У бій йдуть воротарі! Голкіпер Динамо вперше зіграв як центрфорвард

Владислав Кучерук замінив травмованого автора дубля Ібрагіма Каргбо

У бій йдуть воротарі! Голкіпер Динамо вперше зіграв як центрфорвард
© ФК Динамо Київ. Владислав Кучерук

Голкіпер київського «Динамо» Владислав Кучерук вперше зіграв за біло-синіх в якості центрфорварда.

Підопічні Олексія Михайличенка завершили першу частину зборів в Туреччині перемогою над «Кайратом» з Казахстану з рахунком 2:0.

Обидва голи забив новачок Ібрагім Каргбо, проте в епізоді з другим голом отримав травму і був змушений залишити поле за допомогою лікарів.

Судячи з телекартинки, тренерський штаб «Динамо» хотів випустити на заміну Георгія Цітаішвілі, який грав в першому таймі. Але суддя матчу заборонив робити таку зворотну заміну.

Оскільки у киян більше у запасі нікого не залишалося, на 85-й хвилині на поле в якості центрфорварда вперше вийшов голкіпер Владислав Кучерук.

Втім, за відведений час Владислав результативними діями не запам'ятався. Влітку 2019 року Кучерук став чемпіоном світу U-20 у складі збірної України.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(180 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Michael Savchyn
    Michael Savchyn, 29.01.2020 13:34
    0
    знає всі плюси і мінуси воротарської професії і тому буде забивати много.
    такий собі форвардний Відок від воротарської конгрегації
    adidas77
      adidas77, 29.01.2020 06:29
    +7
    Dukalis12, 28.01.2020 18:43
    Игру не видел, но почти уверен что сыграл он не хуже Беседина))
    Я думаю,что лучше Соля так это 100%
    Dukalis12
      Dukalis12, 28.01.2020 18:43
    +11
    Игру не видел, но почти уверен что сыграл он не хуже Беседина))
    Zport.
    online
      Zport., 28.01.2020 16:44
    +4
    Persian, 28.01.2020 16:16
    Тренерский гуру )))
    Бойся Европа
    Ты хоть статью прочитал? Или так, лишь бы пукнуть?
    Persian
    online
      Persian, 28.01.2020 16:16
    -8
    Тренерский гуру )))
    Бойся Европа
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 28.01.2020 16:13
    +9
    Ну вот,найдено оптимальное решение по форварду.
    Dukalis12
      Dukalis12, 28.01.2020 18:43
    +11
    Игру не видел, но почти уверен что сыграл он не хуже Беседина))
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 28.01.2020 16:13
    +9
    Ну вот,найдено оптимальное решение по форварду.
    adidas77
    online
      adidas77, 29.01.2020 06:29
    +7
    Dukalis12, 28.01.2020 18:43
    Игру не видел, но почти уверен что сыграл он не хуже Беседина))
    Я думаю,что лучше Соля так это 100%
    Zport.
    online
      Zport., 28.01.2020 16:44
    +4
    Persian, 28.01.2020 16:16
    Тренерский гуру )))
    Бойся Европа
    Ты хоть статью прочитал? Или так, лишь бы пукнуть?
    Michael Savchyn
    Michael Savchyn, 29.01.2020 13:34
    0
    знає всі плюси і мінуси воротарської професії і тому буде забивати много.
    такий собі форвардний Відок від воротарської конгрегації