КАБАЄВ: «Сподіваюся, що і в чемпіонаті все буде так само виходити»

Нападаючий «Зорі» – про дубль у ворота «Ордабаси»

1376
1
ФК Зоря. Владислав Кабаєв

Автор двох м'ячів у ворота «Ордабаси» Владислав Кабаєв прокоментував розгромну перемогу над казахстанським «Ордабаси» (3:0).

«Судячи з рахунку, гра вдалася. Хоча в перші 20 хвилин ми багато помилялися, в простих ситуаціях було багато браку. Потім забили гол і стало легше. У другому таймі, коли ми відзначилися ще двічі, наша команда зовсім розслабилася, так як створювали моменти і гра давалася.

Що стосується мого першого голу, то там Юрченко віддав класну передачу, а я взяв гру на себе і добре пробив здалеку. Сподіваюся, що і в чемпіонаті у мене все буде так само виходити.

На зборах у нас ще є пару ігор - не скажу, що ми готові на 100%, але десь на 75. Скоро нас чекає відновлення чемпіонату і до першої гри в Маріуполі залишилося не так багато часу. Думаю, фізичну форму можна ще поліпшити. Але у мене ще є час - через ігри і тренування я її наберу», - сказав Кабаєв.