Australian Open. Світоліна вийшла до третього кола, де зіграє з Мугурусою

Перша ракетка України в непростих двох сетах здолала Лорен Девіс з США

Australian Open. Світоліна вийшла до третього кола, де зіграє з Мугурусою
© Jimmie48 Photography. Еліна Світоліна
Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна (№5 WTA) продовжує перемагати на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу.
 
У другому раунді українка, посіяна під п'ятим номером, у двох сетах обіграла Лорен Девіс з США (№62 WTA).
 
Australian Open. Друге коло
Еліна Світоліна (Україна) - Лорен Девіс (США) - 6:2, 7:6(6)
 
Розклад сил перед матчем був на користь українки. Її стиль гри і перевага в загальному рівні практично не залишали шансів американці. При зрості в 157 см Девіс фізично не здатна домінувати за рахунок подачі, тому їй потрібно тільки перебігати або перебити суперницю в розіграшах.
 
Всі ми знаємо, що перебігати Світоліну досить проблематично, якщо, звісно, її не турбує травма або ще якась форс-мажорна ситуація. Тому Лорен для перемоги потрібно було грати більш гостро, що породжувало додаткові помилки.
 
На старті першого сету тенісистки захистили по дві свої подачі, після чого Світоліна почала домінувати, вигравши чотири гейми поспіль. У американки були невеликі шанси зачепитися за брейк тільки у восьмому геймі, коли українка подавала вже на сет. Але в досить завзятій боротьбі на більше-менше Еліна відіграла два брейкпоінти і поставила масну крапку в партії потужним ейсом.
 
 
Другий сет не викликав побоювань, з таким настроєм Еліна однозначно повинна була сьогодні перемагати. Але Девіс десь знайшла в собі приховані резерви і заграла ще краще і, що важливо, чистіше. Вона прекрасно почувала себе в затяжних розіграшах, часто обігруючи Світоліну тактично, що буває не так часто.
 
І все ж переваги на своїй подачі Еліні вистачало, щоб не відставати від опонентки. За рахунку 3:3 найкраща українська тенісистка отримала чудовий шанс наблизити такий бажаний вихід до третього кола: у Девіс почалися проблеми з форхендом, три її невимушені помилки призвели до того, що Світоліна заробила подвійний брейкпоінт. Але американа зуміла відігратися, отримавши заряд позитивної енергії, який дозволив їй самій зробити брейк уже в наступному геймі.
 
Ситуація у нашої тенісистки стала не з приємних, виходити на третій сет вже у другому колі точно не хотілося, тому довелося додати. На щастя, рівень дозволяв, і Еліні вдалося перевести партію на тай-брейк.
 
А далі було не менш цікаво. Світоліна першою зробила міні-брейк, після чого оформивши якийсь абсолютно божевільний прийом на сітці за рахунку 3:2. Різаний удар українки з бекхенда приземлився на стороні суперниці, а потім перелетів на частину корту Світоліної. Девіс не встигла торкнутися до м'яча, а за правилами це очко на користь українки. Фантастика, не інакше, дивіться в усіх нарізках найкращих ударів турніру.
 
Втім, цей факт не збентежив американку і вона зрівнялася на п'яти, а потім і на шести. Але клас тенісисток все ж мав значення, Світоліна під час розіграшу найважливіших очок зіграла активніше і без помилок, заслужено перемігши в цьому цікавому матчі.
 
Відзначимо, що Еліна вчетверте поспіль вийшла до третього кола австралійського мейджора.
 
У наступному раунді Світоліна зіграє проти Гарбінє Мугуруси з Іспанії (№32 WTA).
 
