Світоліна зробила камбек з 0:5 на тай-брейку, принісши перемогу Україні

Українка переграла Вікторію Томову в двох сетах з рахунком 7:6 (7:5), 6:3

31181
10
Sport.ua

Сьогодні, 6 лютого, збірна України у Таллінні провела матч зонального турніру Кубка Федерації у першій групі Євро-Африканської зони. У першому турі Україна переграла збірну Болгарії з рахунком 3:0.

У першому матчі Даяна Ястремська впевнено перемогла Ізабеллу Шінікову з рахунком 6:2, 6:1. Матч тривав лише 48 хвилин.

У другому матчі Еліна Світоліна переграла Вікторію Томову з рахунком 7:6 (7:5), 6:3. На тай-брейку першого сету перша ракетка України поступалася 0:5, але зуміла зібратися і відвантажити суперниці сім м'ячів поспіль! Матч тривав 1 годину і 33 хвилини. Причому перший сет – 1 годину, а друга партія – 33 хвилини.

[Update]. Рахунок став 2:0, і парна зустріч не відігравала особливої ролі. Але Леся Цуренко і Катаріна Завацька за 1 годину і 7 хвилин легко обіграли суперниць в двох сетах (6:2, 6:1).

Україна – Болгарія – 3:0

Матч 1. Даяна Ястремська – Ізабелла Шінікова – 6:2, 6:1

Матч 2. Еліна Світоліна – Вікторія Томова – 7:6 (7:5), 6:3

Матч 3. Леся Цуренко / Катаріна Завацька – Петя Аршінкова / Гергана Топалова – 6:2, 6:1

Див. також: детальна текстова трансляція матчу на Sport.ua.

Болгарія посіла третє місце в групі, програвши обидва свої матчі. А Україна зустрінеться 7 лютого з хорватами за 1–2 місця. Обидві команди вже точно зіграють в стикових матчах 8 лютого за право пробитися до кваліфікації Кубка Федерації 2021.