25.01.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар в першому спарингу на турецькому зборі обіграв польський Лех

Єдиного результативного удару на початку другого тайму завдав Сергій Кривцов

Шахтар в першому спарингу на турецькому зборі обіграв польський Лех
© twitter.com/fcshakhtar

Донецький «Шахтар» провів перший спаринг на зборі в Туреччині. Суперником команди Луїша Каштру став польський «Лех». Відзначимо, що в стартовому складі клубу з Познані на поле вийшов українець Володимир Костевич.

У першому таймі «гірники» більше контролювали м'яч і частіше загрожували воротам суперників. Активним на лівому фланзі був Ісмаїлі, а перед перервою стрімку контратаку організував Тайсон, але Тете з лінії штрафного пробив поруч зі штангою. Поляки нечасто наближалися до воріт Андрія Пятова, який вийшов на поле з капітанською пов'язкою.

Рахунок був відкритий на початку другої половини зустрічі. Після розіграшу кутового і навісу Болбата м'яч відскочив до Кривцова, який несильно пробив точно в кут. У другому таймі тренерський штаб Каштру поступово повністю оновив склад, причому ворота «Шахтаря» захищали і Шевченко, і Трубін. І обидва голкіпери по разу виручили свою команду: Шевченко зреагував на удар Костевича, а Трубін не дав забити Пухачу.

В кінці зустрічі поляки атакували великими силами, але рахунок більш не змінився. 1:0 - перемога «Шахтаря».

Товариський матч.

«Шахтар» - «Лех» - 1:0

Сергій Кривцов (50)

Жуніор Мораєс (24)

«Шахтар»: Андрій Пятов (Олексій Шевченко, 46; Анатолій Трубін, 69), Сергій Болбат (Ігор Кирюханцев, 69), Сергій Кривцов (Назарій Муравський, 76), Микола Матвієнко (Давид Хочолава, 63), Ісмаїлі (Маркіньос Сіпріано, 63), Тарас Степаненко (Маркос Антоніо, 63), Алан Патрік (Артем Бондаренко, 63), Тете (Євген Коноплянка, 46), Ромеро Марлос (Владислав Вакула, 69), Тайсон (Віктор Коваленко, 46), Жуніор Мораєс (Фернандо, 46; Данило Сікан, 82)

Запас: Валерій Бондар, Веллінгтон Нем, Євген Коноплянка, Михайло Мудрик, Дентіньо.

«Лех» (стартовий склад): Міккі ван дер Харт, Якуб Камінський, Любомир Шатка, Томас Рогне, Володимир Костевич, Карло Мухар, Педру Тіба, Каміль Южвяк, Філіп Мархвіньскі, Тімотеуш Пухачов, Крістіан Гюткьяер

Запас: Кароль Шиманьськи, Джордже Црномаркович, Томаш Деєвськи, Якуб Модер, Юліуш Летневскі, Матеуш Скржипчак, Філіп Шимчак, Кароль Смайдор, Бартош Бартковяк, Якуб Карбовник, Якуб Невядомськи.

Regnum Sports Center (Белек, Туреччина)

