ЮЧМ-2020 по біатлону. Українських юніорок дискваліфікували в естафеті

Катерина Бех допустила дитячу помилку

ЮЧМ-2020 по біатлону. Українських юніорок дискваліфікували в естафеті
© twitter.com/biathloncomua

У середу, 29 січня, у швейцарському Ленцерхайді в рамках юніорського чемпіонату світу відбулася естафета у юніорок. Збірну України представляли Анастасія Рассказова, Любов Кіпяченкова, Оксана Москаленко і Катерина Бех.

Другий етап, який бігла Кіпяченкова, став для нашої команди провальним. Любов заробила два кола штрафу і була повільною на лижні, після чого шансів на медаль українок не мали. Довелося докласти чимало зусиль, щоб повернутися в топ-10. Москаленко і Бех вдалося це зробити. На фінішне коло Катерина пішла дев'ятою, але зуміла обійти двох суперниць, відігравши майже півхвилини.

Перемогу здобула збірна Франції, друге місце зайняла команда Росії, а замкнули трійку призерок біатлоністки з Норвегії.

Оновлення: Після фінішу Україну дискваліфікували. Після стрільби лежачи Катерина Бех повинна була відправитися на коло штрафу, але використала четвертий запасний патрон і закрила мішень. За правилами, нагадаємо, запасних патронів на одному рубежі можна використовувати не більше трьох.

Результати гонки:

1. Франция Франція (0+8)  1:22:49,5
2. Россия Росія (1+7)  +15,4
3. Норвегия Норвегія (0+6)  +2:08,0
4. Германия НІмеччина (1+9)  +2:16,2
5. Чехия Чехія (0+5)  +2:23,8
6. Польша Польща (3+11)  +3:16,5
DSQ. Украина Україна (2+11)  +4:30,6

Нагадаємо, 25 січня збірну України дискваліфікували в естафеті на етапі Кубка світу в Поклюці. На останній стрільбі Олена Підгрушна спочатку стала на чужий килимок, а потім переступила на потрібний, не надівши гвинтівку. Тим самим українка порушила правила техніки безпеки.

Біатлонний сезон-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    SportsMan
    online
      SportsMan, 30.01.2020 05:08
    -1
    Надо было сразу автомат брать
    Sunrise
    online
      Sunrise, 29.01.2020 21:58
    +5
    Алексей Максименко, 29.01.2020 18:42
    долбоебы!зачем иметь больше 3 доппатронов?это вина тех,кто заряжает обоймы!
    Довольно часто возникают проблемы с обоймой и тогда доп. патроны выручают. Даже в личных гонках, где они вообще не предусмотрены.
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 29.01.2020 21:39
    -9
    Рашистская сволота Бех, специально подставила Украину. Не зряч ее папа и сестра кричат Крымнаш, кацапье вонючее.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 29.01.2020 19:15
    +10
    Шо таке,скільки років нічого,а тут два рази за тиждень.Точно так пробиваю колеса на мопеді
    Сергій Кудінов
      Сергій Кудінов, 29.01.2020 19:10
    +4
    axylinam, 29.01.2020 16:49
    У Украины одни дисквалификации,то футбольная сборная,теперь биатлонистки два раза подряд,массовое слабоумие какое то
    слабоумие у тебя вата после мельдония
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 29.01.2020 18:50
    +7
    Катю с Леной надо объединить в одну эстафетную команду.
    Dukalis12
      Dukalis12, 29.01.2020 18:50
    -4
    Перспектив на ближайшие несколько лет для Украины в биатлоне нет! Печаль....
    Алексей Максименко
      Алексей Максименко, 29.01.2020 18:42
    -3
    долбоебы!зачем иметь больше 3 доппатронов?это вина тех,кто заряжает обоймы!
    Maks7777
      Maks7777, 29.01.2020 17:23
    -9
    Что за чепушило,ума или совести противоречит и написать реально смотря на ситуацию нет,потому что знает что мудак Что так и есть ,а минусы ставитт
    Maks7777
      Maks7777, 29.01.2020 17:16
    -6
    Что тут за чепушило минусы ставит ,доволен нашим биатлонам ,иди дальше жопу лижи брынзаку скороо и в 20 не за
    Заедими,и по квоте чем меньше Будем возить людей На КМ тем больше Брынзак в карман положит со своими ченушами бинзапилами которые пилят бюджет,,развалили нахрен биатлон
    vizuals
      vizuals, 29.01.2020 17:08
    -3
    axylinam, 29.01.2020 16:49
    У Украины одни дисквалификации,то футбольная сборная,теперь биатлонистки два раза подряд,массовое слабоумие какое то
    На останніх виборах типа було щось інше)))
    Maks7777
      Maks7777, 29.01.2020 17:06
    -6
    Дно,дисквалифицировать надо было после второга этапа когда больше 4 минут проигрывали!!!!
    ternow
    online
      ternow, 29.01.2020 16:59
    -13
    Заглавие " украинские юниорки вырвали в эстафете ... дисквал
    _NATSGUL_
      _NATSGUL_, 29.01.2020 16:57
    +10
    я бы за такие ошибки наказывал ЗП, притом и тренеров тоже...Позорище
    axylinam
    online
      axylinam, 29.01.2020 16:49
    -7
    У Украины одни дисквалификации,то футбольная сборная,теперь биатлонистки два раза подряд,массовое слабоумие какое то
    Bop
      Bop, 29.01.2020 16:45
    -4
    ну закрыла все мишени с 4 доп патронами... делов-то...
    Денис Торопцев
      Денис Торопцев, 29.01.2020 16:37
    -1
    Ні, дісквал.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 29.01.2020 19:15
    +10
    Шо таке,скільки років нічого,а тут два рази за тиждень.Точно так пробиваю колеса на мопеді
    _NATSGUL_
      _NATSGUL_, 29.01.2020 16:57
    +10
    я бы за такие ошибки наказывал ЗП, притом и тренеров тоже...Позорище
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 29.01.2020 18:50
    +7
    Катю с Леной надо объединить в одну эстафетную команду.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 29.01.2020 21:58
    +5
    Алексей Максименко, 29.01.2020 18:42
    долбоебы!зачем иметь больше 3 доппатронов?это вина тех,кто заряжает обоймы!
    Довольно часто возникают проблемы с обоймой и тогда доп. патроны выручают. Даже в личных гонках, где они вообще не предусмотрены.
    Сергій Кудінов
      Сергій Кудінов, 29.01.2020 19:10
    +4