НХЛ. Переможні серії Вашингтона і Ванкувера, поразка Тампи

НХЛ повернулася після паузи на Матч всіх Зірок

2434
1
twitter.com/Canucks

Пауза на Матч всіх зірок завершилася, а команди НХЛ повернулися до гри.

Вашингтон на виїзді розібрався з Монреалем 4:2 і зміцнив своє лідерство в таблиці. Відзначимо 31 сейв воротаря Брейді Холтбі, а також 4-й поспіль успіх Столичних. Кепіталз випереджають Піттсбург 6 очок при рівній кількості матчів.

В Атлантичному дивізіоні Тампа-Бей повернулася до гри з поразки, поступившись Далласу 2:3 в овертаймі. Вирішальний гол забив Бенн, перервавши 10-матчеву переможну серію воротаря Андрія Василевського. Блискавки відстають від лідера дивізіону Бостона на 7 очок, а ось Даллас в Центральному дивізіоні впевнено тримається в топ-3.

Лідер західної конференції Сент-Луїс на виїзді програв Ванкуверу 1:3, а Кенакс добули 9-у поспіль домашню перемогу. Канадська команда в Тихоокеанському дивізіоні вийшла в лідери, випереджаючи Едмонтон, Калгарі, Арізону і Вегас на 3 пункти.

Монреаль - Вашингтон 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)

Воротарі: Прайс - Холтбі

Кидки: 33 - 40

Оттава - Нью-Джерсі 3:4 (1:1, 0:1, 2 1, 0:0, 0:1)

Воротарі: Ходжберг - Блеквуд

Кидки: 38 - 53

Нешвілл - Торонто 2:5 (1:2, 0:2, 1:1)

Воротарі: Рінне - Андерсен