26.01.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар влаштував гольову перестрілку з Воєводиною в кінці матчу

Підопічні Луїша Каштру зуміли зробити акценти лише за допомогою основного складу

Шахтар влаштував гольову перестрілку з Воєводиною в кінці матчу
© ФК Шахтар
Чим ближче до старту другої частини футбольного сезону, тим щільнішим стає розклад контрольних поєдинків для клубів на тренувальних зборах. І вже тим паче цей процес актуальний для чинного чемпіона України, а також єдиного представника від УПЛ у весняній частині розіграшу єврокубків – донецького «Шахтаря». Підопічні Луїша Каштру повернулися до робочого ладу на шість днів пізніше свого одвічного опонента по внутрішнім баталіям, київського «Динамо», у результаті чого свою першу можливість відпрацювати навички, отримані в процесі виснажливих занять, отримали відносно недавно.
 
Менше доби розділяли фінальний свисток дебютної для «гірників» гри 2020-го року – донеччани мінімально здолали польський «Лех» (1:0) – і старт зустрічі проти наступного суперника, яким стала сербська «Войводина» з міста Нові-Сад. Восьма команда за підсумками минулого розіграшу Суперліги Сербії.
 
Назвати стартовий склад «Шахтаря» у звітній зустрічі експериментальним буде рівно тим самим, що й не сказати про нього нічого. Луїш Каштру дозволив дебютувати в основі «дорослої» команди Назарію Муравському, а Ігор Кирюханцев отримав чергову можливість поборотися за право завершити футбольний рік в складі чемпіона України. За футболці юного «гірника» було помітно, що 45 хвилин ігрового часу йому далися з великими труднощами, а екс-гравець «Маріуполя» не порадував низькою зіграністю з партнерами по команді – їхній дует з Мудриком на фланзі не витримував критики.
 
Ось і змістився акцент атак «Шахтаря» на протилежну сторону поля, де свою власну профпридатність намагався довести Маркіньос Сіпріано. Бразилець працював у стилі свого співвітчизника Ісмаїлі, проте на вістрі атаки донеччан знову вийшов Фернандо, від чого простріли Сіпріано до штрафного не мали особливого сенсу. Не в повному обсязі скористався своїм шансом і Веллінгтон Нем, нерідко затримуючи м'яча під час спроб дриблінгу. Та й техніка удару бразильця явно постраждала за підсумком серії оренд. Ось і було тріо Фернандо – Нем – Мудрик замінено тренерських штабом ще до перерви. «Шахтар» не забив у першій половині, і рівно тим же досягненням міг «похвалитися» сербський колектив.
 
Другий тайм під час стартової половини відведеного йому часу ні був сповнений дійсно небезпечними моментами, які варто було б обговорити. У перерві Каштру поміняв тільки голкіпера, так що трансформацій в грі «гірників» не спостерігалося.
 
Інша справа, коли на 63-й хвилині «Шахтар» випустив на поле десять футболістів основного складу, від чого малюнок гри разюче змінився в бік «типового» для команди португальського фахівця. Тут і рівень взаємодії інший, і сміливі спроби відігравати в швидкий пас безпосередньо поблизу до чужих володінь, і грамотні заходи в вільні зони. Все б нічого, але «цей» склад «Шахтаря» вміє ще й пропускати необов'язкові м'ячі. Контратака «Войводини» завершилася передачею на хід Нешковічу у ліву половину штрафного, проте фланговому півзахисникові не вдалося переграти Шевченко в очній дуелі. Утім, представники сербської команди були цілком задоволені й випадковим рикошетом від корпусу Болбата, який врешті відправив м'яча до сітки.
 
«Гірники» жахнулися від пропущеного гола, й продемонстрували відмінний візит до чужих володінь, а зусилля Тете з доставки м'яча на вхід в центральну зону чужого штрафного повною мірою оцінив Алан Патрік за допомогою прицільного удару в правий кут.
 
Під завісу матчу гравці «Шахтаря» ще трохи пограли на контратаках, проте думки вийти вперед за рахунком у несприятливих умовах так і залишилися не втіленими в життя.
 
Свій наступний контрольний поєдинок на тренувальному зборі в турецькому Белеку донецький «Шахтар» проведе проти ще одного представника Сербії, а також сусіда «Войводини» за містом – «Пролетера», який лише в минулому сезоні повернувся в «еліту» сербського футболу. 29-го січня. Початок о 9:45.

Товариський матч

Шахтар – Воєводина – 1:1

 Алан Патрік, 82 – Болбат, 78 (авт.)

Шахтар: Трубін (Шевченко, 46) – Сіпріано (Ісмаїли,63), Хочолава (Матвієнко, 63), Муравський (Кривцов, 63), Кирюханцєв (Болбат, 63) – Маркос Антоніо (Степаненко, 63), Коваленко (Алан Патрік, 63) – Коноплянка (Тайсон, 63), Веллінгтон Нем (Дентіньо, 37, Марлос, 63), Мудрик (Вакула, 37, Тете, 63) – Фернандо (Сікан, 37, Мораєс, 63).

