Дубль Піваріча допоміг київському Динамо обіграти одноклубників з Бреста

Хачеріді, Мілевський і Нойок вийшли в стартовому складі

Дубль Піваріча допоміг київському Динамо обіграти одноклубників з Бреста
© fcdynamo.kiev.ua
Київське «Динамо» провело останній контрольний матч на зборі в турецькому Белеку. Кияни впевнено переграли чемпіона Білорусі, брестське «Динамо», з рахунком 3:0, зігравши два тайми різними складами. Віце-чемпіони України весь матч володіли значною територіальною та ігровою перевагою, що і вилилося в забиті голи. Рахунок в середині першого тайму відкрив Піваріч, який підібрав м'яч в штрафній суперника, після чого низом пробив в дальній від голкіпера кут.
 
На 36-й хвилині хорватський захисник оформив «дубль», скориставшись помилкою воротаря. Піваріч після довгої передачі з центрального кола з лінії штрафного акуратно перекинув м'яч через далеко вийшовшого з воріт голкіпера. До великого рахунок довів Дуелунд, зряче пробивши з 17 метрів в лівий від воротаря кут.
 
Завтра кияни зіграють останній матч на зборі і відправляться додому на нетривалий відпочинок. Суперником «Динамо» буде «Кайрат» з Казахстану.
 
Товариський матч
 
«Динамо» - «Динамо» Брест - 3:0
 
 Піваріч (22, 36), Дуелунд (74)
 
 Сидорчук (80)
 
«Динамо»: Бущан (Бойко, 46) - Піваріч (Кендзьора, 46), Кадар (Сирота, 46), Вівчаренко (Попов, 46), Забарний (Сидорчук, 46), Буяльський (де Пена, 46), Шапаренко (Шепелєв , 46), Андрієвський (Дуелунд, 46), Караваєв (Миколенко, 46), Кадірі (Цітаішвілі, 46), Каргбо (Соль, 46)
 
«Динамо» Брест: Павлюченко - Веретило, Хачеріді, Кікі, Вітус, Кисляк, Нойок, Савицький, Гордійчук, Мілевський, Бакай
 
