Завацька успішно стартувала на турнірі ITF у Франції

У першому раунді українка обіграла Міртіль Жоржес

© Guangzhou Open. Катаріна Завацька

Сьогодні Катаріна Завацька успішно стартувала на хардовому турнірі ITF в приміщенні в Андрезьє-Бутеоні (Франція).

У першому раунді четверта сіяна українка в трьох сетах здобула непросту перемогу над місцевою тенісисткою Міртіль Жоржес. Матч тривав 2 години і 55 хвилин.

1-й раунд

Міртіль Жоржес (Франція) - Катаріна Завацька (Україна, 4) - 6:7 (5), 7:6 (4), 2:6

У другому раунді суперницею Завацької стане Ребекка Шрамкова зі Словаччини.

Раніше Завацька не зуміла подолати кваліфікацію Australian Open.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!