Всі учасниці третього кола тут.
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    RoNIkyo
    online
    RoNIkyo, 24.01.2020 09:09
    0
    vital, 24.01.2020 06:42
    Трохи не в тему, але Вознякі аут, Серена також. Що тут скажеш? Хіба що "якого хріна Даяна грала 5 матчів в Аделаїді"? Могла ж свіжими силами Дач пройти тут у другий тиждень...
    Якби знав де впав, підстелив би соломки.
    Vitaliy Onyper
      Vitaliy Onyper, 24.01.2020 07:53
    -9
    --Іспанка зробить Світоліній СИК ТИМ БАШКА
    vital
    online
      vital, 24.01.2020 06:42
    0
    *Даяна...
    vital
    online
      vital, 24.01.2020 06:42
    +5
    Трохи не в тему, але Вознякі аут, Серена також. Що тут скажеш? Хіба що "якого хріна Даяна грала 5 матчів в Аделаїді"? Могла ж свіжими силами Дач пройти тут у другий тиждень...
    Comrade Me
      Comrade Me, 23.01.2020 23:05
    -1
    Фото прикольное, как будто она держит не ракетку, а палку
    Lazio
    Lazio, 23.01.2020 21:57
    +4
    Ладно, коменти то таке. Я разів 15 переглядав удар при 2:2 на ТБ.
    ЦЕ було щось...
    adidas77
    online
      adidas77, 23.01.2020 20:19
    +1
    grifon, 23.01.2020 19:39
    скоро для хейтерів треба буде чемпіонат проводити
    Давно пора уже
    adidas77
    online
      adidas77, 23.01.2020 20:19
    -9
    Ва Са, 23.01.2020 16:56
    Цікаво що й Слоан Стівенс грала з Чжан Шуай ,точно з такою ж банданою .
    Это я вам скажу, зрада по американски. Считаю, что Стивенс надо лишать гражданства срочно!
    Ну а мы ей украинское гражданство дадим
    Ptushkin
      Ptushkin, 23.01.2020 20:08
    -8
    Коментар згорнуто. Показати
    Александр Шевченко, 23.01.2020 18:58
    И еще прочитайте мой пост внимательно. Я задал вопрос, неужели Вы думаете что Свитолина играла в этой бандане, чтобы подчеркнуть что она украинка? Просто было интересно узнать, есть ли люди, которые думают, что Свитолина специально одела эту бандану, чтобы подчеркнуть что она украинка.
    Она под украинским флагом играет . Тебе этого недостаточно, мудила? Тебе надо что бы у неё ещё значек «був в ато» ещё был? Как у наших , нет, сука, ваших депутатов из жЭдности эуропейсой был???
    Гондон ты, а думал будешь лучше. 🧐
    grifon
    online
      grifon, 23.01.2020 19:39
    +6
    скоро для хейтерів треба буде чемпіонат проводити
    Ptushkin
      Ptushkin, 23.01.2020 19:34
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Shchebet, 23.01.2020 19:17
    Ну никак без валидола...
    И то с кем?...
    А что с Мугурусой будет? Она ее не перебьет и ошибок столько не простит...
    Когда же она станет солиднее...
    Валидолина...
    Какого валидола мать твою? Там с первой подачи было видно кто победит.
    То, что Дэвис обколотая тоже видно было. С такой сракой так не бегают. (а ещё этот пот, глаза 👀).
    Всех с победой !!! 😊
    Ptushkin
      Ptushkin, 23.01.2020 19:31
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    a-z1966, 23.01.2020 16:08
    Элина красава....если шо живу в Великом Городе Одесса
    В гузно даш? Бо я вже iду.
    Shchebet
    Shchebet, 23.01.2020 19:17
    -12
    Ну никак без валидола...
    И то с кем?...
    А что с Мугурусой будет? Она ее не перебьет и ошибок столько не простит...
    Когда же она станет солиднее...
    Валидолина...
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 23.01.2020 18:58
    -13
    Ва Са, 23.01.2020 18:37
    А я разве где то говорил что бандана в сине-жёлтых тонах , сделана лишь для украинок ??
    И еще прочитайте мой пост внимательно. Я задал вопрос, неужели Вы думаете что Свитолина играла в этой бандане, чтобы подчеркнуть что она украинка? Просто было интересно узнать, есть ли люди, которые думают, что Свитолина специально одела эту бандану, чтобы подчеркнуть что она украинка.
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 23.01.2020 18:56
    -12
    Ва Са, 23.01.2020 18:37
    А я разве где то говорил что бандана в сине-жёлтых тонах , сделана лишь для украинок ??
    Да кто вас Элинофилов поймет, что у вас там на уме. Единственное что понятно, что Свитолина не патриотка своей страны и никогда ей не была.
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 23.01.2020 18:42
    -9
    PartagaS, 23.01.2020 16:48
    Элina красуня, отак I надалi
    idź do domu do piekła
    Сергей Андреев
      Сергей Андреев, 23.01.2020 18:42
    +5
    можно подумать что как только элина сыграет за сборную все супер патриоты ее полюбят
    Ва Са
      Ва Са, 23.01.2020 18:37
    +3
    Александр Шевченко, 23.01.2020 17:51
    Потому что цвета этой банданы заранее были разработаны найк под наряды этой колекции, а не спецом для Свитолиной они были сделаны. Вы что думаете, что Свитолина эту бандану специально одела, чтобы подчеркнуть, что она украинка? Что дал производитель, то она и одела. Отсебятину она не может носить по контракту. о
    А я разве где то говорил что бандана в сине-жёлтых тонах , сделана лишь для украинок ??
    Александр Сидорчук
      Александр Сидорчук, 23.01.2020 17:58
    -14
    Сергей Андреев, 23.01.2020 16:47
    прозьба к пишущим коменты оставте в покое парня свитолиной гляньте скем живете вы а на счет игры ну такой унее стиль ненравитца не смотрите мне очень нравитца даяна ее стиль игры но без тренера рядом.... элина пока один в поле воин и для супер патриотов она не супер она просто патриотка украины
    Когда же эта "патриотка" заиграет за сборную Украины, и ,судя по правописанию, вы ооочень долго жили в Средней Азии!!!
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 23.01.2020 17:54
    -24
    kerch30, 23.01.2020 16:06
    Гарбінье вперед
    Согласен. Болеем за испанку. Надеюсь она полностью здорова и мотивированна играть и бороться, а не тупо отбывать номер, как она любит. Надеюсь Кончита Мартинес почистила ей голову и она как цуцыка по корту будет гонять позор Украины, Элинку Свитолинку. Пора Элинке уже в пидабург на турнир ехать следом за ДАянкой.
    Ва Са
      Ва Са, 23.01.2020 15:55
    +22
    Сьогодні , незважаючи на дуже пристойну гру Девіс ,за Еліну я був спокійний .. Коли вона грає в такому збуджено енергійному стані , то переграти її дуже важко . Удачі Елі в наступних поєдинках ,, і не розслаблятись .. !!
    Сергей Андреев
      Сергей Андреев, 23.01.2020 16:47
    +19
    прозьба к пишущим коменты оставте в покое парня свитолиной гляньте скем живете вы а на счет игры ну такой унее стиль ненравитца не смотрите мне очень нравитца даяна ее стиль игры но без тренера рядом.... элина пока один в поле воин и для супер патриотов она не супер она просто патриотка украины
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 23.01.2020 15:47
    +19
    А вы видели у нее на голове жовто-блакитна повязка була, це все вона))).
    Так так.
    С победой. Кукуруза готовься
    vital
    online
      vital, 23.01.2020 15:51
    +17
    Еля молодець: рівень тримає і перші раунди проходить майже фактично на автопілоті. Так тримати, чекаємо в другому тижні шлему...
    adidas77
    online
      adidas77, 23.01.2020 16:43
    +16
    А ещё очень понравилась повязка на голове Эли!
    Кацапы комментаторы на Евроспорте, не сильно этот момент оценили.
    Сказали , мол ей эта повязка не сильно идёт!

