Еліна Світоліна - Гарбінє Мугуруса. Прогноз і анонс матчу третього кола AO

Одинадцята очна зустріч тенісисток обіцяє бути напруженою, але ми очікуємо на перемогу

Еліна Світоліна - Гарбінє Мугуруса. Прогноз і анонс матчу третього кола AO
© Jimmie48 Photography. Еліна Світоліна
У суботу, 25 січня, перша ракетка України Еліна Світоліна (№5 WTA) продовжить виступи на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу матчем з іспанкою Гарбінє Мугурусою (№32 WTA).
 
Поєдинок третього кола основної сітки відбудеться першим запуском вечірньої сесії на арені Рода Лейвера. Час початку матчу - не раніше 10:00 за Києвом.
 
Перемога принесе одній з тенісисток $81,941 і 110 очок до рейтингу WTA на додаток до $122,940 і 130 очок, які вже зароблені.
 
Нагадаємо, що українка цьогоріч захищає минулорічний чвертьфінал, іспанка в 2019-му зупинилася на стадії четвертого кола.
 
Суперниця
 
Гарбінє Мугуруса добре знайома українським вболівальникам. Лише протягом 2019-го року вона 5 разів зустрічалася з двома найкращими українськими тенісистками (2-3), а конкретно зі Світоліною буде грати вже 11-ту зустріч в кар'єрі. Наразі більше очних матчів Світоліна провела лише з Анжелік Кербер (13). 
 
26-річна іспанка венесуельского походження має в своєму активі дві перемоги на турнірах Grand Slam (Ролан Гаррос-2016 і Вімблдон-2017). Восени 2017 року Гарбінє чотири тижні очолювала світову класифікацію, а в серпні 2018 року втратила місце в чільній десятці рейтингу WTA і до цього часу не може туди повернутися. 
 
 
Втім грати на Шлемах Мугуруса вміє. Чого тільки варта статистика виступів в матчах третього кола: 12 перемог в 13 матчах. До прикладу, в Еліни аналогічний рекорд набагато скромніший 10:7. Хоча якщо взяти останні три роки, то тут ситуація трохи приємніша 8:3.  
 
Мугуруса грає в агресивний теніс, любить знаходитися максимально близько до задньої лінії і бити по висхідному м'ячу. Не гребує виходами до сітки, хоча це точно не її найважливіша зброя. Варто зазначити, що Гарбінє не дуже добре почуває себе в захисній грі, коли потрібна висока швидкість переміщення по корту. Контратакувальний стиль Світоліної може поставити перед нею багато запитань.
 
Український слід можна знайти і в тренерському штабі іспанки. Наразі її тренує чемпіонка Вімблдону-1994 Кончіта Мартінес, яка минулоріч працювала з Кароліною Плішковою. Нагадаємо, зараз в команді першої ракетки Чехії працює українка Ольга Савчук.
 
Статистика на турнірі

   Світоліна   Мугуруса
матчі 2 2
середній рейтинг суперниць 189 104
середній час матчу 1:26:30 1:57:30
витрачено секунд на одне очко 37 45
виграно очок на подачі, % 63.9 60.3
ейси/гейм 0.28 0.16
подвійні помилки/гейм 0.09 0.07
% першої подачі 69.9 64.5
виграно очок на першій подачі, % 69.9 70.7
виграно очок на другій подачі, % 50.0 42.1
виграно очок на прийомі, % 46.2 45.0
реалізовано брейкпоінтів, % 57.1 43.5
виходів до сітки/гейм 0,65 0,84
очки, виграні біля сітки, % 71.4 78.4
віннерси/гейм 1.12 1.23
невимушені помилки/гейм 1.0 1.39
 
Шлях на турнірі
 
Стадія  Світоліна  Мугуруса
1-е коло  Бултер (6-4 7-5) №315 WTA    Роджерс (0-6 6-1 6-0) №155 WTA
2-е коло   Девіс (6-2 7-6) №62 WTA  Томлянович (6-3 3-6 6-3) №52 WTA
 
Матчі між собою
 
Як вже згадувалося вище, дівчата зіграли між собою 10 матчів. В перших двох зустрічах виграла Мугуруса, а далі шість перемог у восьми матчах святкувала Світоліна. Українські вболівальники точно добре запам'ятали болючу поразку Еліни в третьому колі минулорічного Ролан Гаррос. Але грунтовий сезон-2019 в нашої першої ракетки був провальним через травму коліна, на це також потрібно зважати. Інші дві зустрічі в 2019 році Світоліна виграла досить переконливо (Ухань і Дубай).
 
 
Прогноз
 
Мугуруса трохи важче розпочала турнір, чого тільки вартує 0:6 і всього дев'ять виграних очок в першому сеті проти Шелбі Роджерс в стартовому матчі. Та навряд чи іспанка дозволить собі розслабитися в матчі з принциповою суперницею.
 
Цього року в неї вже є достатній багаж перемог, який дозволить Гарбінє бути впевненою в своїх силах. Але суперниці, близької за рівнем до Світоліної, в неї не було з кінця вересня, коли стався програш Софії Кенін. 
 
