Арсенал готовий взяти Матвієнка в оренду з обов'язковим правом викупу

Клуби ведуть переговори про перехід українця

Арсенал готовий взяти Матвієнка в оренду з обов'язковим правом викупу
© Skysports.com

За інформацією zbirna.com, «Шахтар» і «Арсенал» продовжують переговори про перехід захисника Миколи Матвієнка.

Український клуб хоче отримати 30 мільйонів фунтів, проте лондонській клуб не готовий заплатити ці гроші, але не проти взяти гравця в оренду до кінця сезону за 4,5 мільйона фунтів з обов'язковим правом викупу за 22 мільйони.

Відзначимо, що контракт 23-річного гравця з «Шахтарем» завершується в середині 2021 року, тому в теорії у клубу цієї зими є можливість отримати максимальну суму за футболіста.

Матвієнко є основним захисником «Шахтаря» і збірної України.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — zbirna.com

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zac1310
    online
      zac1310, 28.01.2020 10:00
    0
    kvlad200760, 24.01.2020 15:42
    Тут є сенс і він полягає в тому що клуб власник гравця не може пропонувати гравця ніякому іншому клубу доки клуб-орендар не прийме рішення буде він купляти гравця після оренди чи ні.Тобто ніхто не зможе купити Матвієнка доки Арсенал не повідомить купляє він гравця,чи ні.Тут вже Арсенал може без подальших перемовин з Шахтарем підписати контракт з Матвієнком і перерахувати Шахтарю 22 млн.
    так это (то что Вы написали) вроде право первоочередного выкупа
    zac1310
    online
      zac1310, 28.01.2020 09:58
    0
    kvlad200760, 24.01.2020 15:42
    Тут є сенс і він полягає в тому що клуб власник гравця не може пропонувати гравця ніякому іншому клубу доки клуб-орендар не прийме рішення буде він купляти гравця після оренди чи ні.Тобто ніхто не зможе купити Матвієнка доки Арсенал не повідомить купляє він гравця,чи ні.Тут вже Арсенал може без подальших перемовин з Шахтарем підписати контракт з Матвієнком і перерахувати Шахтарю 22 млн.
    ...так а право выкупа это же не подразумевает?
    Просто не очень понятно, спорт ЮА правильно указали формулировку, и это какое-то непонятное "право на обязанность", или это таки имеется ввиду обязательный выкуп после окончания аренды?
    JulikoB
      JulikoB, 24.01.2020 18:54
    -1
    fedd1979, 24.01.2020 12:36
    30 мільйонів за Матвієнка??? Народ, ви в це реально вірите???
    Там скорее всего земельный участок вместе с футболистом продают. И доля участка в цене 90%
    JulikoB
      JulikoB, 24.01.2020 18:50
    -1
    serge_kr, 24.01.2020 12:26
    Не сейчас так после Евро!
    Не в Арсенал так в Илличевец.
    Mac_Gyver
      Mac_Gyver, 24.01.2020 18:09
    +1
    Фото зачётное. Де Брюйне и Матвиенко - братья близнецы.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 24.01.2020 17:22
    0
    Forever_young_13, 24.01.2020 16:33
    Целлофан не мазохист - это киевкая пососуля с гей-бара LiFT по улице Велика Васильківська, 72А
    А так вот где ты свое мировоззрение округляеш
    Sunrise
    online
      Sunrise, 24.01.2020 17:17
    +1
    Я вот наблюдаю за тем что творит вадо и форевка и понимаю - это одно лицо. Совпадение может быть но чтобы на футбольном сайте всегда появлялись примерно в одно и тоже время с матюками эти двое. Это один и тот же человек просто пытается на разных языках писать чтобы - якобы не палиться.
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 24.01.2020 16:33
    -4
    kvlad200760, 24.01.2020 16:27
    Уйобок!Це ти тут розпатякуєш про те в чому "ні в зуб ногою"!!! І лізеш всюди де тебе не просять .В мене ж віднсно тебе тільки одне-гандон шурхітливий,йди на йух!!! Мазохіст херов!!!!
    Целлофан не мазохист - это киевкая пососуля с гей-бара LiFT по улице Велика Васильківська, 72А
    kvlad200760
      kvlad200760, 24.01.2020 16:27
    -1
    jekаfunny, 24.01.2020 16:16
    Матерщинница , ещё раз
    Есть аренда с правом обязательного выкупа
    Есть аренда с опцией выкупа
    Есть аренда без права выкупа
    Я серьезно не понимаю , твой удел понимания футбола - « это виде б’є , той краще грає «
    Зачем ты в серьёзные темы лезешь ? Нравится быть посмешищем?
