Казахстан розгромив Україну в відборі на Олімпіаду

Господарі вирішили долю зустрічі в першому періоді

21471
158

У першому матчі кваліфікаційного раунду до Олімпіади 2022 збірна України в казахському Нур-Султана з розгромним рахунком 1:8 поступилася господарям турніру збірній Казахстану. Казахи є головними фаворитами турніру, маючи в своєму складі чимало досвідчених хокеїстів, велика частина яких виступає в КХЛ.

Тож не дивно, що господарі з перших хвилин обрушили шквал атак на ворота нашого голкіпера Кучера і вже до 7-ї хвилині практично вирішили результат зустрічі, закинувши три шайби. Заміна голкіпера не допомогла збірній України, на перерву команди пішли вже за рахунку 1:5. І в подальшому перевага збірної Казахстану не викликала сумнівів, в воротах збірної України влетіло ще три шайби, при цьому нашу команду кілька разів врятував відмінно зігравший Гордюшин

Вже завтра збірна України проведе свій другий матч проти команди Польщі, яка сьогодні з великим рахунком (8:0) обіграла Нідерланди.

3-й раунд кваліфікації до Олімпіади 2022

Україна - Казахстан - 1:8 (1:5, 0:2, 0:1)

Голи: Бабинець (14:56) - Шевченко (3:45), Пєтухов (7:40), Метальников (8:30), Старченко (12:50), Жайлауов (17:30), Діц (33:10) , Шестаков (34:50), Орєхов (51:10)

Україна: Кучер (Гордюшин, 7:40, Кучер, 40:00) - Алексюк, Таран, Бабинець, Буценко, Благий - Мережко, Пангелов-Юлдашев, Міхнов, Кривошапкин, Німенко - Александров, Толстушко, Савченко, Гриценко, Ворона - Романенко , Григор'єв, Янішевський, Ромащенко, Костиков

Казахстан: Карлссон - Діц, Метальников, Доус, Бойд, Шестаков - Шалапов, Блейкер, Міхайліс, Вовк, Старченко - Маклюк, Клещенко, Акользін, Шевченко, Римарев - Орєхов, Гурков, Жайлауов, Сагадеев, Пєтухов

Футбол | 18 квітня 2024, 12:44 1

Тренер воротарів «Реала» вважав, що не стрибати варто лише в одному випадку з трьох можливих