Кваліфікація ОІ-2022. Польща – Україна – 6:1. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте з 11:00 за поєдинком хокейної кваліфікації на Олімпіаду 2022

Кваліфікація ОІ-2022. Польща – Україна – 6:1. Текстова трансляція матчу
© ФХУ

7 лютого відбудеться поєдинок 2-го туру хокейної кваліфікації на Олімпійські ігри 2022 між збірними Польщі та України.

Матч пройде в Нур-Султана. Початок поєдинку заплановано на 11:00 за київським часом. У прямому ефірі матч покаже телеканал ХSport.

У першому турі 6 лютого Україна розгромно програла Казахстану (1:8), а Польща знищила Нідерланди (8:0). У 2-му турі грають Польща проти України, а також Казахстан проти Нідерландів. У 3-му турі 9 лютого зустрінуться: Нідерланди – Україна, Казахстан – Польща.

Далі боротьбу за путівку на ОІ-2022 продовжить тільки переможець цієї групи з чотирьох команд.

Sport.ua проведе текстову онлайн-трансляцію матчу

Україна: Кучер, Гордюшин. Алексюк – Таран, Мережко – Пангелов – Юлдашев, Толстушко – Александров, Романенко – Грігорьєв. Бабінець – Буценко – Благий, Міхнов – Крівошапкін – Німенко, Савченко – Гриценко – Ворона, Янішевський – Ромащенко – Костіков.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Микола Степанюк, Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ove
      Ove, 07.02.2020 14:45
    0
    Ivan-Bogun, 07.02.2020 13:43
    Чергова жесть і ганьба державних керівників України...!!! Бо якщо держава не буде розвивати великий хокей в Україні,відроджувати клуби,будувати великі арени,хокейні школи по містам України,то ця ганьба буде тривати ще дуже довго...
    Уявіть,що бюджети шведських хокейних клубів вищого дивізіону складає тількі 5-6 мільйонів євро на рік...! А шведські клуби постійно останні років 5-7 виграють Лігу Чемпіонів Європи! І Що?! В Україні типу нема таких грошей на 10-12 клубів для вищого українського дивізіону,щоб піднімати на високий рівень чемпіонат України з хокею...??? Це означає,що Україною керують бариги-хохли...!!!Яким байдуже честь України,її міст і українців...
    Все начинается с детских школ и тренеров а тут пропасть и пустота
    Ove
      Ove, 07.02.2020 14:43
    0
    Semiramida, 07.02.2020 13:16
    Украина когда-то выступала в Вышке ЧМ по хоккею! Помню в группе: Украина - Россия 1:2, Украина - Финляндия 1:3...
    Тогда ещё было поколение выращено на хоккее в РФСР
    Ove
      Ove, 07.02.2020 14:39
    0
    футфан, 07.02.2020 12:22
    На фоні поляків наші виглядають любителями ніякої техніки, навіть точний пас не можуть віддати, не кажучи уже про дриблінг
    Дриблинг в хоккее?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 07.02.2020 13:52
    0
    Ivan-Bogun, 07.02.2020 13:45
    Чергова жесть і ганьба державних керівників України...!!! Бо якщо держава не буде розвивати великий хокей в Україні,відроджувати клуби,будувати великі арени,хокейні школи по містам України,то ця ганьба буде тривати ще дуже довго...
    Уявіть,що бюджети шведських хокейних клубів вищого дивізіону складає тількі 5-6 мільйонів євро на рік...! А шведські клуби постійно останні років 5-7 виграють Лігу Чемпіонів Європи! І Що?! В Україні типу нема таких грошей на 10-12 клубів для вищого українського дивізіону,щоб піднімати на високий рівень чемпіонат України з хокею...??? Це означає,що Україною керують бариги-хохли...!!!Яким байдуже честь України,її міст і українців...
    По-перше. В Україні немає влади. Нова шайка у корита. Вони так крадуть, що на всі такі речі, як хокей в них нема ні часу ні лишніх грошей.
    А по-друге. Спочатку треба народ одіти та накормити (зарплатні та пенсії), а далі братися за все інше.
