Перемога Ястремської і Костюк в парі принесла Україні звитягу в Естонії

Збірна України пробилася в квітневий раунд плей-оф Кубка Федерації

Перемога Ястремської і Костюк в парі принесла Україні звитягу в Естонії
© Sport.ua

Сьогодні, 8 лютого, збірна України в Таллінні провела заключний матч зонального турніру Кубка Федерації у першій групі Євро-Африканської зони. У вирішальному матчі Україна грала проти господарів кортів, збірної Естонії.

У першому матчі фіналу Даяна Ястремська впевнено перемогла Єлєну Малигіну з рахунком 6:3, 6:1. Українка впоралася із завданням менше ніж за одну годину.

У напруженому другому матчі Еліна Світоліна програла Анетт Контавейт в трьох сетах з рахунком 3:6, 7:6 (7:5), 2:6.

Все вирішував парний матч, і Даяна Ястремська та Марта Костюк впевнено переграли естонську пару в складі Анетт Контавейт / Олена Малигіна – 6:2, 6:0.

Україна разом з Італією вийшла в квітневий плей-оф, де будуть розігруватися путівки в кваліфікацію Кубка Федерації 2021.

Кубок Федерації 2020.

Євроафриканська зона. Група 1.

Україна – Естонія – 2:1

Матч 1. Даяна Ястремська – Єлєна Малигіна – 6:3, 6:1

Матч 2. Еліна Світоліна – Анетт Контавейт – 3:6, 7:6 (7:5), 2:6

Матч 3. Даяна Ястремська / Марта Костюк – Анетт Контавейт / Єлєна Малигіна – 6:2, 6:0