    Молодчина Эля!
    володимир жованик
      володимир жованик, 23.01.2020 15:52
    +12
    Еля -чудово розімялася перед Кукурузою! Подача 9-1.Вінерси-невимушені 31-23.Так тримати!
    PartagaS
      PartagaS, 23.01.2020 16:48
    +9
    Элina красуня, отак I надалi
    Alehandro
    online
      Alehandro, 23.01.2020 15:50
    +9
    Отлично играла. Молодчинка. Дэвис, желательно, потренировать пробрасывание мяча между ног перед подачей - в этом важнейшем компоненте игры она пока слабенькая))
    adidas77
    online
      adidas77, 23.01.2020 16:40
    +8
    Сегодня уже гораздо лучше, чем в первом раунде!
    Это очень правильная тактика, разгоняться по ходу дистанции.
    Дай бог, что бы дистанция оказалась максимально длинной для Элины!
    grifon
    online
      grifon, 23.01.2020 19:39
    +6
    скоро для хейтерів треба буде чемпіонат проводити
    володимир жованик
      володимир жованик, 23.01.2020 16:02
    +6
    А який дроп-шот вийшов!!! Мемфіс нервово покорює в сторонці!
    vital
    online
      vital, 24.01.2020 06:42
    +5
    Трохи не в тему, але Вознякі аут, Серена також. Що тут скажеш? Хіба що "якого хріна Даяна грала 5 матчів в Аделаїді"? Могла ж свіжими силами Дач пройти тут у другий тиждень...
    Сергей Андреев
      Сергей Андреев, 23.01.2020 18:42
    +5
    можно подумать что как только элина сыграет за сборную все супер патриоты ее полюбят
    Lazio
    Lazio, 23.01.2020 21:57
    +4
    Ладно, коменти то таке. Я разів 15 переглядав удар при 2:2 на ТБ.
    ЦЕ було щось...
    axylinam
    online
    axylinam, 23.01.2020 15:50
    +4
    Результат отличный,но сама игра вызывает много вопросов,в матче с Мугурусой нужно выложиться на все сто процентов,шансы на успех пятьдесят на пятьдесят
    Ptushkin
      Ptushkin, 23.01.2020 19:34
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Shchebet, 23.01.2020 19:17
    Ну никак без валидола...
    И то с кем?...
    А что с Мугурусой будет? Она ее не перебьет и ошибок столько не простит...
    Когда же она станет солиднее...
    Валидолина...
    Какого валидола мать твою? Там с первой подачи было видно кто победит.
    То, что Дэвис обколотая тоже видно было. С такой сракой так не бегают. (а ещё этот пот, глаза 👀).
    Всех с победой !!! 😊
    Ва Са
      Ва Са, 23.01.2020 18:37
    +3
    Александр Шевченко, 23.01.2020 17:51
    Потому что цвета этой банданы заранее были разработаны найк под наряды этой колекции, а не спецом для Свитолиной они были сделаны. Вы что думаете, что Свитолина эту бандану специально одела, чтобы подчеркнуть, что она украинка? Что дал производитель, то она и одела. Отсебятину она не может носить по контракту. о
    А я разве где то говорил что бандана в сине-жёлтых тонах , сделана лишь для украинок ??
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
    online
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 23.01.2020 17:05
    +3
    ОТАМАНША! ВІРЮ В ПЕРЕМОГУ!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 23.01.2020 15:49
    +3
    Ptushkin, 23.01.2020 15:48
    Моя девочка
    Неее она загорелого парня из Франции.
    adidas77
    online
      adidas77, 23.01.2020 20:19
    +1