    І нарешті, як то кажуть:"Сім раз відмірь і один відріж". Ото коли будете вибирати нового президента, то думайте головою, а не задницею.
    Але щось мені підказує, що наступним президентом українці оберуть Медведчука або Бойка. Так аби Україну вже повністю добити.
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 07.02.2020 13:45
    0
    DKTheBest2, 07.02.2020 13:12
    А как набираться опыта, если не учавствовать в международных турнирах? В 70-80гг сб.Союза громила всегда финнов 10-12, а то и больше:0. И что? Финны потихоньку учились и теперь как играют? Конечно Украина это не Финляндия, но пускай учатся.
    Чергова жесть і ганьба державних керівників України...!!! Бо якщо держава не буде розвивати великий хокей в Україні,відроджувати клуби,будувати великі арени,хокейні школи по містам України,то ця ганьба буде тривати ще дуже довго...
    Уявіть,що бюджети шведських хокейних клубів вищого дивізіону складає тількі 5-6 мільйонів євро на рік...! А шведські клуби постійно останні років 5-7 виграють Лігу Чемпіонів Європи! І Що?! В Україні типу нема таких грошей на 10-12 клубів для вищого українського дивізіону,щоб піднімати на високий рівень чемпіонат України з хокею...??? Це означає,що Україною керують бариги-хохли...!!!Яким байдуже честь України,її міст і українців...
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 07.02.2020 13:43
    0
    Чергова жесть і ганьба державних керівників України...!!! Бо якщо держава не буде розвивати великий хокей в Україні,відроджувати клуби,будувати великі арени,хокейні школи по містам України,то ця ганьба буде тривати ще дуже довго...
    Уявіть,що бюджети шведських хокейних клубів вищого дивізіону складає тількі 5-6 мільйонів євро на рік...! А шведські клуби постійно останні років 5-7 виграють Лігу Чемпіонів Європи! І Що?! В Україні типу нема таких грошей на 10-12 клубів для вищого українського дивізіону,щоб піднімати на високий рівень чемпіонат України з хокею...??? Це означає,що Україною керують бариги-хохли...!!!Яким байдуже честь України,її міст і українців...
    Semiramida
      Semiramida, 07.02.2020 13:24
    +1
    вообще-то автор статьи странно написал: Украина проиграла поляками и потеряла все шансы квалифицироваться на ОИ-2022! Все шансы Украина потеряла уже после игры с Казахстаном 1:8. Даже если бы Украина выиграла у поляков, а поляки у Казахстана, то всё равно не попала на Олимпиаду! Это надо было выиграть у поляков с преимуществом в 8 шайб, и чтобы казахи проиграли в семь шайб полякам, чтобы на что-то рассчитывать!
    Semiramida
      Semiramida, 07.02.2020 13:18
    0
    У Голландии выиграют 3:1 или 3:2 и будут себя чувствовать национальными героями...
    Semiramida
      Semiramida, 07.02.2020 13:16
    -1
    DKTheBest2, 07.02.2020 13:12
    А как набираться опыта, если не учавствовать в международных турнирах? В 70-80гг сб.Союза громила всегда финнов 10-12, а то и больше:0. И что? Финны потихоньку учились и теперь как играют? Конечно Украина это не Финляндия, но пускай учатся.
    Украина когда-то выступала в Вышке ЧМ по хоккею! Помню в группе: Украина - Россия 1:2, Украина - Финляндия 1:3...
    Semiramida
      Semiramida, 07.02.2020 13:12
    -2
    4ever, 07.02.2020 13:09
    Не надо,ставка на 5:1
    Сама не хочу 6:1.
    Помнишь, как Этуш в "Кавказской пленнице": Либо я её веду в ЗАГС, либо она меня к прокурору!"
    Мкртчан: "Не надо к прокурору!" Этуш: "Сам не хочу!"
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 07.02.2020 13:12
    +1
    Trollface, 07.02.2020 13:06
    Нахрена было ехать туда и позориться. Закрывайте уже эту лавочку