ШАХТАР - ЛЕХ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Д. Быков
      Д. Быков, 26.01.2020 12:09
    -3
    Чо, соски динамовские, абыдна, да? Вы теперь будете сосать всегда, твари шубные, бгггггг!
    Nashwill
      Nashwill, 26.01.2020 11:49
    -2
    вєлікая пабеда вєлікого клюба перемогли не кого небудь,а сам Лох! тьфу,Лех
    форева дибіл і йому подібні отримали черговий привід,щоб тяпнути бояри
    Shurik1977
      Shurik1977, 26.01.2020 10:57
    -2
    О, голубые помоечники вылезли. Идите облизуйте своих солей, дэулендов
    kvlad200760
      kvlad200760, 25.01.2020 23:28
    +3
    jekаfunny, 25.01.2020 22:28
    Клоун так чего ж ты воняешь на ветках ДК , если “Перший тренувальний збір,грають після навантажень»
    ДК ж вроде по такому же графику сбор проходит
    Какое же ты двуличное вс е таки
    Гандоша пиздливий! Ти як завжди вчергове спиздів!!! Я жодного слова не написав про ігри Дна на тренувальному зборі! Тож доведи протилежне!!! Ну і на останок традиційне-йди на йух!!!
    Evil
      Evil, 25.01.2020 22:30
    -9
    AK_228, 25.01.2020 21:40
    Буратино, ты матч не смотрел, о чем ты скулишь, Ноль футбольный!?
    Ну если я ноль то как можно вашу гомотройку назвать из вадо тебя и весело пидара? ноли без палочки?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 25.01.2020 22:30
    -7
    Forever_young_13, 25.01.2020 21:57
    Туалетная голубая какашка Лаэда решила тявкнуть не видя игры. Потявкай в мою попу лохматое уёпище
    В твою попу завтра зарулит. вся вечерняя весна Дружковской автостанции , включая слесарей, монтеров и охранников ....
    Так что странно что ты туда ещё людей зовёшь.
    Смотри , а то репнешь
    Evil
      Evil, 25.01.2020 22:29
    -6
    Forever_young_13, 25.01.2020 21:57
    Туалетная голубая какашка Лаэда решила тявкнуть не видя игры. Потявкай в мою попу лохматое уёпище
    В твое очко уже натявкали впопучленцы днровские с дальнобойщикам
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 25.01.2020 22:28
    -7
    kvlad200760, 25.01.2020 22:18
    Плять,дивуюсь всім "плевакам" що тут починають щось писати,особливо захисники північних сов! Перший тренувальний збір,грають після навантажень,взагалі перша гра,в грі прийняло участь більше 20 гравців,переважній більшості з яких по 19-20 років,багато взагалі вперше вийшли за Шахтар в основі,не знаємо яке завдання поставив тренер на цю гру- маючи всі ці вихідні як можна взагалі щось обговорювати.Тут навіть результат не важливий,для прикладу Динамо першу і другу гру виграли з перевагою в один м*яч а четверту взагалі програло і що? Визначальним буде вже другий тренувальний збір,а поки що витрачати слова марно!
    Клоун так чего ж ты воняешь на ветках ДК , если “Перший тренувальний збір,грають після навантажень»
    ДК ж вроде по такому же графику сбор проходит
    Какое же ты двуличное вс е таки
    kvlad200760
      kvlad200760, 25.01.2020 22:18
    +5
    Плять,дивуюсь всім "плевакам" що тут починають щось писати,особливо захисники північних сов! Перший тренувальний збір,грають після навантажень,взагалі перша гра,в грі прийняло участь більше 20 гравців,переважній більшості з яких по 19-20 років,багато взагалі вперше вийшли за Шахтар в основі,не знаємо яке завдання поставив тренер на цю гру- маючи всі ці вихідні як можна взагалі щось обговорювати.Тут навіть результат не важливий,для прикладу Динамо першу і другу гру виграли з перевагою в один м*яч а четверту взагалі програло і що? Визначальним буде вже другий тренувальний збір,а поки що витрачати слова марно!
