05.02.2020, FT   ТВ-трансляція:

Шахтар в Туреччині обіграв Македонію ГП

Перемогу «гірникам» принесли голи Тете і Фернандо

У першому матчі другого навчально-тренувального збору в Туреччині чемпіон України донецький «Шахтар» без проблем переміг «Македонію ГП» з Північної Македонії з рахунком 2:0. Обидва м'ячі «Шахтар», який грав практично другим складом, забив ще до перерви.

На 11-й хвилині Тете отримав передачу в штрафній, без проблем обіграв Атанасковса і покотив м'яч у нижній кут. «Шахтар» володів величезною територіальною перевагою, створив кілька відмінних моментів для взяття воріт, але забив лише перед перервою після грубої помилки суперника. Захисник македонців віддавав передачу голкіперу, м'яч перехопив Фернандо і, обігравши воротаря, вразив порожні ворота. Після перерви характер зустрічі не змінився, але голів глядачі більше не побачили.

Сьогодні о 16.00 «гірники» проведуть ще один товариський матч, в якому, мабуть, будуть задіяні футболісти основного складу. Суперником «гірників» буде данський «Сеннерйюск».