    Уйобок!Це ти тут розпатякуєш про те в чому "ні в зуб ногою"!!! І лізеш всюди де тебе не просять .В мене ж віднсно тебе тільки одне-гандон шурхітливий,йди на йух!!! Мазохіст херов!!!!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 24.01.2020 16:18
    +1
    jekаfunny, 24.01.2020 16:16
    Матерщинница , ещё раз
    Есть аренда с правом обязательного выкупа
    Есть аренда с опцией выкупа
    Есть аренда без права выкупа
    Я серьезно не понимаю , твой удел понимания футбола - « это виде б’є , той краще грає «
    Зачем ты в серьёзные темы лезешь ? Нравится быть посмешищем?
    *Хто вище б‘є - той краще грає .
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 24.01.2020 16:16
    +1
    kvlad200760, 24.01.2020 16:12
    Йди на йух!!! Тобі не зрозуміло слово "опція" . Тому спочатку пиздуй в школу,а потім пиздуй на йух!!!!
    Матерщинница , ещё раз
    Есть аренда с правом обязательного выкупа
    Есть аренда с опцией выкупа
    Есть аренда без права выкупа
    Я серьезно не понимаю , твой удел понимания футбола - « это виде б’є , той краще грає «
    Зачем ты в серьёзные темы лезешь ? Нравится быть посмешищем?
    kvlad200760
      kvlad200760, 24.01.2020 16:13
    -2
    romankremin96, 24.01.2020 15:57
    Боги термінології xD Так з обовязковим чи з правом??
    Вони самі ще не розібралися!!!
    kvlad200760
      kvlad200760, 24.01.2020 16:12
    -1
    jekаfunny, 24.01.2020 16:05
    А о чем речь , пистун?)
    ————
    Не треба натягувати сову на глобус!!! Ось що квазували в новинах про Мбаппе-"Мбаппе перешел из «Монако» в «ПСЖ» летом 2017 года на правах аренды с опцией обязательного выкупа в размере 180 миллионов евро." Для тих хто в танку поясню що головним словом тут э слово "опція" зміст якого тотожний слову "право". Тож формулювання оренда з равом обов*язкового викупу" та "оренда з оцією обов*язкового викупу" тотожні о своєму розумінню!!!
    ——————-
    Это не ты писал ?)
    Йди на йух!!! Тобі не зрозуміло слово "опція" . Тому спочатку пиздуй в школу,а потім пиздуй на йух!!!!
    kvlad200760
      kvlad200760, 24.01.2020 16:10
    -2
    Special2, 24.01.2020 15:56
    Вот не хочется хамить тебе, но твоя тупость раздражает уже
    Объясни мне, почему тогда Шальке Коноплянку купил, хотя не хотел этого делать???
    Ответ прост - была аренда с обязательным выкупом
    Я теж намагаюся вести нормальний діалог,тому не полінувався,заліз в пошук і ось що знайшов-По имеющейся информации, немцы взяли в аренду украинского хава сроком на один сезон. Но они будут иметь право выкупа контракта игрока летом 2017 года. Больше читайте здесь: https://tsn.ua/ru/prosport/konoplyanka-stal-igrokom-nemeckogo-shalke-701175
    .html. Тобто немає слів про обов*язковий викуп. Тому якщо ти пишеш то доведи це не твоїми словами а прикладами з посиланням на джерело!!!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 24.01.2020 16:05
    +1
    kvlad200760, 24.01.2020 16:02
    Йди на йух!!! Мова йде зовсім не про те!!! Тому не ліз гандон туди,куди тебе не просять!!!
    А о чем речь , пистун?)
    ————
    Не треба натягувати сову на глобус!!! Ось що квазували в новинах про Мбаппе-"Мбаппе перешел из «Монако» в «ПСЖ» летом 2017 года на правах аренды с опцией обязательного выкупа в размере 180 миллионов евро." Для тих хто в танку поясню що головним словом тут э слово "опція" зміст якого тотожний слову "право". Тож формулювання оренда з равом обов*язкового викупу" та "оренда з оцією обов*язкового викупу" тотожні о своєму розумінню!!!
    ——————-
    Это не ты писал ?)
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 24.01.2020 16:02
    +1
    kvlad200760, 24.01.2020 15:30
    Тоді поясни будь ласка навіщо треба підписувати контракт оренди з обов*язковим викупом??? Не здається що це поза всіляким сенсом?Тим більше що такий контракт не відрізняється від звичайного контракту купівлі нічим!!!!
    У клуба нету сейчас денег на полный трансфер .
    Клуб не может позволить себе полный трансфер , через финансовый фейерплей..
    —————
    Ну ты же вообще не понимаешь о чем пишешь , куда ты лезешь , поехавший ?
    kvlad200760
      kvlad200760, 24.01.2020 16:02
    -2
    jekаfunny, 24.01.2020 15:59
