0

НХЛ. Піттсбург зупинив Вашингтон, перемоги Коламбуса і Кароліни

Всього 3 матчі склали ігровий день в НХЛ

twitter.com/penguins

У головному поєдинку ігрового дня НХЛ зійшлися лідери східної конференції Вашингтон і Піттсбург, а перемогу з рахунком 4:3 вдалося добути Пінгвінам. Найкращі хокеїсти команд Кросбі і Овечкін на двох набрали лише 1 пункт, а капітан Столичних перервав свою гольову серію. Відзначимо 29 сейвів воротаря гостей Метта Мюррея, а також той факт, що Піттсбург залишився 2-м в дивізіоні, проте скоротив відставання від Кепіталз всього до 4-х очок при матчі в запасі.

У топ-3 Столичного дивізіону піднявся Коламбус, який обіграв Монреаль 4:3. У Блу Джекетс чергову перемогу здобув воротар Елвіс Мерзлікінс, а форвард П'єр-Люк Дюбуа продовжив серію ігор з набраними очками до 8-ми.

Всього в двох очках позаду Коламбуса знаходиться Кароліна, яка здолала Ванкувер 4:3 по буллітам і перервала 5-матчеву переможну серію Кенакс.

Незважаючи на невдачу, канадська команда залишається лідером Тихоокеанського дивізіону.

Вашингтон - Піттсбург 3:4 (1:2, 0:1, 2:1)

Воротарі: Мюррей - Самсонов

Кидки: 32 - 33

Монреаль - Коламбус 3:4 (0:1, 1:2, 2:1)

Воротарі: Прайс - Мерзлікінс

Кидки: 30 - 27

Кароліна - Ванкувер 4:3 (по буллітам) (0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 1:0)

Воротарі: Раймер - Демко