенко, яка минулого тижня на рівних грала з Сереной та виграла у Кенін без спротиву віддасть гру Корне? Чи багато було таких, що ставили на перемогу Додін (159 WTA) проти Конти? У тому ж Хуахіні, де Еліна перша сіяна, друга сіяна Мартіч вже їде додому, програвши 138, здається, ракетці світу. Чжу Лінь, яка все ж таки у першій сотні без шансів програє швейцарці з кінця третьої сотні (приблизно на рівні нашої Чернишовой). Це жіночий теніс, панове! Тому якщо Еліна виграє не двічі по 6:0 за 50 хвилин, а, трохи побігавши, за годину 20 хвилин, не треба рвати на себе волосся.
    От що Снігур і Костюк програли, це, дійсно, прикро...
    Alehandro
      Alehandro, 12.02.2020 13:56
    0
    Ладно б ещё в качестве эксперимента играла левой рукой или просто на расслабоне в полсилы, а-то ж в полную отдачу бегала... Если б Схофс не делала так много невынужденных ошибок, а собралась, было б совсем печально. Элине надо срочно шо-то решать, бо такая игра - это не дело
    kerch30
    online