Олександр КРАСЮК: «У Усика не нова травма, це реабілітація»

Промоутер українця - про перенесення бою з Дереком Чісорою

Олександр КРАСЮК: «У Усика не нова травма, це реабілітація»
© instagram.com/usykaa

Вчора стало відомо про те, що бій Олександра Усика з Дереком Чісорою відкладений через травму ліктя українця.

Однак промоутер Усика Олександр Красюк заявив, що мова не йде про нову травму:

«Це точно не нова травма. Це навіть рецидивом назвати не можна. Це просто як санаторій, реабілітаційний процес. Ми зараз на тому рівні, що не хочеться ризикувати».

Бій між Усиком і Чісорою пройде не раніше травня.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sergrey4
      sergrey4, 12.02.2020 00:21
    +1
    Владимир Копяк, 11.02.2020 15:46
    Струхнул, что-ли?
    Это Эдди Хирн что-то "мутит", рассчитывает как лучше "продать" шоу.
    mb_cdi
      mb_cdi, 11.02.2020 16:36
    +2
    "Мы сейчас на том уровне, что не хочется рисковать". Вы сейчас на таком уровне, что вам даже бои с мешками как Уизерспун тяжело даются. А там такие монстры как Уайлдер и Ортис . Может вы ждете когда они на пенсию пойдут!
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 11.02.2020 16:21
    0
    nomah2, 11.02.2020 16:08
    Согласен. У Владимира более 50 боев вроде?!
    69
    pike1
    online
      pike1, 11.02.2020 16:20
    0
    nomah2, 11.02.2020 16:08
    Согласен. У Владимира более 50 боев вроде?!
    да
    nomah2
      nomah2, 11.02.2020 16:08
    +1
    pike1, 11.02.2020 16:00
    казалось бы.. вот они новые легенды бокса под украинским флагом, но нет, до Виталика и Владимира они никогда не дотянутся, по два боя за три года это не уровень чемпионов, да я понимаю, что тенденция в боксе такая, но я не готов это принять, я рос на другом боксе
    Согласен. У Владимира более 50 боев вроде?!
    pike1
    online
      pike1, 11.02.2020 16:00
    +3
    казалось бы.. вот они новые легенды бокса под украинским флагом, но нет, до Виталика и Владимира они никогда не дотянутся, по два боя за три года это не уровень чемпионов, да я понимаю, что тенденция в боксе такая, но я не готов это принять, я рос на другом боксе
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 11.02.2020 15:46
    +1
    Струхнул, что-ли?
    pike1
    online
      pike1, 11.02.2020 16:00
    +3
    казалось бы.. вот они новые легенды бокса под украинским флагом, но нет, до Виталика и Владимира они никогда не дотянутся, по два боя за три года это не уровень чемпионов, да я понимаю, что тенденция в боксе такая, но я не готов это принять, я рос на другом боксе
    mb_cdi
      mb_cdi, 11.02.2020 16:36
    +2
    "Мы сейчас на том уровне, что не хочется рисковать". Вы сейчас на таком уровне, что вам даже бои с мешками как Уизерспун тяжело даются. А там такие монстры как Уайлдер и Ортис . Может вы ждете когда они на пенсию пойдут!
    sergrey4
      sergrey4, 12.02.2020 00:21
    +1
    Владимир Копяк, 11.02.2020 15:46
    Струхнул, что-ли?
    Это Эдди Хирн что-то "мутит", рассчитывает как лучше "продать" шоу.
    nomah2
      nomah2, 11.02.2020 16:08
    +1
    pike1, 11.02.2020 16:00
    казалось бы.. вот они новые легенды бокса под украинским флагом, но нет, до Виталика и Владимира они никогда не дотянутся, по два боя за три года это не уровень чемпионов, да я понимаю, что тенденция в боксе такая, но я не готов это принять, я рос на другом боксе
    Согласен. У Владимира более 50 боев вроде?!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 11.02.2020 15:46
    +1
    Струхнул, что-ли?
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 11.02.2020 16:21
    0
    nomah2, 11.02.2020 16:08
    Согласен. У Владимира более 50 боев вроде?!
    69
    pike1
    online
      pike1, 11.02.2020 16:20
    0
    nomah2, 11.02.2020 16:08
    Согласен. У Владимира более 50 боев вроде?!
    да