Ярослава МАГУЧІХ: «Тренер сказала припиняти стрибати ще після 2.02»

Українка на адреналіні захотіла стрибнути на 2.04 і взяла срібло ЧС-2019

Ярослава МАГУЧІХ: «Тренер сказала припиняти стрибати ще після 2.02»
© Twitter. Ярослава Магучіх

18-річна українська легкоатлетка Ярослава Магучіх з особистим рекордом 2.04 м в секторі для стрибків у висоту завоювала срібло чемпіонату світу-2019, який проходить в катарському місті Доха.

Тетяна Степанова, тренер української стрибунки у висоту Ярослави Магучіх, повідомила про причини дострокового завершення стрибків її підопічною: «Я хотіла, щоб Ярослава завершила змагання після подолання висоти 2.02 метра. Але вона захотіла стрибати на 2.04, і я не заперечувала. А ось далі змагання вирішили не продовжувати, щоб поберегти її. Адже Ярославі 19 вересня виповнилося всього 18 років».
 
Відразу після змагань Ярослава Магучіх розповіла про враження від свого виступу: «По-перше, виходячи сюди, я зрозуміла, що тут зовсім інший рівень змагань. Мені тут дуже сподобалося стрибати. Дякую моєму тренеру Тетяні Степанової за те, що вона мене підтримувала. Тренер сказала припиняти стрибати ще після 2.02. Коли я стрибнула 2.02 з першої спроби, напевно, адреналін заграв, і я захотіла стрибнути ще вище, 2.04, чому ні? Хотіла спробувати. Спробувала і взяла! Коли я взяла 2.04 з третьої спроби, я зрозуміла: це дуже круто для мене, і я навіть не вірю в це!»
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФЛАУ

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    shef63
      shef63, 01.10.2019 21:01
    -1
    Александр Жаирс, 01.10.2019 11:20
    А що вас дивує, вона дала інтерв'ю на рідній мові,а на який ще?
    Дивує, тому що зараз дуже мало таких спортсменів. А вона ще й з
    Дніпра, де російська мова переважає.
    kruch_
      kruch_, 01.10.2019 17:58
    -3
    firstromario, 01.10.2019 06:56
    Одному мені надзвичайно приємно коли спортсмени говорять на державній мові? Ну просто сльози на очі приходять.
    в Америке рыдаешь ))))
    tima fialko
    online
      tima fialko, 01.10.2019 17:44
    +1
    Що це за дурепа Степанова?Ти дивись не плигни на 7 метрів,не метни спис на 70 метрів,не стрибни на 5 метрів з жердиною,бо ще рано.
    Александр Жаирс
      Александр Жаирс, 01.10.2019 11:20
    0
    MBTUkraine, 01.10.2019 01:09
    Просто супер-молодець, Ярослава! Браво! Особлива подяка за інтерв'ю українською.
    А що вас дивує, вона дала інтерв'ю на рідній мові,а на який ще?
    firstromario
      firstromario, 01.10.2019 06:56
    +19
    Одному мені надзвичайно приємно коли спортсмени говорять на державній мові? Ну просто сльози на очі приходять.
    vizuals
      vizuals, 01.10.2019 06:21
    +2
    Ост тут відос фінальних стрибків. Ласицкане звісно крута, але спіймала реальний мандраже Будемо чекати на Олімпіаду, може там Ярочка вже не буде жаліти себе чи її))
    На 6,01 годині початок
    youtu.be/bSYllD5h7Eg
    Dre
      Dre, 01.10.2019 01:42
    +14
    Дуже приємна дівчина)Вітаю з сріблом)
    andrumaxx
      andrumaxx, 01.10.2019 01:29
    +9
    Ще дуже мале, щасливе і таке щире дитя.
    MBTUkraine
      MBTUkraine, 01.10.2019 01:09
    +21
    Просто супер-молодець, Ярослава! Браво! Особлива подяка за інтерв'ю українською.
    MBTUkraine
      MBTUkraine, 01.10.2019 01:09
    +21
    Просто супер-молодець, Ярослава! Браво! Особлива подяка за інтерв'ю українською.
    firstromario
      firstromario, 01.10.2019 06:56
    +19
    Одному мені надзвичайно приємно коли спортсмени говорять на державній мові? Ну просто сльози на очі приходять.
    Dre
      Dre, 01.10.2019 01:42
    +14
    Дуже приємна дівчина)Вітаю з сріблом)
    andrumaxx
      andrumaxx, 01.10.2019 01:29
    +9
    Ще дуже мале, щасливе і таке щире дитя.
    vizuals
      vizuals, 01.10.2019 06:21
    +2
    Ост тут відос фінальних стрибків. Ласицкане звісно крута, але спіймала реальний мандраже Будемо чекати на Олімпіаду, може там Ярочка вже не буде жаліти себе чи її))
    На 6,01 годині початок
    youtu.be/bSYllD5h7Eg
    tima fialko
    online
      tima fialko, 01.10.2019 17:44
    +1
    Що це за дурепа Степанова?Ти дивись не плигни на 7 метрів,не метни спис на 70 метрів,не стрибни на 5 метрів з жердиною,бо ще рано.
    Александр Жаирс
      Александр Жаирс, 01.10.2019 11:20
    0
    MBTUkraine, 01.10.2019 01:09
    Просто супер-молодець, Ярослава! Браво! Особлива подяка за інтерв'ю українською.
    А що вас дивує, вона дала інтерв'ю на рідній мові,а на який ще?