Див. також: текстова онлайн-трансляція від Sport.ua, можливі суперниці України

Інший матч плей-оф: Італія – Хорватія – 2:0

Матч за виживання: Болгарія – Греція – 2:0

Фотогалерея звитяги України

ВІДЕО Sport.ua. Українські трибуни радіють перемозі над Естонією

 
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(22 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Sashamar
      Sashamar, 09.02.2020 10:53
    +2
    Навздогін. Хто міг передбачити, що Латвія зрівняє рахунок проти Штатів? При тому, що і Кенін, і Серена у Топ-10, а Настя з Альоною відповідно 41 та 40. Це знов таки для тих, хто картає Еліну, хоч таким, як кажуть сусіди, хоть кол на голове теши.
    Sergei_Voicehovskii
      Sergei_Voicehovskii, 09.02.2020 02:11
    +7
    Поздравляю Украину с победой!!! И победа это главное. Победа далась очень легко. Да Элина проиграла, но она играла с очень сильной тенисисткой (ТОП22), находясь в плохой форме. Я смотрел весь матч, мое мнение - Элина старалась, к тому-же счет был 1-3. Контавейт в матче с Элиной потеряла много сил, и уже в парной встрече еле ходила, и Украина очень легко победила. Еще раз, поздравляю всех с победой!
    temamx2727
    online
      temamx2727, 09.02.2020 00:28
    -2
    Блин, ну кто предугадал?) Точка в точку. Даяна выносит, Элина сливает, пара решает. Скоро надо менять Даяна и элину местами, первая ракетка уже другая.
    An51
      An51, 08.02.2020 21:59
    +7
    Спасибо, что есть тыл!!! Героям слава!!!
    Syrok-oxlx
      Syrok-oxlx, 08.02.2020 21:46
    -12
    Даяна молодец,а жирной Свитолиной пора негритят рожать
    Lazio
      Lazio, 08.02.2020 20:41
    +9
    Tennis Ukraine, 08.02.2020 19:02
    Сви хоть и проиграла, но Контавейт загоняла на 5+. Та еле ноги переставляла.
    Легкая победа пары и её заслуга.
    100%
    Игорь Онищук
      Игорь Онищук, 08.02.2020 20:21
    +5
    Іван Лендєл, 08.02.2020 19:56
    Ніхто не витворяє такий цирк як наші фанати цього року і минулого. Теніс не футбол. Треба великими буквами надрукувати оголошення перед входом щоб дійшло до деяких унікумів.
    посмотрите игру в Голландии сейчас, послушайте барабаны
    Іван Лендєл
      Іван Лендєл, 08.02.2020 19:56
    -15
    Ніхто не витворяє такий цирк як наші фанати цього року і минулого. Теніс не футбол. Треба великими буквами надрукувати оголошення перед входом щоб дійшло до деяких унікумів.
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 08.02.2020 19:44
    0
    Вот и стало ясно кто сейчас лидер в нашей сборной,большущее тебе спасибо за прекрасную игру для Украины,всем девочкам спасибо.Удачи Вам во всем.Молодцы.
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 08.02.2020 19:41
    +14
    Олег Молодов, 08.02.2020 18:31
    хз шо там дальше.. а сейчас умница Даяна!
    Все умницы... и Даяна, и Марта, и Эля... а также Катя и Леся. Все внесли свой вклад в победу... и даже утюг в руках Кати (хотя его роль до конца не раскрыта). Ну и капитан конечно.
    adidas77
    online
      adidas77, 08.02.2020 19:08
    +17
    Tennis Ukraine, 08.02.2020 19:02
    Сви хоть и проиграла, но Контавейт загоняла на 5+. Та еле ноги переставляла.
    Легкая победа пары и её заслуга.
    Однозначно, но многие почему то этого не замечают
    captain2009
      captain2009, 08.02.2020 19:05
    +13
    Дівчат з перемогою! Даяні і Марті особлива подяка за блискучий парний матч! Даяні треба терміново замовити у YONEX жовто-синю экипіровку.
    adidas77
    online
      adidas77, 08.02.2020 19:02
    0
    Александр Рой, 08.02.2020 18:56
    Невже Баре/Олару не переграють зараз Блінкову/Калінскую? 2.25 на румуном.Олару ж рахується парним гравцем
    Сейчас посмотрим
    Tennis Ukraine
      Tennis Ukraine, 08.02.2020 19:02
    +28
    Сви хоть и проиграла, но Контавейт загоняла на 5+. Та еле ноги переставляла.
    Легкая победа пары и её заслуга.
    Александр Рой
      Александр Рой, 08.02.2020 18:56
    +1
    Невже Баре/Олару не переграють зараз Блінкову/Калінскую? 2.25 на румуном.Олару ж рахується парним гравцем
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 08.02.2020 18:55
    +2
    Александр Рой, 08.02.2020 18:53
    Станіслав,а де можна з Вами поспілкуватися в особистих повідомленнях. Просто не знаю ,чи є на спорт.юа така функція,і якщо є,як можна нею скористатися
    Тут нема такої функції, якщо бажаєте, можете знайти мене у фб.
    adidas77
    online
      adidas77, 08.02.2020 18:54
    +3
    Александр Рой, 08.02.2020 18:37
    Дай Бог щоб і Еля і Даяна були в топ 8, і не важливо хто вище
    Согласен
    Александр Рой
      Александр Рой, 08.02.2020 18:53
    0
    Stanislav Matusevych, 08.02.2020 18:48
    Поки розказувати нічого, адже навіть усі можливі суперниці ще не визначилися. А, наприклад, мені самому цікаво, чи будуть нас розводити саме знаєте з ким при жеребкуванні, якщо у румунок все вийде у парі.
    Не будемо поспішати.
    Станіслав,а де можна з Вами поспілкуватися в особистих повідомленнях. Просто не знаю ,чи є на спорт.юа така функція,і якщо є,як можна нею скористатися
    Александр Рой
      Александр Рой, 08.02.2020 18:49
    0
    Stanislav Matusevych, 08.02.2020 18:48
    Поки розказувати нічого, адже навіть усі можливі суперниці ще не визначилися. А, наприклад, мені самому цікаво, чи будуть нас розводити саме знаєте з ким при жеребкуванні, якщо у румунок все вийде у парі.
    Не будемо поспішати.
    Проти "кого знаєте з ким",да ще й в Україні!)
    Всі цього чекали в футболі,а може бути в тенісі,було би дуже цікаво
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 08.02.2020 18:48
    +6
    Александр Рой, 08.02.2020 18:35
    Станіслав,чому з Канадою точно вдома? Можете розказати як там формується же грати. Але якщо Канада буде з Андрееску,буде дуже не солодко