А от Еліна розпочала турнір непогано, обігравши двох стилістично різних суперниць. Найбільша радість від того, що це вийшло зробити в двох сетах.
 
Зазвичай Світоліна потужно грає в реваншах, і навряд чи вона морально погодилася на те, що поразка в Парижі була компенсована в Ухані.
 
Матч точно буде дуже цікавим, віримо в перемогу українки, яка вкотре залишилася сама відстоювати честь країни в одиночній сітці ТВШ.
 
Прогноз Sport.ua: перемога Світоліної в 3-х сетах
 
Розклад
 
Субота, 25 січня
10:00 – Еліна Світоліна – Гарбінє Мугуруса
 
Фото: WTA, Jimmie48 Photography

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 25.01.2020 21:55
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Те, которые внутри танка, до сих пор не могут понять, что Свитолина - игрок среднего класса, со слабой психикой, слабым передком и не патриот Украины. Ее теперешнее место в рейтинге - не более чем случайность. Скоро все станет на свои места....
    alex55
      alex55, 25.01.2020 21:36
    -1
    ржу нимагу... кому проиграть?
    mahovets777
      mahovets777, 25.01.2020 11:53
    -3
    Не умеешь держать ракетку сиди дома не позорся сама и страну Не позорь,стидно...
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 25.01.2020 10:22
    0
    Начало положено, как обычно с валидолом.
    vital
    online
      vital, 25.01.2020 08:53
    -2
    Sashamar, 25.01.2020 07:48
    На заваді може стати лише одне: впевненість, що вона перемогла Мугурусу вже в роздягальні.
    Ну це вже ні, Еля не може недооцінювати тенісистку, яка виграла 2 шлеми. Хіба може спробувати не викладаючись на всі 100 перемогти, а якщо треба буде, то додасть по ходу матчу.
    Sashamar
    online
    Sashamar, 25.01.2020 07:48
    0
    На заваді може стати лише одне: впевненість, що вона перемогла Мугурусу вже в роздягальні.
    ky33ia1
      ky33ia1, 25.01.2020 02:04
    -2
    RoNIkyo, 24.01.2020 21:58
    Український слід можна знайти і в тренерському штабі іспанки. Наразі її тренує чемпіонка Вімблдону-1994 Кончіта Мартінес, яка минулоріч працювала з Кароліною Плішковою. Нагадаємо, зараз в команді першої ракетки Чехії працює українка Ольга Савчук.
    ШООО?
    Тренер гравця півтора роки тому тренувала другого гравця, у якого зараз тренер українка? Та вони ж майже родички, бляха.
    А в Росії в Думі сидить така собі Матвієнко, яка родом з України. Так тепер згідно логіки автора я близький з Хуйлом?
    Український слід можна знайти і в......Так тепер згідно логіки автора я близький з Хуйлом?
    Отожж; ... існує таке собі чмо(навік пригнічено), йому дядько казали, шо воно шляхетне та тітульне, а насправді в дійсності по суті воно ,таки, є справжнє ..уЙло.
    Хай щастить сьогодні Еліні !!!
    DDolishniy
      DDolishniy, 25.01.2020 01:18
    +4
    На сайті проходить голосування "Хто переможе на АО 2020".
    Цікаво хто ті "вболівальники", які 24 січня прогнозують перемогу Ястремської ???
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 25.01.2020 00:15
    -1
    Отаманша! Віримо в твою перемогу! Хай щастить!
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 25.01.2020 00:15
    -12
    Хай щастить Гарбінє.
    serega-2019
      serega-2019, 24.01.2020 23:57
    +6
    .. ось і починається саме найцікавіше і найвідповідальніше - це топові суперниці (нехай і в минулому) які знають як грати, як перемагати і мають величезний досвід..
    Еліні бажаю перш за все міцного здоров`я, гарного настрою на гру, позитиву, витримки, влучності, вдачі, впевненості в своїх силах, моральної стабільності і хай задумане тобою на цю гру все буде реалізоване!!!
    ..порадуй нас, вболівальників, в вихідний день зранку гарною грою і красивою перемогою !!!
    Успіхів Еліні !!!
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 24.01.2020 23:37
    -9
    vitaha33, 24.01.2020 23:02
    Думаю, що в цей раз саме Еля є фаворитом, і має проходити. Причому буки так само ваажають. На Ролан гаросі саме травма не дала грати у свою гру, бо малорухливість з Мугурусою смерті подібно. Якщо буде все добре з фізикою, то Еля її простл вимотає
    Щоб з фізикою все було добре, треба щоб Елю не вимотав її заокеанський друг
    vitaha33
    online
      vitaha33, 24.01.2020 23:02
    +11
    Думаю, що в цей раз саме Еля є фаворитом, і має проходити. Причому буки так само ваажають. На Ролан гаросі саме травма не дала грати у свою гру, бо малорухливість з Мугурусою смерті подібно. Якщо буде все добре з фізикою, то Еля її простл вимотає
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 24.01.2020 22:53
