08.02.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Гол Малиновського приніс Аталанті перемогу в матчі з Фіорентиною

Українець вийшов на заміну і відзначився результативним ударом

Гол Малиновського приніс Аталанті перемогу в матчі з Фіорентиною
© twitter.com/acffiorentina

У поєдинку 23-го туру італійської Серії А «Аталанта» у Флоренції обіграла «Фіорентину» з рахунком 2:1.

Гості були близькі до того, щоб відкрити рахунок в матчі. Голкіпер «Фіорентини» Бартоломей Дранговскі впорався з небезпечним ударом Кастаня, а потім Пашаліч із забійної позиції не влучив у ворота. «Фіалки», в свою чергу, реалізували одну з нечисленних гольових нагод. К'єза виявився на підборі перед штрафним майданчиком суперників і ефектним ударом відправив м'яч у кут. Зрівняти результат міг Пашаліч, але удар футболіста «Аталанти» з кута воротарського заблокував захисник.

Відігралися бергамці на початку другої половини зустрічі. Гомес справа вбіг до штрафного суперників і встиг прокинути м'яч повз голкіпера на Сапату, який розстріляв ворота. В середині другого тайму на поле вийшов Руслан Малиновський, який замінив Маріо Пашаліча, котрий не реалізував свої моменти. І українцеві знадобилося всього шість хвилин для результативного удару: метрів з 25-ти Малиновський вразив кут воріт господарів поля. Надалі «фіалки» так і не змогли доставити серйозні проблеми «Аталанті», і бергамці холоднокровно довели матч до переможного закінчення.

Чемпіонат Італії. 23-й тур.

«Фіорентина» - «Аталанта» - 1:2

Федеріко К'єза (32) - Дуван Сапата (49), Руслан Малиновський (72)

Гаетано Кастровіллі (17), Душан Влахович (59) - Дуван Сапата (27), П'єрлуїджі Голліні (33)

«Фіорентина»: Бартоломей Дранговскі, Ігор дос Сантос, Херман Песселья, Нікола Міленкович, Далберт, Поль Лірола, Гаетано Кастровіллі, Ерік Пульгар (Ріккардо Соттіль, 79), Марко Бенассі (Мілан Бадель, 85), Федеріко К'єза, Патрік Кутроне (Душан Влахович, 46)

«Аталанта»: П'єрлуїджі Голліні, Берат Джімсіті, Рафаел Толой, Рубін Госенс, Тімоті Кастань, Хосе Паломіно, Йосип Ілічич, Ремо Фройлер, Маріо Пашаліч (Руслан Малиновський, 64), Алехандро Гомес (Адрієн Тамез, 94), Дуван Сапата

Арбітр: Мауріціо Маріані

Стадіон: Артеміо Франкі (Флоренція, Італія)

