Ювентус збирається купити Ван Дейка за рекордну суму

Туринський клуб готує пропозицію в розмірі 150 мільйонів фунтів

Ювентус збирається купити Ван Дейка за рекордну суму
© ФК Ліверпуль. Вірджил Ван Дейк

Захисник англійського «Ліверпуля» Вірджил Ван Дейк може перейти до туринського «Ювентуса» влітку 2020 року.

Керівництво туринського клубу готує «Ліверпулю» пропозицію в розмірі 150 мільйонів фунтів (близько 180 мільйонів євро). У тому випадку, якщо подібна угода відбудеться, Ван Дейк вдруге в кар'єрі стане найдорожчим захисником в світі.

Відзначимо, що в нинішньому сезоні Ван Дейк провів 34 матчі на клубному рівні, забивши чотири голи.

ФОТО. Топ-10 найдорожчих центральних захисників у світі

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — The Sun

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Deagle
      Deagle, 03.02.2020 22:37
    +4
    Saar, 03.02.2020 11:08
    Серия А сейчас ничем не хуже.
    Только состав. Я только ради криро смотрю игры юве. И честно, кровь из глаз иногда идёт. Все медленно, вяло, без идеи. Нет скорости, ужас. А ж тошнит иногда. Апл намного интересней и ярче. И даже сильнее. Но надеюсь, что юве пройдёт как можно дальше.
    Женя Матийчук
      Женя Матийчук, 03.02.2020 14:23
    +4
    утка 100 %
    не перейдет он из лучшей команды мира еще и в серию А
    Saar
      Saar, 03.02.2020 11:08
    -5
    yuriy_kent, 03.02.2020 08:26
    При всём уважении к Юве, но променять АПЛ на серию а?
    Серия А сейчас ничем не хуже.
    Special2
      Special2, 03.02.2020 09:57
    +5
    А больше Юве ничего не хочет?
    yuriy_kent
      yuriy_kent, 03.02.2020 08:26
    +4
    При всём уважении к Юве, но променять АПЛ на серию а?
    Saar
      Saar, 03.02.2020 08:21
    -4
    Юве, я тебя люблю!!!
    Special2
      Special2, 03.02.2020 09:57
    +5
    А больше Юве ничего не хочет?
    Deagle
      Deagle, 03.02.2020 22:37
    +4
    Saar, 03.02.2020 11:08
    Серия А сейчас ничем не хуже.
    Только состав. Я только ради криро смотрю игры юве. И честно, кровь из глаз иногда идёт. Все медленно, вяло, без идеи. Нет скорости, ужас. А ж тошнит иногда. Апл намного интересней и ярче. И даже сильнее. Но надеюсь, что юве пройдёт как можно дальше.
    Женя Матийчук
      Женя Матийчук, 03.02.2020 14:23
    +4
    утка 100 %
    не перейдет он из лучшей команды мира еще и в серию А
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 03.02.2020 08:26
    +4
    При всём уважении к Юве, но променять АПЛ на серию а?