Сергій ПАЛКІН: «Тайсону нема чого гнівити Бога в Шахтарі»

Гендиректор «Шахтаря» - про ситуацію навколо Тайсона

Сергій ПАЛКІН: «Тайсону нема чого гнівити Бога в Шахтарі»
© ФК Шахтар Донецьк. Сергій Палкін

Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін прокоментував бажання Тайсона покинути донецький клуб:

- Ще з попереднього трансферного вікна тягнеться історія з Тайсоном. Зараз знову з'являються пости в соцмережах, які сприймають по-різному, вважають, що так він показує своє бажання піти з «Шахтаря».
- Мені складно це коментувати, тому що, насправді, ті повідомлення, які він публікує в соцмережах, вони двоїсті, часом незрозуміло, до чого вони взагалі відносяться.

У нас є контракт з Тайсоном. У контракті прописана сума, за скільки ми його відпустимо. Це було відомо агентам і всім пов'язаним з ним людям дуже давно. Тому якщо за нього готові були заплатити цю суму - питань ніяких немає, розмов би не було.

Якщо потенційні клуби не готові платити, то на цьому все закінчується. Тайсон має істотну, серйозну зарплату, тому гнівити Бога йому тут нема чого. Умови у нього прекрасні з усіх боків. Тому потрібно грати і виконувати контракт.

