Світоліна назвала наймудрішого співрозмовника в своєму житті

Українській тенісистці сподобалося спілкування з Володимиром Кличком

Світоліна назвала наймудрішого співрозмовника в своєму житті
© Jimmie48 Photography. Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна назвала наймудрішу людину, з якою їй доводилося спілкуватися:

«З недавніх моїх розмов я б виділила бесіду з Володимиром Кличком, він дав мені цінні поради щодо розвитку мого фонду. Плюс ми говорили про бізнес та інвестиції, мені було дуже корисно».

Раніше повідомлялося про те, що Світоліна залишиться в топ-5 рейтингу WTA після Australian Open-2020.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Новое Время

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    mrCorsairs
      mrCorsairs, 28.01.2020 12:27
    -2
    axylinam, 28.01.2020 08:460
    Кличко наверное советовал Свитолиной баллотироваться на пост мэра Одессы
    Только не нужно в политику. Украина и так потеряла гениально талантливого певца а получила бездарного тупого политика.
    axylinam
    online
      axylinam, 28.01.2020 08:46
    -2
    Кличко наверное советовал Свитолиной баллотироваться на пост мэра Одессы
    dar veter
      dar veter, 28.01.2020 08:01
    +1
    А чего не Гордон?
    markten1984
      markten1984, 28.01.2020 06:48
    +2
    Ну хорошо хоть не Виталий Кличко
    AleksMih
      AleksMih, 28.01.2020 04:55
    -6
    Действительно жесть, почему-то сразу вспомнилось - Провели опрос боксеров : Влияют ли удары по голове на мозговую деятельность? 5 % ответил - влияют. 5 % - не влияют. 90 % - не поняли вопроса.
    Maks7777
      Maks7777, 28.01.2020 00:11
    +2
    Жесть ,Свитолина видно что после этого разговора у тебя спад пошеллл хорошо что не с виталькой Кличко беседа была ,ты от его бы бесед и карьеру законччила)))
    adidas77
    online
      adidas77, 27.01.2020 23:30
    -1
    Как?
    Новости уже 40 минут!
    И ещё не началось соревнование, кто глупее сострит после этой новости?
    markten1984
      markten1984, 28.01.2020 06:48
    +2
    Ну хорошо хоть не Виталий Кличко
    Maks7777
      Maks7777, 28.01.2020 00:11
    +2
    Жесть ,Свитолина видно что после этого разговора у тебя спад пошеллл хорошо что не с виталькой Кличко беседа была ,ты от его бы бесед и карьеру законччила)))
    dar veter
      dar veter, 28.01.2020 08:01
    +1
    А чего не Гордон?