    Шакал брехливый , ещё раз повторю вопрос :
    Ты понимаешь разницу между
    - арендой без права выкупа
    - арендой с обязательным правом выкупа
    - арендой с опцией выкупа ?
    Может ты просто не знаешь значение слово « тотожні?
    Йди на йух!!! Мова йде зовсім не про те!!! Тому не ліз гандон туди,куди тебе не просять!!!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 24.01.2020 15:59
    0
    kvlad200760, 24.01.2020 15:34
    Мазохіст,йди на йух!!!! Шкода що сайт не приймає це слово з іншим порядком розташування букв.Ти тупорилий вирішив вставити свої 5 копійок і одразу зі старту почав брехати.Хоча чого ще можна чекати від такого пса як ти!!! Ну а я слово тримаю-йди на йух!!!!
    Шакал брехливый , ещё раз повторю вопрос :
    Ты понимаешь разницу между
    - арендой без права выкупа
    - арендой с обязательным правом выкупа
    - арендой с опцией выкупа ?
    Может ты просто не знаешь значение слово « тотожні?
    romankremin96
      romankremin96, 24.01.2020 15:57
    +2
    Боги термінології xD Так з обовязковим чи з правом??
    Special2
      Special2, 24.01.2020 15:56
    +2
    kvlad200760, 24.01.2020 15:51
    То ти сам вигадав?Чи вважаєш що на заході всі такі дурні?Чи може ти вважаєш що в звіт для ФФП одразу рахується сумма контракту а не та частина виплат яка робиться клубом в цей рік?Тим більше що в даному випадку з Матвієнко це все один фінансовий рік тож позбавлено всілякого сенсу розбивати платіж на купівлю і оренду,коли можна оформити просту оплату частинами декілька років!
    Вот не хочется хамить тебе, но твоя тупость раздражает уже
    Объясни мне, почему тогда Шальке Коноплянку купил, хотя не хотел этого делать???
    Ответ прост - была аренда с обязательным выкупом
    Trollface
    online
      Trollface, 24.01.2020 12:14
    +13
    Хорошие деньги. И достойный клуб
    totolink
      totolink, 24.01.2020 12:33
    +7
    Отличные условия и для игрока, и для клубов! Заиграет - оставят,а нет- вернут! Но Шахтер уже будет в плюсах! Да и опыт для хлопца будет не малый!
    ВВВ
      ВВВ, 24.01.2020 12:16
    +7
    Чогось подібного я і очікував - 30 млн не дали але 26,5 млн готові віддати!!! Правда це у виадку якщо Микола їм підійде,а я думаю що підійде,він хлопець тямущій!
    serge_kr
      serge_kr, 24.01.2020 12:14
    +6
    Хорошая сделка, нужно отпускать Николая!
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 24.01.2020 12:49
    +4
    axylinam, 24.01.2020 12:22
    Формулировка мутная,одно дело в рассрочку покупают,другое дело обязательный выкуп из обязательного придумают необязательный,придумают форс мажорные причины и всё
    не с обязательным выкупом, а с правом обязательного выкупа, читай внимательнее..
    AK_228
    online
      AK_228, 24.01.2020 12:39
    +4
    хороший вариант, Арсенал немного экономит...
    надеюсь Шахтер не станет препятствовать
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 24.01.2020 12:50
    +3
    то есть если Арсенал захочет после аренды выкупить, шатха не сможет отказать.
    romankremin96
      romankremin96, 24.01.2020 15:57
    +2
    Боги термінології xD Так з обовязковим чи з правом??
    Special2
      Special2, 24.01.2020 15:56
    +2
    kvlad200760, 24.01.2020 15:51
    То ти сам вигадав?Чи вважаєш що на заході всі такі дурні?Чи може ти вважаєш що в звіт для ФФП одразу рахується сумма контракту а не та частина виплат яка робиться клубом в цей рік?Тим більше що в даному випадку з Матвієнко це все один фінансовий рік тож позбавлено всілякого сенсу розбивати платіж на купівлю і оренду,коли можна оформити просту оплату частинами декілька років!
    Вот не хочется хамить тебе, но твоя тупость раздражает уже
    Объясни мне, почему тогда Шальке Коноплянку купил, хотя не хотел этого делать???
    Ответ прост - была аренда с обязательным выкупом
    Special2
      Special2, 24.01.2020 15:42
    +2
    kvlad200760, 24.01.2020 15:30
    Тоді поясни будь ласка навіщо треба підписувати контракт оренди з обов*язковим викупом??? Не здається що це поза всіляким сенсом?Тим більше що такий контракт не відрізняється від звичайного контракту купівлі нічим!!!!
