Українець Вихрист дебютував в профі з нокауту в першому раунді

Все завершилося дуже швидко

Українець Вихрист дебютував в профі з нокауту в першому раунді
© kp.ua

У суботу в Німеччині український боксер суперважкої ваги Віктор Вихрист дебютував у професіоналах.

Суперником Вихриста був білорус Андрій Мазаник, який абсолютно не доставив Віктору проблем. Вихрист з перших секунд стартового раунду пішов в атаку і швидко нокаутував свого суперника.

Про подальші плани 27-річного боксера інформації поки немає.

Раніше Федерація боксу України була незадоволена несподіваним для них рішенням Вихриста перейти в професіонали, так як очікувалося, що спортсмен представлятиме країну на Олімпіаді-2020.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(66 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    bonv
    online
      bonv, 09.02.2020 12:42
    +3
    Клички теж так само розпочинали перемогами на початку бою. Успіхів тобі Віктор.
    AlSaintUk
      AlSaintUk, 09.02.2020 12:21
    +2
    Бульбаш перепутал поедание драников с боксом. Выхрист напомнил витальку молодого. Размашисто и крепко отгружает!
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 09.02.2020 08:07
    +1
    Какой то мешок подсунули, аж с 14-ю победами. Кого же тогда тот беларус побеждал?
    pe4onyi
      pe4onyi, 09.02.2020 00:34
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Красавца... Очень уверен... Чем-то Вовку молодого напомнил... Так держать
    Руслан Кириченко
      Руслан Кириченко, 09.02.2020 00:34
    +5
    Красавчик! Кременчужанин-давай!!!!
    Руслан Кириченко
      Руслан Кириченко, 09.02.2020 00:34
    +5
    Красавчик! Кременчужанин-давай!!!!
    pe4onyi
      pe4onyi, 09.02.2020 00:34
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Красавца... Очень уверен... Чем-то Вовку молодого напомнил... Так держать
    bonv
    online
      bonv, 09.02.2020 12:42
    +3
    Клички теж так само розпочинали перемогами на початку бою. Успіхів тобі Віктор.
    AlSaintUk
      AlSaintUk, 09.02.2020 12:21
    +2
    Бульбаш перепутал поедание драников с боксом. Выхрист напомнил витальку молодого. Размашисто и крепко отгружает!
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 09.02.2020 08:07
    +1
    Какой то мешок подсунули, аж с 14-ю победами. Кого же тогда тот беларус побеждал?