ФОТО. Даяна Ястремська активно тренується перед стартом Кубка Федерації

Україна стартує цього тижня

ФОТО. Даяна Ястремська активно тренується перед стартом Кубка Федерації
© ФТУ

Українська тенісистка Даяна Ястремська активно тренується в Естонії, де цього тижня стартує Кубок Федерації.

Збірна України 6-го лютого зіграє проти Болгарії, а 7-го - з Хорватією.

фото ФТУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    palpal
      palpal, 03.02.2020 20:57
    +1
    Vlad Ltava, 03.02.2020 15:28
    Растроился я после игрьі с Возняцки , но думаю , что вьіводьі сделаньі .
    Судя по особенностям технических ошибок в той игре с левой ногой было не все в порядке
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 03.02.2020 18:30
    +2
    Vlad Ltava, 03.02.2020 15:28
    Растроился я после игрьі с Возняцки , но думаю , что вьіводьі сделаньі .
    Я тоже!( Надії були... Нічим не гірша від Кенін! Ще б з нервами навчиться справлятися....!
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 03.02.2020 15:28
    +2
    Растроился я после игрьі с Возняцки , но думаю , что вьіводьі сделаньі .
    Ruud
      Ruud, 03.02.2020 12:37
    +1
    давай, Даяна, вся надежда на тебя
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 03.02.2020 18:30
    +2
    Vlad Ltava, 03.02.2020 15:28
    Растроился я после игрьі с Возняцки , но думаю , что вьіводьі сделаньі .
    Я тоже!( Надії були... Нічим не гірша від Кенін! Ще б з нервами навчиться справлятися....!
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 03.02.2020 15:28
    +2
    Растроился я после игрьі с Возняцки , но думаю , что вьіводьі сделаньі .
    palpal
      palpal, 03.02.2020 20:57
    +1
    Vlad Ltava, 03.02.2020 15:28
    Растроился я после игрьі с Возняцки , но думаю , что вьіводьі сделаньі .
    Судя по особенностям технических ошибок в той игре с левой ногой было не все в порядке
    Ruud
      Ruud, 03.02.2020 12:37
    +1
    давай, Даяна, вся надежда на тебя