    -5
    RoNIkyo, 24.01.2020 21:58
    Український слід можна знайти і в тренерському штабі іспанки. Наразі її тренує чемпіонка Вімблдону-1994 Кончіта Мартінес, яка минулоріч працювала з Кароліною Плішковою. Нагадаємо, зараз в команді першої ракетки Чехії працює українка Ольга Савчук.
    ШООО?
    Тренер гравця півтора роки тому тренувала другого гравця, у якого зараз тренер українка? Та вони ж майже родички, бляха.
    А в Росії в Думі сидить така собі Матвієнко, яка родом з України. Так тепер згідно логіки автора я близький з Хуйлом?
    Вона її тренувала до кінця минулого сезону
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 24.01.2020 22:33
    +6
    Гарний анонс.
    Вважаю Еля пройде в 2-х сетах
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 24.01.2020 22:05
    +13
    "Осінню 2017..."
    Правильно: ВОСЕНИ 2017.
    RoNIkyo
    online
    RoNIkyo, 24.01.2020 21:58
    +18
    Український слід можна знайти і в тренерському штабі іспанки. Наразі її тренує чемпіонка Вімблдону-1994 Кончіта Мартінес, яка минулоріч працювала з Кароліною Плішковою. Нагадаємо, зараз в команді першої ракетки Чехії працює українка Ольга Савчук.
    ШООО?
    Тренер гравця півтора роки тому тренувала другого гравця, у якого зараз тренер українка? Та вони ж майже родички, бляха.
    А в Росії в Думі сидить така собі Матвієнко, яка родом з України. Так тепер згідно логіки автора я близький з Хуйлом?
    uhim7
      uhim7, 24.01.2020 21:26
    +10
    Хай щастить!
    Lazio
    Lazio, 24.01.2020 21:06
    -13
    Ну якщо робити прогноз адекватного аналізу - Еля повинна вилітати..
    Але повинна - не означає вилитеть.
    Тому як завжди валідол затиснений в кулаках!!! Удачі, Еля!!!
    common_sense
    online
      common_sense, 24.01.2020 20:56
    -14
    Коментар згорнуто. Показати
    сольется в двух сетах. как обычно. монфис уже вылетел?
    RoNIkyo
    online
    RoNIkyo, 24.01.2020 21:58
    +18
    Український слід можна знайти і в тренерському штабі іспанки. Наразі її тренує чемпіонка Вімблдону-1994 Кончіта Мартінес, яка минулоріч працювала з Кароліною Плішковою. Нагадаємо, зараз в команді першої ракетки Чехії працює українка Ольга Савчук.
    ШООО?
    Тренер гравця півтора роки тому тренувала другого гравця, у якого зараз тренер українка? Та вони ж майже родички, бляха.
    А в Росії в Думі сидить така собі Матвієнко, яка родом з України. Так тепер згідно логіки автора я близький з Хуйлом?
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 24.01.2020 22:05
    +13
    "Осінню 2017..."
    Правильно: ВОСЕНИ 2017.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 24.01.2020 23:02
    +11
    Думаю, що в цей раз саме Еля є фаворитом, і має проходити. Причому буки так само ваажають. На Ролан гаросі саме травма не дала грати у свою гру, бо малорухливість з Мугурусою смерті подібно. Якщо буде все добре з фізикою, то Еля її простл вимотає
    uhim7
      uhim7, 24.01.2020 21:26
    +10
    Хай щастить!
    serega-2019
      serega-2019, 24.01.2020 23:57
    +6
    .. ось і починається саме найцікавіше і найвідповідальніше - це топові суперниці (нехай і в минулому) які знають як грати, як перемагати і мають величезний досвід..
    Еліні бажаю перш за все міцного здоров`я, гарного настрою на гру, позитиву, витримки, влучності, вдачі, впевненості в своїх силах, моральної стабільності і хай задумане тобою на цю гру все буде реалізоване!!!
    ..порадуй нас, вболівальників, в вихідний день зранку гарною грою і красивою перемогою !!!
    Успіхів Еліні !!!
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 24.01.2020 22:33
    +6
    Гарний анонс.
    Вважаю Еля пройде в 2-х сетах
    DDolishniy
      DDolishniy, 25.01.2020 01:18
    +4
    На сайті проходить голосування "Хто переможе на АО 2020".
    Цікаво хто ті "вболівальники", які 24 січня прогнозують перемогу Ястремської ???
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 25.01.2020 21:55
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Те, которые внутри танка, до сих пор не могут понять, что Свитолина - игрок среднего класса, со слабой психикой, слабым передком и не патриот Украины. Ее теперешнее место в рейтинге - не более чем случайность. Скоро все станет на свои места....
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 25.01.2020 10:22
    0
    Начало положено, как обычно с валидолом.
    Sashamar
    online
    Sashamar, 25.01.2020 07:48
    0
    На заваді може стати лише одне: впевненість, що вона перемогла Мугурусу вже в роздягальні.