    А как набираться опыта, если не учавствовать в международных турнирах? В 70-80гг сб.Союза громила всегда финнов 10-12, а то и больше:0. И что? Финны потихоньку учились и теперь как играют? Конечно Украина это не Финляндия, но пускай учатся.
    4ever
      4ever, 07.02.2020 13:10
    +1
    Мля вот поляки блин взяли все испортили
    4ever
      4ever, 07.02.2020 13:09
    0
    Semiramida, 07.02.2020 13:08
    Думаю, что будет 6:1.
    Не надо,ставка на 5:1
    Semiramida
      Semiramida, 07.02.2020 13:08
    -1
    4ever, 07.02.2020 13:05
    Теперь бы не испортили ставку
    Думаю, что будет 6:1.
    Trollface
    online
      Trollface, 07.02.2020 13:06
    0
    Нахрена было ехать туда и позориться. Закрывайте уже эту лавочку
    4ever
      4ever, 07.02.2020 13:05
    0
    Теперь бы не испортили ставку
    4ever
      4ever, 07.02.2020 13:04
    0
    О дааааааааа
    Maks7777
      Maks7777, 07.02.2020 13:04
    0
    Дно. . .....пробито...
    Semiramida
      Semiramida, 07.02.2020 12:57
    -2
    Норму на игру выполнили - шайбу забили! проиграют 1:6. Ещё с Голландией шайбу одну забьют и сыграют 1:1. Это уровень украинского хоккея!
    4ever
      4ever, 07.02.2020 12:55
    0
    Ну же Польша ещё один давай
    Ruud
      Ruud, 07.02.2020 11:15
    +2
    Semiramida
      Semiramida, 07.02.2020 13:24
    +1
    вообще-то автор статьи странно написал: Украина проиграла поляками и потеряла все шансы квалифицироваться на ОИ-2022! Все шансы Украина потеряла уже после игры с Казахстаном 1:8. Даже если бы Украина выиграла у поляков, а поляки у Казахстана, то всё равно не попала на Олимпиаду! Это надо было выиграть у поляков с преимуществом в 8 шайб, и чтобы казахи проиграли в семь шайб полякам, чтобы на что-то рассчитывать!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 07.02.2020 13:12
    +1
    Trollface, 07.02.2020 13:06
    Нахрена было ехать туда и позориться. Закрывайте уже эту лавочку
    А как набираться опыта, если не учавствовать в международных турнирах? В 70-80гг сб.Союза громила всегда финнов 10-12, а то и больше:0. И что? Финны потихоньку учились и теперь как играют? Конечно Украина это не Финляндия, но пускай учатся.
    4ever
      4ever, 07.02.2020 13:10
    +1
    Мля вот поляки блин взяли все испортили
    футфан
      футфан, 07.02.2020 11:24
    +1
    Гооооол
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 07.02.2020 11:19
    +1
    Доволі рівна гра, є шанс не програти
    Ove
      Ove, 07.02.2020 14:45
    0
    Ivan-Bogun, 07.02.2020 13:43
    Чергова жесть і ганьба державних керівників України...!!! Бо якщо держава не буде розвивати великий хокей в Україні,відроджувати клуби,будувати великі арени,хокейні школи по містам України,то ця ганьба буде тривати ще дуже довго...
    Уявіть,що бюджети шведських хокейних клубів вищого дивізіону складає тількі 5-6 мільйонів євро на рік...! А шведські клуби постійно останні років 5-7 виграють Лігу Чемпіонів Європи! І Що?! В Україні типу нема таких грошей на 10-12 клубів для вищого українського дивізіону,щоб піднімати на високий рівень чемпіонат України з хокею...??? Це означає,що Україною керують бариги-хохли...!!!Яким байдуже честь України,її міст і українців...
    Все начинается с детских школ и тренеров а тут пропасть и пустота
    Ove
      Ove, 07.02.2020 14:43
    0
    Semiramida, 07.02.2020 13:16
    Украина когда-то выступала в Вышке ЧМ по хоккею! Помню в группе: Украина - Россия 1:2, Украина - Финляндия 1:3...
    Тогда ещё было поколение выращено на хоккее в РФСР
    Ove
      Ove, 07.02.2020 14:39
    0
    футфан, 07.02.2020 12:22