ФІОРЕНТИНА - АТАЛАНТА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(22 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Brian
    online
      Brian, 08.02.2020 22:15
    0
    Viktor Kovtun, 08.02.2020 19:21
    Конкуренты малиновского, сушат его на поле, иличич, Гомес не охотно играют через Руслана, но в очередной раз убеждаюсь что он и Гомес, топчики в Аталанте, Ау Гасперини, открой глаза. Малиновский должен играть в основе !!!!!!!!
    В Аталанте топчики Иличич, Сапата и Пашалич, и по игровому времени на поле это видно. Но у Малиновского всё ещё впереди, тренер ему доверяет.
    Viktor Kovtun
      Viktor Kovtun, 08.02.2020 19:21
    0
    Конкуренты малиновского, сушат его на поле, иличич, Гомес не охотно играют через Руслана, но в очередной раз убеждаюсь что он и Гомес, топчики в Аталанте, Ау Гасперини, открой глаза. Малиновский должен играть в основе !!!!!!!!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 08.02.2020 19:14
    0
    joker?
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 08.02.2020 18:53
    +2
    Все знают что у Руслана убийственная левая нога, но защитники Фиорентины ему дали пробить. И Руслан их наказал за это
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 08.02.2020 18:39
    +7
    odiniznashih, 08.02.2020 18:14
    Давно видно что без Малиновского у команды центра нет. Сплошные потери. Даже играя по 20-30 минут он поднимает напряжение игры.
    Наче правильно, але й якесь невезіння у Руслана є, бо коли він у попередніх іграх чудово грав, забивав, отримував найвищий бал, команда у тих іграх втрачала очки.
    digsum
      digsum, 08.02.2020 18:22
    +5
    odiniznashih, 08.02.2020 18:14
    Давно видно что без Малиновского у команды центра нет. Сплошные потери. Даже играя по 20-30 минут он поднимает напряжение игры.
    Ага, канеш. Играя без центра наклепали больше всех голов и сделали 6 разгромов в Серии А.
    digsum
      digsum, 08.02.2020 18:17
    +6
    DICTATOR_UA , 08.02.2020 18:09
    може нарешті вийде в основі наступного разу
    Когда голевые передачи будет раздавать, так и сразу. Странно, что ассист записали Гомесу. Когда-то Русик сделал пас через все поле и ассист не дали. Ну хоть оценку поставили 2-ю после Иличича, за 26 минут игры.
    Олександр Ковальчук
      Олександр Ковальчук, 08.02.2020 18:14
    +6
    DICTATOR_UA , 08.02.2020 18:09
    може нарешті вийде в основі наступного разу
    Було б добре, якби закріпився в основі. Це б сильно допомогло би йому в моральному плані, перед Євро нам потрібен один з наших лідерів в хорошому фізичному і психологічному стані
    odiniznashih
      odiniznashih, 08.02.2020 18:14
    +2
    Давно видно что без Малиновского у команды центра нет. Сплошные потери. Даже играя по 20-30 минут он поднимает напряжение игры.
    Kevko
    online
      Kevko, 08.02.2020 18:11
    +12
    Руслан молодец. И гол забил, и практически безошибочно
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 08.02.2020 18:09
    +8
    може нарешті вийде в основі наступного разу
    Letifer
      Letifer, 08.02.2020 18:00
    +1
    Kevko
    online
      Kevko, 08.02.2020 18:11
    +12
    Руслан молодец. И гол забил, и практически безошибочно
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 08.02.2020 18:09
    +8
    може нарешті вийде в основі наступного разу
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 08.02.2020 18:39
    +7
    odiniznashih, 08.02.2020 18:14
    Давно видно что без Малиновского у команды центра нет. Сплошные потери. Даже играя по 20-30 минут он поднимает напряжение игры.
    Наче правильно, але й якесь невезіння у Руслана є, бо коли він у попередніх іграх чудово грав, забивав, отримував найвищий бал, команда у тих іграх втрачала очки.
    digsum
      digsum, 08.02.2020 18:17
    +6
    DICTATOR_UA , 08.02.2020 18:09
    може нарешті вийде в основі наступного разу
    Когда голевые передачи будет раздавать, так и сразу. Странно, что ассист записали Гомесу. Когда-то Русик сделал пас через все поле и ассист не дали. Ну хоть оценку поставили 2-ю после Иличича, за 26 минут игры.
    Олександр Ковальчук
      Олександр Ковальчук, 08.02.2020 18:14
    +6
    DICTATOR_UA , 08.02.2020 18:09
    може нарешті вийде в основі наступного разу
    Було б добре, якби закріпився в основі. Це б сильно допомогло би йому в моральному плані, перед Євро нам потрібен один з наших лідерів в хорошому фізичному і психологічному стані
    digsum
      digsum, 08.02.2020 18:22
    +5
    odiniznashih, 08.02.2020 18:14
    Давно видно что без Малиновского у команды центра нет. Сплошные потери. Даже играя по 20-30 минут он поднимает напряжение игры.
    Ага, канеш. Играя без центра наклепали больше всех голов и сделали 6 разгромов в Серии А.
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 08.02.2020 18:53
    +2
    Все знают что у Руслана убийственная левая нога, но защитники Фиорентины ему дали пробить. И Руслан их наказал за это
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 08.02.2020 18:14
    +2
    Давно видно что без Малиновского у команды центра нет. Сплошные потери. Даже играя по 20-30 минут он поднимает напряжение игры.
    Letifer
      Letifer, 08.02.2020 18:00
    +1
    Brian
    online
      Brian, 08.02.2020 22:15
    0
    Viktor Kovtun, 08.02.2020 19:21
    Конкуренты малиновского, сушат его на поле, иличич, Гомес не охотно играют через Руслана, но в очередной раз убеждаюсь что он и Гомес, топчики в Аталанте, Ау Гасперини, открой глаза. Малиновский должен играть в основе !!!!!!!!
    В Аталанте топчики Иличич, Сапата и Пашалич, и по игровому времени на поле это видно. Но у Малиновского всё ещё впереди, тренер ему доверяет.
    Viktor Kovtun
      Viktor Kovtun, 08.02.2020 19:21
    0
    Конкуренты малиновского, сушат его на поле, иличич, Гомес не охотно играют через Руслана, но в очередной раз убеждаюсь что он и Гомес, топчики в Аталанте, Ау Гасперини, открой глаза. Малиновский должен играть в основе !!!!!!!!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 08.02.2020 19:14
    0
    joker?