Матч Україна - Кіпр відбудеться в Полтаві або Харкові

Матч в рамках підготовки до Євро-2020

Матч Україна - Кіпр відбудеться в Полтаві або Харкові
© ffu.ua

26-го травня збірна України в рамках підготовки до Євро-2020 проведе контрольний матч проти команди Кіпру.

Повідомляється, що гра пройде в Харкові або Полтаві. Якщо в Харкові національна команда буває регулярно, то Полтаву розглядають в якості варіанту з розширенням присутності збірної в різних містах країни.

В рамках підготовки до Євро Україна зіграє 5 матчів, в тому числі три домашніх.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — zbirna.com

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Олександр Данник
      Олександр Данник, 05.02.2020 18:03
    0
    VVV, 05.02.2020 14:02
    Полтава?жартуєте?щоб навіть третина стадіону не зібралась? Там навіть коли Ворскла в ЛЄ в групі грала-на футбол не ходили..
    Футбол - це товар. І його треба вміти продати. Товариський матч у тому числі. При якісному промоушені на цей матч у Полтаві можна зібрати 12-15 тисяч. Для товарняка і 300-тисячного міста - це нормальний показник. Але для його досягнення потрібно працювати.
    BekXan
    online
      BekXan, 05.02.2020 17:05
    0
    VVV, 05.02.2020 14:02
    Полтава?жартуєте?щоб навіть третина стадіону не зібралась? Там навіть коли Ворскла в ЛЄ в групі грала-на футбол не ходили..
    Эту байку уже слышали тысячу раз и объясняли почему.Ты тысячу первый.
    VVV
    online
      VVV, 05.02.2020 14:02
    -2
    Полтава?жартуєте?щоб навіть третина стадіону не зібралась? Там навіть коли Ворскла в ЛЄ в групі грала-на футбол не ходили..
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 05.02.2020 13:51
    0
    Тілько ві Львові)
    MaksimKucher
      MaksimKucher, 05.02.2020 13:42
    +5
    Ну який Харків? Там не місце для збірної на найближчий рік.На матч з Литвою зібрався навіть не повний стадіон
    MaksimKucher
      MaksimKucher, 05.02.2020 13:42
    +5
    Ну який Харків? Там не місце для збірної на найближчий рік.На матч з Литвою зібрався навіть не повний стадіон
    Олександр Данник
      Олександр Данник, 05.02.2020 18:03
    0
    VVV, 05.02.2020 14:02
    Полтава?жартуєте?щоб навіть третина стадіону не зібралась? Там навіть коли Ворскла в ЛЄ в групі грала-на футбол не ходили..
    Футбол - це товар. І його треба вміти продати. Товариський матч у тому числі. При якісному промоушені на цей матч у Полтаві можна зібрати 12-15 тисяч. Для товарняка і 300-тисячного міста - це нормальний показник. Але для його досягнення потрібно працювати.
    BekXan
    online
      BekXan, 05.02.2020 17:05
    0
    VVV, 05.02.2020 14:02
    Полтава?жартуєте?щоб навіть третина стадіону не зібралась? Там навіть коли Ворскла в ЛЄ в групі грала-на футбол не ходили..
    Эту байку уже слышали тысячу раз и объясняли почему.Ты тысячу первый.
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 05.02.2020 13:51
    0
    Тілько ві Львові)