Олександр АЛІЄВ: «Я ні про що не шкодую»

Відомий футболіст заявив, що не став би нічого змінювати у своїй кар'єрі

Олександр АЛІЄВ: «Я ні про що не шкодую»
© turnir.ua. Артем Мілевський і Олександр Алієв

Колишній футболіст київського «Динамо» і збірної України з футболу Олександр Алієв 3-го лютого святкує своє 35-річчя.

- За роки в «Динамо» вас напевно запрошували пограти в Європі...
- Так, було багато пропозицій і можливостей. Але я завжди хотів грати тільки в «Динамо» або в Росії. Зарубіжні клуби так сильно мене не приваблювали.

- Ви вже почали тренерську кар'єру. Хто ваш орієнтир на тренерському містку?
- Читаю зараз книги про Моуріньо, Гвардіолу. Це фахівці топ-рівня.

- Якби була можливість, щось змінили б у своїй кар'єрі?
- Я ні про що не шкодую. Це моє життя, моє здоров'я і я пройшов цей шлях. Найголовніше, щоб були здорові і були поруч діти, щоб все було добре у батьків.

- Про що мрієте в 35 років?
- Мрії... Зараз ставлю собі за мету пройти тренерські курси, отримати ліцензії А і В. Потім відучитися на диплом Pro. Хочеться досягти успіху на тренерському терені.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — zbirna.com

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    nabooo
      nabooo, 04.02.2020 04:18
    0
    Проблемы? Нет интеллекта - нет и проблем.
    VITASS
      VITASS, 04.02.2020 01:18
    -1
    перечитывал пейджер. много думал
    zakharka
    online
      zakharka, 04.02.2020 00:51
    0
    Ничего не меняется...... - 3.14здабол!!!!!
    Книжки читает , ни о чем не жалеет ....
    Сказочник!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 03.02.2020 22:11
    +3
    А знаете, он ведь действительно получит все эти лицензии! Правда эти бумажки, в лучшем случае, дают минимум футбольных знаний, но не прибавляют ума. А с этим у Алиева большая напряженка, а может даже полное отсутствие оного. Жаль парня, с него мог бы получится хороший слесарь на автозаводе им.Лихачева, или водитель мусоровоза, или рубщик мяса на Троещинском рынке... А занялся футболом. И стал тем, кем стал... Теперь у него мечты стать тренером. Интересно чего? Тренером по литроболу? Не дай Бог детей начнет тренировать, пить его воспитанники начнут с 1-го класса, или на пиво всех посадит.....
    bomasiua
      bomasiua, 03.02.2020 22:04
    +4
    пробухав прокурив талант а тепер ні прощо не жалкує, хоч б не позорився, і мовчав, з таким даними і міням можна було європу покоряти, а не нічні клуби і дискотеки і в років 35 на пенсію і гуляти скільб захотілось, все б було і гроші і слава , а тепер ні того ні іншого, коротче позоріще, хіхіхіхіхі,
    Maks7777
      Maks7777, 03.02.2020 21:45
    +4
    Пусть Миле в Бресте буцы трёт ,или гармашу такомуже полудурку в Турции..Это трио Дно сейчас Ещё Допингист Беседин Добавился к ним!!
    alefteev77
    online
      alefteev77, 03.02.2020 20:25
    +2
    Я бы на месте Алиева поехал в Москву к Семену, устроился бы тренером по ударам в Локомотиве.
    Я бы пошел получил какое-то приличное образование.
    Саша Алиев - россиянин, случайно попал в Украину.
    Помню в Локомотиве звездил. А потом его угораздило в любимое ДК.
    А ДК он оказался ненужен. В Локомотиве он был лидером.
    -
    Видно, что Алиеву плохо. И него кризис и надо новые вызовы.
    Алиеву надо образование, труд - и может быть со временем - лет через 4-5 с него получится нормальный человек.
    -
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 03.02.2020 19:49
    -4
    rugby1970, 03.02.2020 19:40
    Помни, гниль об этом: https://www.youtube.com/watch?v=OmShbAylj04 Тебя запомнят не только не по самой плохой игре, но и по грязному твоему рту!!!
    я не фанат алиева, но там он прав, доебалась до него журналистка.
    rugby1970
    online
      rugby1970, 03.02.2020 19:40
    +1
    Помни, гниль об этом: https://www.youtube.com/watch?v=OmShbAylj04 Тебя запомнят не только не по самой плохой игре, но и по грязному твоему рту!!!
    bomasiua
      bomasiua, 03.02.2020 22:04
    +4
    пробухав прокурив талант а тепер ні прощо не жалкує, хоч б не позорився, і мовчав, з таким даними і міням можна було європу покоряти, а не нічні клуби і дискотеки і в років 35 на пенсію і гуляти скільб захотілось, все б було і гроші і слава , а тепер ні того ні іншого, коротче позоріще, хіхіхіхіхі,
    Maks7777
      Maks7777, 03.02.2020 21:45
    +4
    Пусть Миле в Бресте буцы трёт ,или гармашу такомуже полудурку в Турции..Это трио Дно сейчас Ещё Допингист Беседин Добавился к ним!!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 03.02.2020 22:11
    +3
    А знаете, он ведь действительно получит все эти лицензии! Правда эти бумажки, в лучшем случае, дают минимум футбольных знаний, но не прибавляют ума. А с этим у Алиева большая напряженка, а может даже полное отсутствие оного. Жаль парня, с него мог бы получится хороший слесарь на автозаводе им.Лихачева, или водитель мусоровоза, или рубщик мяса на Троещинском рынке... А занялся футболом. И стал тем, кем стал... Теперь у него мечты стать тренером. Интересно чего? Тренером по литроболу? Не дай Бог детей начнет тренировать, пить его воспитанники начнут с 1-го класса, или на пиво всех посадит.....
    alefteev77
    online
      alefteev77, 03.02.2020 20:25
    +2
    Я бы на месте Алиева поехал в Москву к Семену, устроился бы тренером по ударам в Локомотиве.
    Я бы пошел получил какое-то приличное образование.
    Саша Алиев - россиянин, случайно попал в Украину.
    Помню в Локомотиве звездил. А потом его угораздило в любимое ДК.
    А ДК он оказался ненужен. В Локомотиве он был лидером.
    -
    Видно, что Алиеву плохо. И него кризис и надо новые вызовы.
    Алиеву надо образование, труд - и может быть со временем - лет через 4-5 с него получится нормальный человек.
    -
    rugby1970
    online
      rugby1970, 03.02.2020 19:40
    +1
    Помни, гниль об этом: https://www.youtube.com/watch?v=OmShbAylj04 Тебя запомнят не только не по самой плохой игре, но и по грязному твоему рту!!!
    nabooo
      nabooo, 04.02.2020 04:18
    0
    Проблемы? Нет интеллекта - нет и проблем.
    zakharka
    online
      zakharka, 04.02.2020 00:51
    0
    Ничего не меняется...... - 3.14здабол!!!!!
    Книжки читает , ни о чем не жалеет ....
    Сказочник!