Динамо близьке до продажу Гонсалеса за 5 мільйонів

Парагвайський півзахисник перейде в «Олімпію»

Динамо близьке до продажу Гонсалеса за 5 мільйонів
© ФК Сантос. Дерліс Гонсалес

Раніше повідомлялося про те, що «Динамо» відхилило пропозицію «Олімпії» Асунсьйон з приводу трансферу Дерліса Гонсалеса: 5 мільйонів доларів за 50% прав.

Однак тепер стало відомо, що «Динамо» прийняло таку пропозицію «Олімпії». Зараз переговори перебувають на фінальній стадії.

Гонсалес підпише контракт з «Олімпією» на 5 років. Оплата суми трансферу пройде в кілька траншів.

Раніше Гонсалес уже виступав за «Олімпію» в 2014 році.

Останні півтора року хавбек провів в оренді в «Сантосі». Орендна угода розрахована до літа поточного року, однак буде достроково розірвана.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 06.02.2020 20:59
    +1
    думаю Каргбо застолбил за собой место основного форварда со следующего сезона. Ещё бы вратаря нашли кот-й может ловить не только дальние удары, но это такое.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 06.02.2020 20:58
    -2
    может кого-то нормального купят с вырученных денег. хотя кого покупать, все линии более менее укомплектованы, опорники только слишком опорники.
    WladWest
    online
      WladWest, 06.02.2020 20:26
    -1
    Ура, наконец-то.
    daqo344
      daqo344, 06.02.2020 19:57
    0
    https://youtu.be/lKc26STTwHA - Крутяк
    AЛВ
    online
      AЛВ, 06.02.2020 16:59
    +2
    Суркіси продавайте Гонсалеса,бо за газ дві платіжки.!!!
    viktor112007
    online
      viktor112007, 06.02.2020 16:51
    +3
    Міху краще продали б.
    при нормальному тренері Гонсалес розкрився б
    korsun_skif
      korsun_skif, 06.02.2020 16:22
    +1
    Красников свою работу делает на ура! Если бы ему еще давали и новичков покупать.
    Руслан Сиренко
      Руслан Сиренко, 06.02.2020 15:49
    0
    Супер конечно. Но может уже и купили бы, желательно что-то приличное?
    BaZia
    online
      BaZia, 06.02.2020 14:58
    0
    Отличная новость, видать почитали комментарии по поводу упущенной возможности избавится от Дырлиса.. и решили в руках синичку подержать нежели журавля в заднем проходе ощутить)))
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 06.02.2020 14:53
    +2
    По чуть чуть продает Динамо.
    Избавляемся от баласта.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 06.02.2020 16:51
    +3
    Міху краще продали б.
    при нормальному тренері Гонсалес розкрився б
    AЛВ
    online
      AЛВ, 06.02.2020 16:59
    +2
    Суркіси продавайте Гонсалеса,бо за газ дві платіжки.!!!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 06.02.2020 14:53
    +2
    По чуть чуть продает Динамо.
    Избавляемся от баласта.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 06.02.2020 20:59
    +1
    думаю Каргбо застолбил за собой место основного форварда со следующего сезона. Ещё бы вратаря нашли кот-й может ловить не только дальние удары, но это такое.
    korsun_skif
      korsun_skif, 06.02.2020 16:22
    +1
    Красников свою работу делает на ура! Если бы ему еще давали и новичков покупать.
    daqo344
      daqo344, 06.02.2020 19:57
    0
    https://youtu.be/lKc26STTwHA - Крутяк
    Руслан Сиренко
      Руслан Сиренко, 06.02.2020 15:49
    0
    Супер конечно. Но может уже и купили бы, желательно что-то приличное?
    BaZia
    online
      BaZia, 06.02.2020 14:58
    0