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 25.01.2020 21:57
    +1
    Evil, 25.01.2020 21:32
    О кротопомойка еле отскочила играя в автобус Бенфика уже готова к айгтраханью в Ле
    Туалетная голубая какашка Лаэда решила тявкнуть не видя игры. Потявкай в мою попу лохматое уёпище
    AK_228
    online
      AK_228, 25.01.2020 21:40
    +6
    Evil, 25.01.2020 21:32
    О кротопомойка еле отскочила играя в автобус Бенфика уже готова к айгтраханью в Ле
    Буратино, ты матч не смотрел, о чем ты скулишь, Ноль футбольный!?
    Evil
      Evil, 25.01.2020 21:32
    -10
    О кротопомойка еле отскочила играя в автобус Бенфика уже готова к айгтраханью в Ле
    AK_228
    online
      AK_228, 25.01.2020 21:00
    -1
    gnt32, 25.01.2020 20:58
    умне будешь
    По тебе не скажешь... или ты не смог освоить!?
    gnt32
      gnt32, 25.01.2020 20:58
    -4
    AK_228, 25.01.2020 20:56
    Зачем!?
    умне будешь
    AK_228
    online
      AK_228, 25.01.2020 20:56
    0
    gnt32, 25.01.2020 20:55
    советую тебе это освоить
    -В недрах тундры
    Выдры в гетрах
    Тырят в вёдра
    Ядра кедров!
    Выдрав с выдры
    В тундре гетры
    Вытру выдрой ядра кедров
    Вытру гетрой выдре морду
    Ядра
    в вёдра
    Выдру в тундру!
    Зачем!?
    gnt32
      gnt32, 25.01.2020 20:55
    -5
    AK_228, 25.01.2020 20:50
    Если ты не понимаешь Шмоня.. пытаюсь по разному ставить вопрос..
    советую тебе это освоить
    -В недрах тундры
    Выдры в гетрах
    Тырят в вёдра
    Ядра кедров!
    Выдрав с выдры
    В тундре гетры
    Вытру выдрой ядра кедров
    Вытру гетрой выдре морду
    Ядра
    в вёдра
    Выдру в тундру!
    AK_228
    online
      AK_228, 25.01.2020 20:55
    -2
    gnt32, 25.01.2020 20:53
    ну ведь нормальному это не понять
    -Тебе разница какая!? Какая тебе разница!? Разница какая тебе!? Разница тебе какая!? Тебе какая разница!?
    это ведь так же -Расскажите про покупки,
    Про какие про покупки?
    Про покупки, про
    покупки,
    Про покупочки мои.
    «понятно! ты бредишь! обратись к врачу!»
    Видимо не до конца ты прошёл курс лечения
    gnt32
      gnt32, 25.01.2020 20:53
    -5
    AK_228, 25.01.2020 20:50
    Если ты не понимаешь Шмоня.. пытаюсь по разному ставить вопрос..
    ну ведь нормальному это не понять
    -Тебе разница какая!? Какая тебе разница!? Разница какая тебе!? Разница тебе какая!? Тебе какая разница!?
    это ведь так же -Расскажите про покупки,
    Про какие про покупки?
    Про покупки, про
    покупки,
    Про покупочки мои.
    AK_228
    online
      AK_228, 25.01.2020 20:50
    -1
    gnt32, 25.01.2020 20:49
    понятно! ты бредишь! обратись к врачу!
    Если ты не понимаешь Шмоня.. пытаюсь по разному ставить вопрос..
    gnt32
      gnt32, 25.01.2020 20:49
    -4
    AK_228, 25.01.2020 20:48
    Тебе разница какая!? Какая тебе разница!? Разница какая тебе!? Разница тебе какая!? Тебе какая разница!?
    Так понятнее!?
    понятно! ты бредишь! обратись к врачу!
    AK_228
    online
      AK_228, 25.01.2020 21:40
    +6
    Evil, 25.01.2020 21:32
    О кротопомойка еле отскочила играя в автобус Бенфика уже готова к айгтраханью в Ле
    Буратино, ты матч не смотрел, о чем ты скулишь, Ноль футбольный!?
    kvlad200760
      kvlad200760, 25.01.2020 22:18
    +5
