Євген КОНОПЛЯНКА: «Матвієнко вибере київський Арсенал»

Хавбек «Шахтаря» пожартував з приводу майбутнього Миколи Матвієнка

Євген КОНОПЛЯНКА: «Матвієнко вибере київський Арсенал»
© shakhtar.com

Півзахисник «Шахтаря» Євген Коноплянка прокоментував чутки про інтерес до Миколи Матвієнка з боку лондонського «Арсеналу» і «Манчестер Сіті»:

«Марлос питав, куди піде Матвієнко – в «Сіті» чи в «Арсенал». Я сказав, що київський «Арсенал» вибере. Йому сподобалося, тепер він так жартує.

Це приємно, якщо Колею дійсно цікавляться такі гранди. Ми вже цікавилися, що йому більше подобається - «Сіті» чи Лондон. У Манчестері менше сонечка, в Лондоні більше бутиків. Спілкуємося на цю тему».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбольний формат

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Bolshoi
      Bolshoi, 28.01.2020 09:51
    +2
    Как говорится, у каждой шутки есть доля шутки.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 28.01.2020 06:06
    -1
    Kevko, 28.01.2020 04:37
    Откровенный клоун
    откровенный клоун тот кто агрится на текст вырванный из контекста.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 28.01.2020 06:05
    -1
    вы бы читали дальше заголовков, хотя спорт юа говнообливание и хотели.
    Kevko
    online
      Kevko, 28.01.2020 04:37
    0
    Откровенный клоун
    Leo Leo
      Leo Leo, 28.01.2020 00:24
    +5
    Коноплянке одни бутики в голове,да да в Лондоне одни бутики ага вообще нечего посмотреть и негде отдохнуть да
    Саша Петрик
      Саша Петрик, 28.01.2020 00:20
    +9
    Ой, чья бы корова уже мычала, умудриться вместо того что б реализовать себя и в гранды перейти показал себя как лавочник шут незрелый, ещё повезло что шахта подобрала, а то мог вообще остаться ни с чем
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 28.01.2020 00:20
    +4
    Дибіл заздрісний!!! Свій шанс через понти просрав - не заважай іншим!
    medved13
      medved13, 27.01.2020 23:21
    +12
    Шутник б...ь, ты уже себя клоун в Испании и Германии показал. Коля пошли его...Удачи тебе, ты ещё сыграешь в хоршем чемпе, в отличие от некоторых...
    medved13
      medved13, 27.01.2020 23:21
    +12
    Шутник б...ь, ты уже себя клоун в Испании и Германии показал. Коля пошли его...Удачи тебе, ты ещё сыграешь в хоршем чемпе, в отличие от некоторых...
    Саша Петрик
      Саша Петрик, 28.01.2020 00:20
    +9
    Ой, чья бы корова уже мычала, умудриться вместо того что б реализовать себя и в гранды перейти показал себя как лавочник шут незрелый, ещё повезло что шахта подобрала, а то мог вообще остаться ни с чем
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 28.01.2020 00:24
    +5
    Коноплянке одни бутики в голове,да да в Лондоне одни бутики ага вообще нечего посмотреть и негде отдохнуть да
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 28.01.2020 00:20
    +4
    Дибіл заздрісний!!! Свій шанс через понти просрав - не заважай іншим!
    Bolshoi
      Bolshoi, 28.01.2020 09:51
    +2
    Как говорится, у каждой шутки есть доля шутки.
    Kevko
    online
      Kevko, 28.01.2020 04:37
    0
    Откровенный клоун