ВІДЕО. Магучіх встановила рекорд в Карлсруе з результатом 2,02 метра

Українці підкорився світовий рекорд серед юніорів U-20 в приміщеннях

ВІДЕО. Магучіх встановила рекорд в Карлсруе з результатом 2,02 метра
© Twitter. Ярослава Магучіх

18-річна спортсменка Ярослава Магучіх виграла змагання зі стрибків у висоту в німецькому Карлсруе.

Українська спортсменка стрибнула на 2,02 метри. Це новий рекорд світу серед юніорів U-20 в приміщеннях. Друге місце зайняла також українка, Юлія Левченко, з результатом 1,99 метри.

Ярославі Магучіх належить світовий рекорд серед юніорів (2,04 метри), встановлений на чемпіонаті світу 2019 в Досі, Катар.

На цих же змаганнях 24-річна українка Марина Бех-Романчук завоювала золоту медаль в секторі для стрибків у довжину. В Карлсруе вона стрибнула на 6,92 м, випередила німкеню Малайку Міхамбо і встановила найкращий результат сезону в світі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vizuals
    online
      vizuals, 02.02.2020 11:04
    0
    Помітно, що в Яріка ще й мишца формується. Ой буде цікаво Олімпіаду подивитися. Там буде дуель з Марією Загогуліною
    common_sense
    online
      common_sense, 01.02.2020 12:42
    +3
    и да. это Днепр, детка!
    common_sense
    online
      common_sense, 01.02.2020 12:42
    +4
    молоток! наша медалька на ОИ
    Solova63
      Solova63 , 01.02.2020 10:53
    +4
    acfred
      acfred, 01.02.2020 10:29
    +3
    очень что в Украине растут чемпионы-рекордсменки !
    олег инкогнито
      олег инкогнито, 01.02.2020 09:32
    +5
    не всі висоти Магучіх брала з першої спроби-але це її не збентежило!-в результаті крім чергового юніорського ще й дорослий рекорд країни-і у Левченко 1-99 непоганий результат-Бех також була на висоті
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 01.02.2020 09:29
    +8
    Я думаю это будущая олимпийская чемпионка.
    Горжусь что она представляет мою страну.
    Не похерьте пожалуйста человека спортивные чинуши.
    cаша зардунов
      cаша зардунов, 01.02.2020 05:58
    +16
    Блестящая девочка растёт в Украине, как говорит комментатор
    Sergei_Voicehovskii
      Sergei_Voicehovskii, 01.02.2020 04:01
    +3
    А есть сайт, где можно смотреть результаты, табличку?
    Oleg Shcherbak
      Oleg Shcherbak, 31.01.2020 23:37
    +19
    Cупер результат від наших красунь))
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 31.01.2020 23:23
    +17
    Гарно розпочинає рік Олімпійський. Умнічка!
    Oleg Shcherbak
      Oleg Shcherbak, 31.01.2020 23:37
    +19
    Cупер результат від наших красунь))
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 31.01.2020 23:23
    +17
    Гарно розпочинає рік Олімпійський. Умнічка!
    cаша зардунов
      cаша зардунов, 01.02.2020 05:58
    +16
    Блестящая девочка растёт в Украине, как говорит комментатор
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 01.02.2020 09:29
    +8
    Я думаю это будущая олимпийская чемпионка.
    Горжусь что она представляет мою страну.
    Не похерьте пожалуйста человека спортивные чинуши.
    олег инкогнито
      олег инкогнито, 01.02.2020 09:32
    +5
    не всі висоти Магучіх брала з першої спроби-але це її не збентежило!-в результаті крім чергового юніорського ще й дорослий рекорд країни-і у Левченко 1-99 непоганий результат-Бех також була на висоті
    common_sense
    online
      common_sense, 01.02.2020 12:42
    +4
    молоток! наша медалька на ОИ
    Solova63
      Solova63 , 01.02.2020 10:53
    +4
    common_sense
    online
      common_sense, 01.02.2020 12:42
    +3
    и да. это Днепр, детка!
    acfred
      acfred, 01.02.2020 10:29
    +3
    очень что в Украине растут чемпионы-рекордсменки !
    Sergei_Voicehovskii
      Sergei_Voicehovskii, 01.02.2020 04:01
    +3
    А есть сайт, где можно смотреть результаты, табличку?
    vizuals
    online
      vizuals, 02.02.2020 11:04
    0
    Помітно, що в Яріка ще й мишца формується. Ой буде цікаво Олімпіаду подивитися. Там буде дуель з Марією Загогуліною