Воєводина: Роцков – Дєвєтак, Санічанін, Джуріч, Стойковіч – Дрінчіч, Топіч – Гемовіч, Боїч, Вукадіновіч – Мркаіч.

Стадіон: «Regnum Sports Center» (Анталія, Туреччина)

ШАХТАР-ВОЄВОДИНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 13°C

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(34 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 27.01.2020 11:22
    -2
    Forever_young_13_pidor, 26.01.2020 20:57
    бо їхав в метро
    В люльке ты ехал , ахааххахаэа в каком метро
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 27.01.2020 11:15
    -2
    BBB_pidor, 26.01.2020 18:25
    Менi цiкаво а де мiй улюбленый forever_yuong_13 ? В мене вже свербить бо треба його вiдшпегати. Гандоша жека йди найух.
    О, ещё одна тварина каминг аут сделала
    Evil
    online
      Evil, 27.01.2020 10:03
    -4
    Кому ты надо пиздло диканьковское просто ты своим киздежом нажил очень много врагов и получил по заслугам И для особо тупых повторю - у меня кроме этого больше нет аккаунтов в отличии от некоторых таких бздунов как саня_гусь_плекс_морбиус, акакий_енжой_пиzдаболович и вадо_ввв_kvlad'ovich
    Shurik1977
      Shurik1977, 27.01.2020 00:23
    +4
    Сколько тут _pidorov повылазило
    kvlad200760
      kvlad200760, 26.01.2020 22:37
    -4
    Відчувается падлюча натура псіни і гандоши шурхітливого!Йдіть на йух обоє!!!
    BaZia
    online
      BaZia, 26.01.2020 21:25
    +4
    Обычный товарняк в котором давали шанс показать себя всем кому не лень, кто воспользовался, а кто нет уже другой вопрос
    pl2012ua
      pl2012ua, 26.01.2020 21:22
    +4
    я думал там пять-пять счет, открыл новость, а тут... а тут конопа пузяку отрастил.
    Євген Давиденко
      Євген Давиденко, 26.01.2020 21:20
    -1
    Яка ж тут перестрілка? Шлюхтьор просто всрався..
    Forever_young_13_pidor
      Forever_young_13_pidor, 26.01.2020 20:57
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    BBB_pidor, 26.01.2020 20:27
    А чого ти поза зоною досяжностi? Скiльки разiв тобi казати викинь свiй лайф.
    бо їхав в метро
    SEPULTARA
      SEPULTARA, 26.01.2020 20:54
    +3
    просто голевая феерия
    zzg77
    online
      zzg77, 26.01.2020 20:52
    +3
    Думал что счёт 5:5 или на крайняк 3:3
    AK_228
    online
      AK_228, 26.01.2020 20:44
    0
    J0e777, 26.01.2020 20:39
    Всем советую найти в ютубе и посмотреть это жалкое зрелище
    Футбольного в тебе ровно столько сколько и ума
    AK_228
    online
      AK_228, 26.01.2020 20:41
    -2
    J0e777, 26.01.2020 20:38
    Не имеешь понятия??? 50 тысяч ублюдков на матче шахтер - Виктория Плзень в феврале 2014 года.
    50 тысяч ублюдков, они выбрали своё и получили его... пусть живут
    да, теперь на стадионы не ходит столько ублюдков
    J0e777
      J0e777, 26.01.2020 20:39
    0
    J0e777, 26.01.2020 20:38
    Не имеешь понятия??? 50 тысяч ублюдков на матче шахтер - Виктория Плзень в феврале 2014 года.
    Всем советую найти в ютубе и посмотреть это жалкое зрелище
    J0e777
      J0e777, 26.01.2020 20:38
    -1
    AK_228, 26.01.2020 20:36
    Понятие не имею...
    Читай по больше книг
    Не имеешь понятия??? 50 тысяч ублюдков на матче шахтер - Виктория Плзень в феврале 2014 года.
    AK_228
    online
      AK_228, 26.01.2020 20:36
    -3
    J0e777, 26.01.2020 20:35
    кто орал на бамбас-арене "беркут-беркут" и "путин-путин"?
    Понятие не имею...
    Читай по больше книг
    fifadinamo
      fifadinamo, 26.01.2020 20:36
    +5
    Пока в матче Александрия-Пьюник было затишье гремела канонада в матче Шахта-Вовудина
    AK_228
    online
      AK_228, 26.01.2020 20:36
    +1
    J0e777, 26.01.2020 20:34
    жители ордло
    Миллион раз писал, что я лично никакого отношению к ордло не имею... но тебе, в принципе все равно.. лишь бы очередной раз проявить свою ущербность и узколобость
    J0e777
      J0e777, 26.01.2020 20:35
    -2
    J0e777, 26.01.2020 20:34
    жители ордло
    кто орал на бамбас-арене "беркут-беркут" и "путин-путин"?
    J0e777
      J0e777, 26.01.2020 20:34
    -2
    AK_228, 26.01.2020 20:33
    Кто мы!?
    жители ордло
