Основна команда Динамо повернулася з Туреччини до Києва

Після завершення збору в Туреччині динамівці отримали два вихідних дня

Основна команда Динамо повернулася з Туреччини до Києва
© ФК Динамо Київ

Делегація київського «Динамо» повернулася до Києва з Туреччини. Близько 18:00 чартерний рейс з Анталії приземлився в аеропорту Бориспіль. 28 січня біло-сині провели останній контрольний матч на першому зборі проти «Кайрата» з Казахстану (2:0).

Виняток склали кілька легіонерів, які в столицю України не полетіли і проведуть надані вихідні за своїм графіком. Крім того, воротар Руслан Нещерет, захисники Ілля Забарний і Костянтин Вівчаренко, а також півзахисник Георгій Цітаішвілі приєдналися до команди U-19, яка готується в Белеку до поєдинку плей-офф Юнацької ліги УЄФА проти загребського «Динамо» і відновлення другої частини сезону в чемпіонаті України.

Підопічні Олексія Михайличенка отримали два дні відпочинку, після чого 31 січня знов зберуться разом. Два дня команда буде займатися на навчально-тренувальній базі «Динамо» у Віті-Литовській, а 2 лютого відправиться в уже знайомий турецький Белек на другий збір, який триватиме до 16 лютого.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Gwynbleidd
      Gwynbleidd, 29.01.2020 04:26
    -1
    Кто-то знает зачем этим дармоедам такой длинный зимний перерыв? Зимы-то больше нет))
    MetalKH
    online
      MetalKH, 28.01.2020 22:05
    +1
    Predator, 28.01.2020 21:12
    Пора сменить на дыряво киев
    шахтер можно оставить. Но они не из донецка уже
    MetalKH
    online
      MetalKH, 28.01.2020 22:04
    0
    rugby1970, 28.01.2020 20:59
    А можно это позорище больше не называть "Динамо" Киев??? Страшно далеки эти мальцы от ЛЕГЕНД ВЕЛИКОЛЕПНОГО КЛУБА!!!
    Почему не предлагаешь сменить название шахтеру из ордло?
    dar veter
      dar veter, 28.01.2020 21:16
    -4
    Predator, 28.01.2020 21:12
    Пора сменить на дыряво киев
    Лучше на Спартак
    Evil
      Evil, 28.01.2020 21:15
    +3
    Predator, 28.01.2020 21:12
    Пора сменить на дыряво киев
    свидетелей нефтчи просьба завалить дырявое епало
    Predator
      Predator, 28.01.2020 21:12
    -6
    rugby1970, 28.01.2020 20:59
    А можно это позорище больше не называть "Динамо" Киев??? Страшно далеки эти мальцы от ЛЕГЕНД ВЕЛИКОЛЕПНОГО КЛУБА!!!
    Пора сменить на дыряво киев
    Voxa Hvedyk
      Voxa Hvedyk, 28.01.2020 21:06
    -3
    Пусть пешком идут в Киев...
    rugby1970
      rugby1970, 28.01.2020 20:59
    -1
    А можно это позорище больше не называть "Динамо" Киев??? Страшно далеки эти мальцы от ЛЕГЕНД ВЕЛИКОЛЕПНОГО КЛУБА!!!
    Evil
      Evil, 28.01.2020 21:15
    +3
    Predator, 28.01.2020 21:12
    Пора сменить на дыряво киев
    свидетелей нефтчи просьба завалить дырявое епало
    MetalKH
    online
      MetalKH, 28.01.2020 22:05
    +1
    Predator, 28.01.2020 21:12
    Пора сменить на дыряво киев
    шахтер можно оставить. Но они не из донецка уже
    MetalKH
    online
      MetalKH, 28.01.2020 22:04
    0
    rugby1970, 28.01.2020 20:59
    А можно это позорище больше не называть "Динамо" Киев??? Страшно далеки эти мальцы от ЛЕГЕНД ВЕЛИКОЛЕПНОГО КЛУБА!!!
    Почему не предлагаешь сменить название шахтеру из ордло?