    На фоні поляків наші виглядають любителями ніякої техніки, навіть точний пас не можуть віддати, не кажучи уже про дриблінг
    Дриблинг в хоккее?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 07.02.2020 13:52
    0
    Ivan-Bogun, 07.02.2020 13:45
    Чергова жесть і ганьба державних керівників України...!!! Бо якщо держава не буде розвивати великий хокей в Україні,відроджувати клуби,будувати великі арени,хокейні школи по містам України,то ця ганьба буде тривати ще дуже довго...
    Уявіть,що бюджети шведських хокейних клубів вищого дивізіону складає тількі 5-6 мільйонів євро на рік...! А шведські клуби постійно останні років 5-7 виграють Лігу Чемпіонів Європи! І Що?! В Україні типу нема таких грошей на 10-12 клубів для вищого українського дивізіону,щоб піднімати на високий рівень чемпіонат України з хокею...??? Це означає,що Україною керують бариги-хохли...!!!Яким байдуже честь України,її міст і українців...
    По-перше. В Україні немає влади. Нова шайка у корита. Вони так крадуть, що на всі такі речі, як хокей в них нема ні часу ні лишніх грошей.
    А по-друге. Спочатку треба народ одіти та накормити (зарплатні та пенсії), а далі братися за все інше.
    І нарешті, як то кажуть:"Сім раз відмірь і один відріж". Ото коли будете вибирати нового президента, то думайте головою, а не задницею.
    Але щось мені підказує, що наступним президентом українці оберуть Медведчука або Бойка. Так аби Україну вже повністю добити.
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 07.02.2020 13:45
    0
    DKTheBest2, 07.02.2020 13:12
    А как набираться опыта, если не учавствовать в международных турнирах? В 70-80гг сб.Союза громила всегда финнов 10-12, а то и больше:0. И что? Финны потихоньку учились и теперь как играют? Конечно Украина это не Финляндия, но пускай учатся.
    Чергова жесть і ганьба державних керівників України...!!! Бо якщо держава не буде розвивати великий хокей в Україні,відроджувати клуби,будувати великі арени,хокейні школи по містам України,то ця ганьба буде тривати ще дуже довго...
    Уявіть,що бюджети шведських хокейних клубів вищого дивізіону складає тількі 5-6 мільйонів євро на рік...! А шведські клуби постійно останні років 5-7 виграють Лігу Чемпіонів Європи! І Що?! В Україні типу нема таких грошей на 10-12 клубів для вищого українського дивізіону,щоб піднімати на високий рівень чемпіонат України з хокею...??? Це означає,що Україною керують бариги-хохли...!!!Яким байдуже честь України,її міст і українців...
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 07.02.2020 13:43
    0
    Чергова жесть і ганьба державних керівників України...!!! Бо якщо держава не буде розвивати великий хокей в Україні,відроджувати клуби,будувати великі арени,хокейні школи по містам України,то ця ганьба буде тривати ще дуже довго...
    Уявіть,що бюджети шведських хокейних клубів вищого дивізіону складає тількі 5-6 мільйонів євро на рік...! А шведські клуби постійно останні років 5-7 виграють Лігу Чемпіонів Європи! І Що?! В Україні типу нема таких грошей на 10-12 клубів для вищого українського дивізіону,щоб піднімати на високий рівень чемпіонат України з хокею...??? Це означає,що Україною керують бариги-хохли...!!!Яким байдуже честь України,її міст і українців...
    Semiramida
      Semiramida, 07.02.2020 13:18
    0
    У Голландии выиграют 3:1 или 3:2 и будут себя чувствовать национальными героями...
    4ever
      4ever, 07.02.2020 13:09
    0
    Semiramida, 07.02.2020 13:08
    Думаю, что будет 6:1.
    Не надо,ставка на 5:1
    Trollface
    online
      Trollface, 07.02.2020 13:06
    0
    Нахрена было ехать туда и позориться. Закрывайте уже эту лавочку
    4ever