Раніше Палкін пояснив, чому не відбувся перехід Миколи Матвієнка в «Арсенал».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Vlato0709
      Vlato0709, 11.02.2020 13:31
    0
    Semiramida, 11.02.2020 12:45
    Тайсону и хочется и колется! В Шахтёре он получает приличную зарплату, но хочется поиграть ещё и в приличном чемпионате. Вот он и стоит перед диалемой. Ведь уже возраст поджимает. Да ещё и мамка его давно не видела и соскучилась. Всё это отражается на психике бразильского футболиста. Средний палец в игре Динамо он, наверное, показывал тому Богу, про которого говорит Палкин?!
    Если ты считаешь, что любители птичек пятнистых - боги, то ты права.
    Иван Грозный
      Иван Грозный, 11.02.2020 12:48
    +1
    Vipfishman2, 11.02.2020 08:39
    а не расизм ли это ?
    Дискриминация,апартеид.
    Semiramida
      Semiramida, 11.02.2020 12:45
    -1
    Тайсону и хочется и колется! В Шахтёре он получает приличную зарплату, но хочется поиграть ещё и в приличном чемпионате. Вот он и стоит перед диалемой. Ведь уже возраст поджимает. Да ещё и мамка его давно не видела и соскучилась. Всё это отражается на психике бразильского футболиста. Средний палец в игре Динамо он, наверное, показывал тому Богу, про которого говорит Палкин?!
    ВВВ
      ВВВ, 11.02.2020 11:26
    +1
    А дійсно,чого Тайсону бракує в Шахтарі,що він так активно почав бажати переходу в інший клуб? Мені все ж таки здається що це Фонсека разом з агентом Тайсона замутив ту історію.Певна річ що Італія краще в побутовому плані ніж Україна,але особисто для нього це вже не така й велика різниця,з його то зарплатнею та проживаючи в Київі. А його останнє бажання перейти в бразильський клуб мені бачится ак сроба заробити на Тайсоні пару мільйонів при переході Тайсона з бразильського клубу в Італійський чемпіонат .Я вже писав що влітку Тайсона продадуть,бо награють Соломона на його місце.
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 11.02.2020 11:15
    +5
    О чем вы говорите все. Когда Тайсон переподписал контракт на повышение ЗП и получил бонус за пролонгацию - его все устраивало и сумма отступных и т.д. А теперь его лишили мечты... Как получать конверт с деньгами так все ок.....
    Андрей Шакуров
      Андрей Шакуров, 11.02.2020 10:54
    +1
    жаль шахтёр 20лямов потеряет.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 11.02.2020 09:33
    +1
    Последний шанс у Тайсона будет осенью себя показать в лч.
    Если Шахта опять будет сыпаться я думаю это уход свободным агентом.
    Бернард Ферейра также ушли.
    Самое смешное замены тайсону просто нет.
    Потому что никто в клубе не может на скорости протащить мяч тем самым на себя вытащить 2-х игроков.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.02.2020 09:06
    +4
    Муґунот Уух, 11.02.2020 08:26
    а Бог уже перешел в Шахтер? ...как-то упустил этот трансфер
    Бог нещодавно купив віллу у Франції здається за 200 лямів...
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 11.02.2020 08:56
    +1
    Тайсону нема чого гнівити Бога в Шахтарі»
    А то Бог разгневается , и поедет Тайсон в багажнике кататься , добавил Палкин
    zac1310
    online
      zac1310, 11.02.2020 08:45
    -2
    В принципе-то он прав, но что-то господин Палкин совсем забронзовел в последнее время. Прямо тебе непогрешимый гуру, царь и бог!
    Вообще-то Тайсон много отдал Шахте, и вполне мохно было кого-то (скажем, Тете) уже на его позицию наиграть, а Тайсона отпустить, куда он там хочет.
    Vipfishman2
      Vipfishman2, 11.02.2020 08:39
    -5
    а не расизм ли это ?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 11.02.2020 08:26
    +5
    а Бог уже перешел в Шахтер? ...как-то упустил этот трансфер
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 11.02.2020 08:22
    0
    Тайсон-подлое, лживое существо. Буду только рад, если он разгневит шахтерского "Бога" и тот его отлупит палкой.
    Андрей Мадайский
      Андрей Мадайский, 11.02.2020 06:41
    -8
    Попахивает расизмом, вы держите его в клетке как животных в зоопарке)))
    Андрей Мадайский
      Андрей Мадайский, 11.02.2020 06:41
    -7
    Попахивает расизмом, вы держите его в клетке как животных в зоопарке)))
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 11.02.2020 03:45
    -2
    zzg77, 11.02.2020 00:53
    Кого он имел ввиду, когда упомянул Бога???
    Опередил)
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 11.02.2020 01:11
    +8
    Ну конкретно в этом случае он все-таки прав
    zzg77
      zzg77, 11.02.2020 00:53
    +9
    Кого он имел ввиду, когда упомянул Бога???
    zzg77
      zzg77, 11.02.2020 00:53
    +9
    Кого он имел ввиду, когда упомянул Бога???
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 11.02.2020 01:11
    +8
    Ну конкретно в этом случае он все-таки прав
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 11.02.2020 11:15
    +5
    О чем вы говорите все. Когда Тайсон переподписал контракт на повышение ЗП и получил бонус за пролонгацию - его все устраивало и сумма отступных и т.д. А теперь его лишили мечты... Как получать конверт с деньгами так все ок.....
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 11.02.2020 08:26
    +5
    а Бог уже перешел в Шахтер? ...как-то упустил этот трансфер
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.02.2020 09:06
    +4
    Муґунот Уух, 11.02.2020 08:26
    а Бог уже перешел в Шахтер? ...как-то упустил этот трансфер
    Бог нещодавно купив віллу у Франції здається за 200 лямів...
    Иван Грозный
      Иван Грозный, 11.02.2020 12:48
    +1
    Vipfishman2, 11.02.2020 08:39
    а не расизм ли это ?
    Дискриминация,апартеид.
    ВВВ
      ВВВ, 11.02.2020 11:26
    +1
    А дійсно,чого Тайсону бракує в Шахтарі,що він так активно почав бажати переходу в інший клуб? Мені все ж таки здається що це Фонсека разом з агентом Тайсона замутив ту історію.Певна річ що Італія краще в побутовому плані ніж Україна,але особисто для нього це вже не така й велика різниця,з його то зарплатнею та проживаючи в Київі. А його останнє бажання перейти в бразильський клуб мені бачится ак сроба заробити на Тайсоні пару мільйонів при переході Тайсона з бразильського клубу в Італійський чемпіонат .Я вже писав що влітку Тайсона продадуть,бо награють Соломона на його місце.
    Андрей Шакуров
      Андрей Шакуров, 11.02.2020 10:54
    +1
    жаль шахтёр 20лямов потеряет.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 11.02.2020 09:33
    +1
    Последний шанс у Тайсона будет осенью себя показать в лч.
    Если Шахта опять будет сыпаться я думаю это уход свободным агентом.
    Бернард Ферейра также ушли.
    Самое смешное замены тайсону просто нет.
    Потому что никто в клубе не может на скорости протащить мяч тем самым на себя вытащить 2-х игроков.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 11.02.2020 08:56
    +1
    Тайсону нема чого гнівити Бога в Шахтарі»
    А то Бог разгневается , и поедет Тайсон в багажнике кататься , добавил Палкин
    Vlato0709
      Vlato0709, 11.02.2020 13:31
    0
    Semiramida, 11.02.2020 12:45
    Тайсону и хочется и колется! В Шахтёре он получает приличную зарплату, но хочется поиграть ещё и в приличном чемпионате. Вот он и стоит перед диалемой. Ведь уже возраст поджимает. Да ещё и мамка его давно не видела и соскучилась. Всё это отражается на психике бразильского футболиста. Средний палец в игре Динамо он, наверное, показывал тому Богу, про которого говорит Палкин?!
    Если ты считаешь, что любители птичек пятнистых - боги, то ты права.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 11.02.2020 08:22
    0
    Тайсон-подлое, лживое существо. Буду только рад, если он разгневит шахтерского "Бога" и тот его отлупит палкой.