ОФІЦІЙНО: Далакян відбоксував 10 раундів з переломом руки

Український боксер проявив справжні бійцівські якості

ОФІЦІЙНО: Далакян відбоксував 10 раундів з переломом руки
© Instagram. Артем Далакян

Промоутер чемпіона світу за версією WBA в найлегшій вазі Артема Далакяна (20-0, 14 КО) Юрій Рубан підтвердив, що українець боксував більшу частину бою з венесуельцем Хосбером Пересом з переломом руки.

«На жаль, буквально сьогодні діагноз підтвердився, у нашого чемпіона зламана права рука. Вважаю, що Артем виявив справжні бійцівські якості, адже протягом 10 раундів боксував зі зламаною рукою. 

Відразу після бою доктор наклав йому гіпс. Нашому чемпіону зараз непросто: за рекомендацією лікарів він мінімізував прийом рідин, щоб не отікала рука. 

Найближчі тижні відновлюватиме руку. Коли станемо чіткіше розуміти терміни відновлення, визначимо подальшу стратегію просування боксерської кар'єри Артема. Хочемо організувати йому великий бій за об'єднання титулів», - сказав Рубан.

Нагадаємо, 32-річний Далакян провів всі 12 раундів і переміг одноголосним рішенням суддів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Union Boxing Promotion

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Predator
    online
      Predator, 10.02.2020 19:33
    -2
    Vbolivalnyk-Peter, 10.02.2020 17:20
    Скиньте цю інформацію Усику!!!!!
    Дебилко не сравнивай легкий вес с супертяжелым. И перелом он получил явно во время боя. Диванное чмо вылезло и умничает
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 10.02.2020 19:23
    +3
    Василий Будник, 10.02.2020 18:52
    ...и Ломаченко.
    А что с Ломаченко не так? Он, если не ошибаюсь, 2 боя заканчивал с травмой
    Василий Будник
      Василий Будник, 10.02.2020 18:52
    -2
    Vbolivalnyk-Peter, 10.02.2020 17:20
    Скиньте цю інформацію Усику!!!!!
    ...и Ломаченко.
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 10.02.2020 18:41
    +4
    Блин, да, у него перелом руки, но никто и никогда не подтвердит что он получен в начале боя.
    vizuals
    online
      vizuals, 10.02.2020 17:24
    +7
    Наша людина
    Максим  Степаненко
      Максим Степаненко, 10.02.2020 17:22
    +10
    Воїн!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 10.02.2020 17:20
    +6
    Скиньте цю інформацію Усику!!!!!
    Максим  Степаненко
      Максим Степаненко, 10.02.2020 17:22
    +10
    Воїн!
    vizuals
    online
      vizuals, 10.02.2020 17:24
    +7
    Наша людина
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 10.02.2020 17:20
    +6
    Скиньте цю інформацію Усику!!!!!
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 10.02.2020 18:41
    +4
    Блин, да, у него перелом руки, но никто и никогда не подтвердит что он получен в начале боя.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 10.02.2020 19:23
    +3
    Василий Будник, 10.02.2020 18:52
    ...и Ломаченко.
    А что с Ломаченко не так? Он, если не ошибаюсь, 2 боя заканчивал с травмой