    Поки розказувати нічого, адже навіть усі можливі суперниці ще не визначилися. А, наприклад, мені самому цікаво, чи будуть нас розводити саме знаєте з ким при жеребкуванні, якщо у румунок все вийде у парі.
    Не будемо поспішати.
    Tennis Ukraine
      Tennis Ukraine, 08.02.2020 19:02
    +28
    Сви хоть и проиграла, но Контавейт загоняла на 5+. Та еле ноги переставляла.
    Легкая победа пары и её заслуга.
    adidas77
    online
      adidas77, 08.02.2020 19:08
    +17
    Tennis Ukraine, 08.02.2020 19:02
    Сви хоть и проиграла, но Контавейт загоняла на 5+. Та еле ноги переставляла.
    Легкая победа пары и её заслуга.
    Однозначно, но многие почему то этого не замечают
    Vik_77
      Vik_77, 08.02.2020 18:20
    +17
    Україна,з перемогою! Але в цій ситуації щиро і по-людськи шкода Контавейт,в своїй збірній вона була єдиним в полі воїном. Успіхів в особистій кар'єрі,Анет!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 08.02.2020 18:14
    +17
    Браво, команда і капітан, з перемогою! Вдалого вам жеребу на квітень!
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 08.02.2020 18:12
    +16
    Ура.... Все молодцы... Ждем удачную жеребьевку...
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 08.02.2020 19:41
    +14
    Олег Молодов, 08.02.2020 18:31
    хз шо там дальше.. а сейчас умница Даяна!
    Все умницы... и Даяна, и Марта, и Эля... а также Катя и Леся. Все внесли свой вклад в победу... и даже утюг в руках Кати (хотя его роль до конца не раскрыта). Ну и капитан конечно.
    captain2009
      captain2009, 08.02.2020 19:05
    +13
    Дівчат з перемогою! Даяні і Марті особлива подяка за блискучий парний матч! Даяні треба терміново замовити у YONEX жовто-синю экипіровку.
    Александр Рой
      Александр Рой, 08.02.2020 18:37
    +13
    adidas77, 08.02.2020 18:35
    Давайте не прогнозы делать,а будем судить по сделанным делам,ок?
    И посмотрим кто в конце этого сезона будет у нас первой ракеткой.
    Я почему то не сомневаюсь,что это будет Элина.
    Время покажет.
    Дай Бог щоб і Еля і Даяна були в топ 8, і не важливо хто вище
    Ruud
      Ruud, 08.02.2020 18:12
    +13
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 08.02.2020 18:37
    +12
    Победила сборная Украины, сборная, а не кто-то отдельно.
    Олег Молодов
      Олег Молодов, 08.02.2020 18:31
    +12
    хз шо там дальше.. а сейчас умница Даяна!
    AЛВ
    online
      AЛВ, 08.02.2020 18:15
    +12
    Вітання з ПЕРЕМОГОЮ.!!! Так тримати.!!!
    Lazio
      Lazio, 08.02.2020 20:41
    +9
    Tennis Ukraine, 08.02.2020 19:02
    Сви хоть и проиграла, но Контавейт загоняла на 5+. Та еле ноги переставляла.
    Легкая победа пары и её заслуга.
    100%
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 08.02.2020 18:24
    +8
    На поточний момент нашими суперницями можуть стати Японія (Осака взяла аж 3 гейми у Соррібес-Тормо, зробивши неймовірні 50 невимушених), Канада (де з Бушар сталася чергова печалька ще до виходу на корт, доречі, з ними ми будемо грати вдома, якщо нам випаде саме ця збірна), Бразилія та Казахстан.
    Дуже цікаво грають мордорки на виїзді з Румунією без Халеп. Там, схоже, все буде вирішуватися у парі.
    Sergei_Voicehovskii
      Sergei_Voicehovskii, 09.02.2020 02:11
    +7
    Поздравляю Украину с победой!!! И победа это главное. Победа далась очень легко. Да Элина проиграла, но она играла с очень сильной тенисисткой (ТОП22), находясь в плохой форме. Я смотрел весь матч, мое мнение - Элина старалась, к тому-же счет был 1-3. Контавейт в матче с Элиной потеряла много сил, и уже в парной встрече еле ходила, и Украина очень легко победила. Еще раз, поздравляю всех с победой!
    An51
      An51, 08.02.2020 21:59
    +7
    Спасибо, что есть тыл!!! Героям слава!!!
    Александр Рой
      Александр Рой, 08.02.2020 18:27
    +7
    palpal, 08.02.2020 18:14
    Ястремской небходим следующий плэйофф как третье участие в сборной для ОИ, Свитолиной он как вилы в бок, конфликт интересов лидеров и сборной. Бесстрастную корреляцию как подготовки к Федкапу, так и игры лидеров сборной и их мотиваций не утаишь . Браво Даяна, пока что лучший результат в сборной среди всех когда-либо игравших за все время её существования, Саше отдельный респект
    Ну плей офф Еліна вже точно буде грати. Вона ж давала інтерв'ю де казала,що сподівається в разі перемоги,матч буде в Україні,і їй подобається грати при своїх вболівальниках
    palpal
      palpal, 08.02.2020 18:14
    +7
    Ястремской небходим следующий плэйофф как третье участие в сборной для ОИ, Свитолиной он как вилы в бок, конфликт интересов лидеров и сборной. Бесстрастную корреляцию как подготовки к Федкапу, так и игры лидеров сборной и их мотиваций не утаишь . Браво Даяна, пока что лучший результат в сборной среди всех когда-либо игравших за все время её существования, Саше отдельный респект
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 08.02.2020 18:48
    +6
    Александр Рой, 08.02.2020 18:35
    Станіслав,чому з Канадою точно вдома? Можете розказати як там формується же грати. Але якщо Канада буде з Андрееску,буде дуже не солодко
    Поки розказувати нічого, адже навіть усі можливі суперниці ще не визначилися. А, наприклад, мені самому цікаво, чи будуть нас розводити саме знаєте з ким при жеребкуванні, якщо у румунок все вийде у парі.
    Не будемо поспішати.
    adidas77
    online
      adidas77, 08.02.2020 18:35
    +6
    olegg1261, 08.02.2020 18:23
    Мій прогноз після Уімблдону статус Ястремської в якості першої ракетки України буде офіційно засвідчено в рейтингу WTA
    Давайте не прогнозы делать,а будем судить по сделанным делам,ок?
    И посмотрим кто в конце этого сезона будет у нас первой ракеткой.
    Я почему то не сомневаюсь,что это будет Элина.
    Время покажет.