    Рома Кол
      Рома Кол, 26.01.2020 18:29
    +17
    Редакторы спорт юа вы хоть смотрите то что пишут ваши сотрудники???
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 26.01.2020 18:32
    +12
    1-1. Воистину голевая перестрелка...
    dar veter
      dar veter, 26.01.2020 18:58
    +11
    Ну а где же ещё эксперименты проводить, как не на сборах?
    Нормально и для пацанов...
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 26.01.2020 18:41
    +11
    BBB_pidor, 26.01.2020 18:25
    Менi цiкаво а де мiй улюбленый forever_yuong_13 ? В мене вже свербить бо треба його вiдшпегати. Гандоша жека йди найух.
    Вы заипали делать клоны на этого пидорка forever_yuong_13. Вы даже не задумываясь добавляете ему популярности
    dar veter
      dar veter, 26.01.2020 19:00
    +8
    Вячеслав Самойлов, 26.01.2020 18:49
    Да нет, Вы что!.. Мы и не рискнем выходить играть с ними.
    А вас и не выпустят на поле
    padlo95
      padlo95, 26.01.2020 18:24
    +8
    А где голевая перестрелка?
    adidas77
    online
      adidas77, 26.01.2020 18:39
    +7
    padlo95, 26.01.2020 18:24
    А где голевая перестрелка?
    Опять заголовок ни о чем. Разве вы не привыкли к этому?
    Прочел заголовок, тоже думал 3-3 4-4 ....
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 26.01.2020 18:37
    +7
    Болельщики шлака смеялись над Динамо, а сами чуть не обосрались с Войводеной. Вот вам поговорка. "Не рой яму другому, сам в нее попадешь"
    JulikoB
      JulikoB, 26.01.2020 18:37
    +6
    По результату понятно что игры нет, а физрук может куда и дует, но только не в ус.
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 26.01.2020 18:35
    +6
    BBB_pidor, 26.01.2020 18:23
    Браво чемпiон - це найкраща гра, з такою грою усi гранди футболу будуть нас боятися!
    С какой игрой, что ты несёшь? Шлак твой чуть не опозорился. У какой то Войводины выиграть не можете
    fifadinamo
      fifadinamo, 26.01.2020 20:36
    +5
    Пока в матче Александрия-Пьюник было затишье гремела канонада в матче Шахта-Вовудина
    JulikoB
      JulikoB, 26.01.2020 19:02
    +5
    dar veter, 26.01.2020 18:58
    Ну а где же ещё эксперименты проводить, как не на сборах?
    Нормально и для пацанов...
    Болельщики Динамо это понимают. Пытаемся это объяснить болельщикам Шахтера.
    JulikoB
      JulikoB, 26.01.2020 18:58
    +5
    AK_228, 26.01.2020 18:52
    Реально, чемпионство в УПЛ ваше.. можете начинать праздновать
    Чемпионство с таким состоянием участников, невелика честь. Не опозоритесь 20.02.2020, уже можно будет записать в актив.
    padlo95
      padlo95, 26.01.2020 18:28
    +5
    AK_228, 26.01.2020 18:26
    Может они с матчем Александрия -Пюник перепутали!?
    BBB_pidor
      BBB_pidor, 26.01.2020 18:28
    +5
    padlo95, 26.01.2020 18:24
    А где голевая перестрелка?
    Трохи пiзнiше коли прийде мiй коханий forever_young_13 ми з ним зробимо таку перестрiлку що iншi шанувальники шахтаря зможуть нам позаздрити - доречi кому цiкаво буде онлайн трансляцiя цього порна на великому екранi у самому центрi Донецька. Зпочатку я його обстрiляю потiм ще раз а потiм буде вiдомо чи знайдемо ми грошi на ще декiлька порцiй вiагри.
    BBB_pidor
      BBB_pidor, 26.01.2020 18:25
    +5
    Менi цiкаво а де мiй улюбленый forever_yuong_13 ? В мене вже свербить бо треба його вiдшпегати. Гандоша жека йди найух.
    Shurik1977
      Shurik1977, 27.01.2020 00:23
    +4
    Сколько тут _pidorov повылазило
    BaZia
    online
      BaZia, 26.01.2020 21:25
    +4
    Обычный товарняк в котором давали шанс показать себя всем кому не лень, кто воспользовался, а кто нет уже другой вопрос
    pl2012ua
      pl2012ua, 26.01.2020 21:22
    +4
    я думал там пять-пять счет, открыл новость, а тут... а тут конопа пузяку отрастил.
    adidas77
    online
      adidas77, 26.01.2020 19:35
    +4
    AK_228, 26.01.2020 19:12
    А в какие годы состояние участников чемпионата было хорошее !? Что бы понимать когда чемпионство было великой честью!?
    В 2010 - 2013 годах была конкуренция потрясающая, и для нынешнего уровня запредельная.