Стадіон: «Calista Hotel Sahasi Belek» (Белек)
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(27 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    George Abuladze
    online
      George Abuladze, 28.01.2020 10:30
    0
    Играя с командами уровня первой лиги невозможно увидеть прогресс, так как уровень каждого игрока Динамо намного выше, и на фоне колхозного Бреста, киевляне смотрятся как Барселона. Необходимы спаринги с равным или более сильным противником, вот тогда и увидим рисунок игры, стратегию и и
    тактику Михи
    Serggio007
      Serggio007, 28.01.2020 09:21
    -2
    Обьясните, кто-нибудь: лесик готовит две команды?? Нах игра двумя составами?
    Сергей Двореченец
      Сергей Двореченец, 28.01.2020 07:48
    +1
    На диво, гра Дінамо сподобалася. Дійсно, косяків вистачало, але якась гра з'явилася. Дуелунд та Піваріч - чи не пара форвардів?
    bolela11111
      bolela11111, 28.01.2020 07:43
    0
    Игру не видел, но нарезка голов приятна.
    adidas77
    online
      adidas77, 27.01.2020 23:31
    0
    Юрій Костик, 27.01.2020 23:15
    Поки що Соль Кадар та Сидорчук перша ліга.....
    От первых двух, надо как можно быстрее избавляться!
    Да кто же их возьмёт, таких "талантливых" и "перспективных"!
    BaZia
    online
      BaZia, 27.01.2020 23:26
    0
    Может Соль это не форвард? Кадар не защитник? А Сидорчук.. не капитан? 0_о
    Юрій Костик
      Юрій Костик, 27.01.2020 23:15
    +4
    Поки що Соль Кадар та Сидорчук перша ліга.....
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 27.01.2020 21:58
    +3
    nomah2, 27.01.2020 19:48
    Кто смотрел. Как Дуэлунд?
    Пока непонятно, набирает форму. Но чувствует момент когда надо пробить, видно, что соображает.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 27.01.2020 20:51
    +3
    в целом солидарен, но давай без чмырения по выканию, хоть это и не ко мне обращение. "вы" это форма уважения, а ты не Илон Маск чтобы быть всеми узнаваемым и с первого взгляда уважаемым, просто ноунейм в сети.
    stopor2016
    online
      stopor2016, 27.01.2020 20:14
    +7
    nomah2, 27.01.2020 19:48
    Кто смотрел. Как Дуэлунд?
    Нормально Дуэллунд , если не будет травматичным - дело будет.
    Anna Remezovskaya
      Anna Remezovskaya, 27.01.2020 20:09
    +3
    Виктор Андрущик, 27.01.2020 20:01
    Побачим як Динамо зіграє з Поліссям,тоді можна буде говорити щось про рівень їх гри.З фізкультурниками вони вже в нічию грають,так що за шістку поборються,а ось ще й п'яних з непотріб'ю обіграли.Все на ура а там як бог дасть,як грали так і грають.
    Что за вздор с полесьями какими-то, вот когда дело до еврокубков дойдет то станет ясно какой уровень и есть ли прогресс
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 27.01.2020 20:01
    -7
    Побачим як Динамо зіграє з Поліссям,тоді можна буде говорити щось про рівень їх гри.З фізкультурниками вони вже в нічию грають,так що за шістку поборються,а ось ще й п'яних з непотріб'ю обіграли.Все на ура а там як бог дасть,як грали так і грають.
    nomah2
      nomah2, 27.01.2020 19:48
    0
    Кто смотрел. Как Дуэлунд?
    REALIST
    online
      REALIST, 27.01.2020 19:22
    +9
    Ось і форвард є... Точно не менше Бесєдіна може забити, якщо на вістрі випускати!
    Anna Remezovskaya
      Anna Remezovskaya, 27.01.2020 19:14
    -1
    Как там миля с хачем, сбитые лётчики или можно в ДК возвращать?
    stopor2016
    online
      stopor2016, 27.01.2020 19:06
    +20
    Олег Судак, 27.01.2020 19:03
    Це брат Пердути з Ворскли.
    Сын Срны , племянник Кака и внук Насри.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 27.01.2020 19:06
    +3
    Олег Судак, 27.01.2020 19:03
    Це брат Пердути з Ворскли.
    хватит
    Олег Судак
      Олег Судак, 27.01.2020 19:03
    +13
    sand, 27.01.2020 18:58
    Пуканыч
    Це брат Пердути з Ворскли.
    sand
    online
      sand, 27.01.2020 18:58
    +5
    Пуканыч
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 27.01.2020 18:39
    -8
    Вывод: игрок может быть вполне эффективно использован против команд-соперников, имеющих любителей известного хмельного напитка.
    stopor2016
    online
      stopor2016, 27.01.2020 19:06
    +20
    Олег Судак, 27.01.2020 19:03
    Це брат Пердути з Ворскли.
    Сын Срны , племянник Кака и внук Насри.
    Олег Судак
      Олег Судак, 27.01.2020 19:03
    +13
    sand, 27.01.2020 18:58
    Пуканыч
    Це брат Пердути з Ворскли.
    REALIST
    online
      REALIST, 27.01.2020 19:22
    +9
    Ось і форвард є... Точно не менше Бесєдіна може забити, якщо на вістрі випускати!
    stopor2016
    online
      stopor2016, 27.01.2020 20:14
    +7
    nomah2, 27.01.2020 19:48
    Кто смотрел. Как Дуэлунд?
    Нормально Дуэллунд , если не будет травматичным - дело будет.
    Саша Лапій
      Саша Лапій, 27.01.2020 18:31
    +6
    Сіль, Кадір )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    sand
    online
      sand, 27.01.2020 18:58
    +5
    Пуканыч
    Юрій Костик
      Юрій Костик, 27.01.2020 23:15
    +4
    Поки що Соль Кадар та Сидорчук перша ліга.....
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 27.01.2020 21:58
    +3
    nomah2, 27.01.2020 19:48
    Кто смотрел. Как Дуэлунд?
    Пока непонятно, набирает форму. Но чувствует момент когда надо пробить, видно, что соображает.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 27.01.2020 20:51
    +3
    в целом солидарен, но давай без чмырения по выканию, хоть это и не ко мне обращение. "вы" это форма уважения, а ты не Илон Маск чтобы быть всеми узнаваемым и с первого взгляда уважаемым, просто ноунейм в сети.
    Anna Remezovskaya
      Anna Remezovskaya, 27.01.2020 20:09
    +3
    Виктор Андрущик, 27.01.2020 20:01
    Побачим як Динамо зіграє з Поліссям,тоді можна буде говорити щось про рівень їх гри.З фізкультурниками вони вже в нічию грають,так що за шістку поборються,а ось ще й п'яних з непотріб'ю обіграли.Все на ура а там як бог дасть,як грали так і грають.
    Что за вздор с полесьями какими-то, вот когда дело до еврокубков дойдет то станет ясно какой уровень и есть ли прогресс
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 27.01.2020 19:06
    +3
    Олег Судак, 27.01.2020 19:03
    Це брат Пердути з Ворскли.
    хватит
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 27.01.2020 18:15
    +2
    может Пиварича использовать в нападении?)
    Сергей Двореченец
      Сергей Двореченец, 28.01.2020 07:48
    +1
    На диво, гра Дінамо сподобалася. Дійсно, косяків вистачало, але якась гра з'явилася. Дуелунд та Піваріч - чи не пара форвардів?
    George Abuladze
    online
      George Abuladze, 28.01.2020 10:30
    0
    Играя с командами уровня первой лиги невозможно увидеть прогресс, так как уровень каждого игрока Динамо намного выше, и на фоне колхозного Бреста, киевляне смотрятся как Барселона. Необходимы спаринги с равным или более сильным противником, вот тогда и увидим рисунок игры, стратегию и и
    тактику Михи
    bolela11111
      bolela11111, 28.01.2020 07:43
    0
    Игру не видел, но нарезка голов приятна.
    adidas77
    online
      adidas77, 27.01.2020 23:31
    0
    Юрій Костик, 27.01.2020 23:15
    Поки що Соль Кадар та Сидорчук перша ліга.....
    От первых двух, надо как можно быстрее избавляться!
    Да кто же их возьмёт, таких "талантливых" и "перспективных"!
    BaZia
    online
      BaZia, 27.01.2020 23:26
    0
    Может Соль это не форвард? Кадар не защитник? А Сидорчук.. не капитан? 0_о
    nomah2
    online
      nomah2, 27.01.2020 19:48
    0
    Кто смотрел. Как Дуэлунд?
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 27.01.2020 18:38
    0
    Как вы не понимаете??? Просто команда Милевского не могла "поднять руку" (в смысле - не могла противостоять) парню с ТАКОЙ фамилией - ПИВА-рич.
    Это же практически звучит как лозунг: "Пиво - ВЕЩЬ!" (в смысле - классная).