    Плять,дивуюсь всім "плевакам" що тут починають щось писати,особливо захисники північних сов! Перший тренувальний збір,грають після навантажень,взагалі перша гра,в грі прийняло участь більше 20 гравців,переважній більшості з яких по 19-20 років,багато взагалі вперше вийшли за Шахтар в основі,не знаємо яке завдання поставив тренер на цю гру- маючи всі ці вихідні як можна взагалі щось обговорювати.Тут навіть результат не важливий,для прикладу Динамо першу і другу гру виграли з перевагою в один м*яч а четверту взагалі програло і що? Визначальним буде вже другий тренувальний збір,а поки що витрачати слова марно!
    AK_228
    online
      AK_228, 25.01.2020 19:13
    +5
    JulikoB, 25.01.2020 19:01
    А где видео, стыдно показывать?
    Смотреть нужно было , Вася
    AK_228
    online
      AK_228, 25.01.2020 19:23
    +4
    А матч хороший, второй тайм играли половина 19-20 летних ребят, Муравский , Бондаренко понравились
    AK_228
    online
      AK_228, 25.01.2020 19:13
    +4
    JulikoB, 25.01.2020 19:05
    В конце встречи поляки атаковали большими силами, но счет более не изменился. 1:0 – победа «Шахтера».
    -------------------------------------------
    Кроты выставили автобус чтобы счет удержать.
    Есть ещё варианты!?
    AK_228
    online
      AK_228, 25.01.2020 18:04
    +4
    Хороший матч
    kvlad200760
      kvlad200760, 25.01.2020 23:28
    +3
    jekаfunny, 25.01.2020 22:28
    Клоун так чего ж ты воняешь на ветках ДК , если “Перший тренувальний збір,грають після навантажень»
    ДК ж вроде по такому же графику сбор проходит
    Какое же ты двуличное вс е таки
    Гандоша пиздливий! Ти як завжди вчергове спиздів!!! Я жодного слова не написав про ігри Дна на тренувальному зборі! Тож доведи протилежне!!! Ну і на останок традиційне-йди на йух!!!
    Сергей Двореченец
      Сергей Двореченец, 25.01.2020 19:23
    +3
    Матч так собі, Лех не міг скласти супротиву Шахтарю. По гравцям Шахтаря важко щось сказати, так як ніхто особо не косячів, кожен зіграв хвилин по 20- ть. Будемо дивитися наступні матчі.
    AK_228
    online
      AK_228, 25.01.2020 20:00
    +2
    И наш Костевич, пожалуй лучший игрок Лёха в этом матче
    AK_228
    online
      AK_228, 25.01.2020 19:55
    +2
    gnt32, 25.01.2020 19:54
    JulikoB, 25.01.2020 19:05
    В конце встречи поляки атаковали большими силами
    с чем сравнивать будешь?
    С автобусом
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 25.01.2020 21:57
    +1
    Evil, 25.01.2020 21:32
    О кротопомойка еле отскочила играя в автобус Бенфика уже готова к айгтраханью в Ле
    Туалетная голубая какашка Лаэда решила тявкнуть не видя игры. Потявкай в мою попу лохматое уёпище
    AK_228
    online
      AK_228, 25.01.2020 19:52
    +1
    gnt32, 25.01.2020 19:46
    а зачем варианты?
    Что бы был выбор с чем сравнивать.
    О-объективность
    AK_228
    online
      AK_228, 25.01.2020 20:56
    0
    gnt32, 25.01.2020 20:55
    советую тебе это освоить
    -В недрах тундры
    Выдры в гетрах
    Тырят в вёдра
    Ядра кедров!
    Выдрав с выдры
    В тундре гетры
    Вытру выдрой ядра кедров
    Вытру гетрой выдре морду
    Ядра
    в вёдра
    Выдру в тундру!
    Зачем!?
    AK_228
    online
      AK_228, 25.01.2020 20:44
    0
    gnt32, 25.01.2020 20:43
    мы разобрались,двигаемся дальше-устраивает тебя?так все таки за кого болеешь ?
    Какая тебе разница!?
    gnt32
      gnt32, 25.01.2020 19:54
    0
    AK_228, 25.01.2020 19:52
    Что бы был выбор с чем сравнивать.
    О-объективность
    JulikoB, 25.01.2020 19:05
    В конце встречи поляки атаковали большими силами
    с чем сравнивать будешь?