Володимир БРИНЗАК: «Давно говорив, що не дуже вірю в Тищенка»

Голова ФБУ – про провальний перший етап в змішаній естафеті

Володимир БРИНЗАК: «Давно говорив, що не дуже вірю в Тищенка»
© ФБУ. Володимир Бринзак
Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак прокоментував провальний виступ Артема Тищенка на першому етапі змішаної естафети в Поклюці.
 
«Я вже давно говорив, що не дуже вірю в можливості Тищенко боротися на рівних зі спортсменами провідних команд всю дистанцію. У нього не виходить тримати швидкість усі три кола, а це критично важливо, як би добре ти не стріляв. Хоча Юрай і вірив, що Артем може відпочити, підготуватися і підійти цілеспрямовано до гонки, але краще, на жаль, не стає. А ризикувати з таким першим етапом на чемпіонаті світу немає сенсу. Тому будемо з тренерами шукати інші варіанти», - сказав Бринзак.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Український біатлон

(51 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 28.01.2020 08:19
    -4
    Чего на Тищенко накинулись?
    Просто не тянет и все.
    Может это не навсегда.
    mah
      mah, 27.01.2020 22:16
    -3
    Если только Юрай носится с Тищенко, то и Юрая нафиг в шею.
    u6464u
      u6464u, 27.01.2020 21:45
    0
    Плыли,плыли и на берегу обделались, это как раз про этот случай.
    Василий Будник
      Василий Будник, 27.01.2020 20:00
    +2
    "Ох и рожа у тебя, Шарапов!"
    ihor7003
    online
      ihor7003, 27.01.2020 19:41
    +2
    Как при том что Дериземля вхож в федерацию в основной команде до сих пор нет Доценко?????
    vizuals
    online
      vizuals, 27.01.2020 19:30
    +9
    А я давно казав, що взагалі не вірю у Бринзака
    axylinam
    online
      axylinam, 27.01.2020 19:26
    +11
    старый брехун и лицемер
    rugby1970
      rugby1970, 27.01.2020 19:22
    +7
    А сам Брынзак - белый и пушистый?
    axylinam
    online
      axylinam, 27.01.2020 19:26
    +11
    старый брехун и лицемер
    vizuals
    online
      vizuals, 27.01.2020 19:30
    +9
    А я давно казав, що взагалі не вірю у Бринзака
    rugby1970
    online
      rugby1970, 27.01.2020 19:22
    +7
    А сам Брынзак - белый и пушистый?
    Василий Будник
      Василий Будник, 27.01.2020 20:00
    +2
    "Ох и рожа у тебя, Шарапов!"
    ihor7003
    online
      ihor7003, 27.01.2020 19:41
    +2
    Как при том что Дериземля вхож в федерацию в основной команде до сих пор нет Доценко?????
    u6464u
      u6464u, 27.01.2020 21:45
    0
    Плыли,плыли и на берегу обделались, это как раз про этот случай.