Президент Руху Козловський готовий очолити Карпати

Григорій Козловський готовий тимчасово піти з «Руху»

Президент Руху Козловський готовий очолити Карпати
© fcrukh.com

Президент «Руху» Григорій Козловський заявив, що готовий тимчасово очолити «Карпати», які знаходяться на межі зникнення:

«Нам потрібно підставити плече і врятувати пацієнта, який, як написано на сайті «Карпат», лежить вже з датами народження і смерті. Це буде один рік, максимум два.

У нинішніх інвесторів ніхто не купить клуб навіть за одну гривню. Вони печатку несуть третій тиждень, ніяк не донесуть. Може, їм GPS подарувати?

У Львові точно знайдеться інвестор, який за рік-два віддасть міській владі 50-100 мільйонів гривень. Це питання діалогу.

Я готовий скласти з себе повноваження президента «Руху» і на рік стати виконувачем обов'язків чогось там «Карпат». Я гарантую, що допоможу їм.

Я створю у Львові пул бізнесменів, власників і влади, які будуть зацікавлені в цьому, а потім повернуся в своє дітище».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(27 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 29.01.2020 09:26
    -2
    Chester_787, 29.01.2020 07:36
    Вівця тебе на світ родила, щей заставила за фіКАЛьвів вболівати
    Розривом овечої мертвої дупи задоволений!
    Chester_787
      Chester_787, 29.01.2020 07:36
    +2
    PFCLviv, 29.01.2020 07:10
    Йди на х....й, вівця!
    Вівця тебе на світ родила, щей заставила за фіКАЛьвів вболівати
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 29.01.2020 07:10
    -1
    MADRIDISTA, 29.01.2020 01:31
    Та вже стали пельку, довбойоби! Я за 3 Львівські клуби в УПЛ, тільки ти унікал з цим ФК Львовом як єбанько одне і те строчиш! Заїбав вже!
    Йди на х....й, вівця!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 29.01.2020 07:09
    -2
    Саня Бах, 28.01.2020 23:06
    Треба в козла вiджимати табачку, бо чудовище не знае вже, що робити з баблом.
    Так Козел хоче фінансувати не зі своєї кишені ці кончєні каЛпати, а з бюджетних грошей... Козел сам хоче нажитись з бюджету + сам забудувати своїми Авалонами ті 8 гектарів!
    dar veter
      dar veter, 29.01.2020 05:56
    -3
    Наклепайте ещё галицких фармов и чемпионат станет региональным
    MADRIDISTA
      MADRIDISTA, 29.01.2020 01:31
    +3
    PFCLviv, 28.01.2020 22:04
    https://youtu.be/fHzOVipv5gw
    Перегляньте цю передачі, яка була сьогодні. Там про бомжатське овече стадо говорили !
    Та вже стали пельку, довбойоби! Я за 3 Львівські клуби в УПЛ, тільки ти унікал з цим ФК Львовом як єбанько одне і те строчиш! Заїбав вже!
    Саня Бах
      Саня Бах, 28.01.2020 23:06
    +4
    Треба в козла вiджимати табачку, бо чудовище не знае вже, що робити з баблом.
    dudigo78
      dudigo78, 28.01.2020 22:23
    +7
    Пиздабол ще той
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 28.01.2020 22:04
    -7
    https://youtu.be/fHzOVipv5gw
    Перегляньте цю передачі, яка була сьогодні. Там про бомжатське овече стадо говорили !
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 28.01.2020 22:01
    -2
    Якщо Григорій очолить команду, половину тренерів у вишці перепи.дить. А судді будуть відмовлятись судити, бо не виїдуть зі Львова. Це Коза Ностра у Львові.
    Алексей Шульга
      Алексей Шульга, 28.01.2020 21:42
    +1
    И тогда будет 2 детища
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 28.01.2020 21:39
    +1
    Дим затянутий і це проблема...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 28.01.2020 22:23
    +7
    Пиздабол ще той
    Саня Бах
      Саня Бах, 28.01.2020 23:06
    +4
    Треба в козла вiджимати табачку, бо чудовище не знае вже, що робити з баблом.
    MADRIDISTA
      MADRIDISTA, 29.01.2020 01:31
    +3
    PFCLviv, 28.01.2020 22:04
    https://youtu.be/fHzOVipv5gw
    Перегляньте цю передачі, яка була сьогодні. Там про бомжатське овече стадо говорили !
    Та вже стали пельку, довбойоби! Я за 3 Львівські клуби в УПЛ, тільки ти унікал з цим ФК Львовом як єбанько одне і те строчиш! Заїбав вже!
    Chester_787
      Chester_787, 29.01.2020 07:36
    +2
    PFCLviv, 29.01.2020 07:10
    Йди на х....й, вівця!
    Вівця тебе на світ родила, щей заставила за фіКАЛьвів вболівати
    Алексей Шульга
      Алексей Шульга, 28.01.2020 21:42
    +1
    И тогда будет 2 детища
    PFCLviv
    online