    Тем что в отчёт для ФФП, при взятии в аренду в этот сезон пойдёт 4.5 млн фунтов, а у же в следующий 22млн
    Поэтому Шахтёр может быть настроен исключительно на продажу игрока, поэтому готов отдать его в аренду, но при условии, что Арсенал обязательно выкупит игрока - это аренда с обязательным выкупом
    А может быть так, что Арсенал хочет взять в аренду игрока и посмотреть подходит ли он им, и при условии что он им подходит у Арсенала есть право обязательного выкупа и Шахтёр не имеет права им припятствовать - это аренда с обязательным ПРАВОМ выкупа
    TarasTaras94
      TarasTaras94, 24.01.2020 15:08
    +2
    TarasTaras94, 24.01.2020 15:08
    Вот-вот, тут же ещё зависит и от репутации клуба в таких делах, а у Динамо она наверняка не лучшая. Ведь за ту же сборную, помоему, Миколенко был лучший защитник в отборе
    Ну по крайней мере самый надёжный
    Special2
      Special2, 24.01.2020 14:57
    +2
    fedd1979, 24.01.2020 14:32
    Фреда... Порівняли роль Фреда в "Шахтарі" і роль Матвієнка. Блін, самі навипередки всі називаєте найсильнішим гравцем УПЛ Ісмаїлі. А з українських захисників - скоріше Миколенка. Ні за що не поповірю, що за Матвієнка хто дасть 30 мільйонів фунтів. Англійці такі неадекватні суми дають скоріше за своїх молодих футболістів. "Боруссія" форварда Холанда за скільки купила? А тут - український захисник. Та й не так щоб такий вже суперовий... Як хочете, а я мало в це вірю
    Холланд только летом в Зальцбург перешёл, и в его контракте была такая опция, что если зимой его захотят купить то его отпустят за 20млн
    fedd1979
      fedd1979, 24.01.2020 14:32
    +2
    Dora, 24.01.2020 13:56
    60 міліонів за Фреда також ніхто не вірив)
    Фреда... Порівняли роль Фреда в "Шахтарі" і роль Матвієнка. Блін, самі навипередки всі називаєте найсильнішим гравцем УПЛ Ісмаїлі. А з українських захисників - скоріше Миколенка. Ні за що не поповірю, що за Матвієнка хто дасть 30 мільйонів фунтів. Англійці такі неадекватні суми дають скоріше за своїх молодих футболістів. "Боруссія" форварда Холанда за скільки купила? А тут - український захисник. Та й не так щоб такий вже суперовий... Як хочете, а я мало в це вірю
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 24.01.2020 14:30
    +2
    Отличный Вариант !!!
    Dora
      Dora, 24.01.2020 13:56
    +2
    fedd1979, 24.01.2020 12:36
    30 мільйонів за Матвієнка??? Народ, ви в це реально вірите???
    60 міліонів за Фреда також ніхто не вірив)
    vitaha33
    online
      vitaha33, 24.01.2020 13:51
    +2
    Та ніхто не платить 4.5 млн євро за пів ррку оренди. Це відкладений платіж, щоб уникнути фінансового феєрплей. Якщо це взагалі правда
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 24.01.2020 18:09
    +1
    Фото зачётное. Де Брюйне и Матвиенко - братья близнецы.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 24.01.2020 17:17
    +1
    Я вот наблюдаю за тем что творит вадо и форевка и понимаю - это одно лицо. Совпадение может быть но чтобы на футбольном сайте всегда появлялись примерно в одно и тоже время с матюками эти двое. Это один и тот же человек просто пытается на разных языках писать чтобы - якобы не палиться.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 24.01.2020 16:18
    +1
    jekаfunny, 24.01.2020 16:16
    Матерщинница , ещё раз
    Есть аренда с правом обязательного выкупа
    Есть аренда с опцией выкупа
    Есть аренда без права выкупа
    Я серьезно не понимаю , твой удел понимания футбола - « это виде б’є , той краще грає «
    Зачем ты в серьёзные темы лезешь ? Нравится быть посмешищем?
    *Хто вище б‘є - той краще грає .
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 24.01.2020 16:16
    +1
    kvlad200760, 24.01.2020 16:12
    Йди на йух!!! Тобі не зрозуміло слово "опція" . Тому спочатку пиздуй в школу,а потім пиздуй на йух!!!!
    Матерщинница , ещё раз
    Есть аренда с правом обязательного выкупа
    Есть аренда с опцией выкупа
    Есть аренда без права выкупа
    Я серьезно не понимаю , твой удел понимания футбола - « это виде б’є , той краще грає «
    Зачем ты в серьёзные темы лезешь ? Нравится быть посмешищем?