Барком знову одноосібно вийшов в лідери чемпіонату України

В повторному матчі десятого туру підопічні Угіса Крастіньша обіграли ВК «МХП-Вінниця»

© ФВУ
У Львові сьогодні відбувся другий матч 10-го туру чемпіонату країни з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Місцевий «Барком-Кажани» приймав ВК «МХП-Вінниця». Нагадаємо, що напередодні гості досягли успіху в п'яти партіях і завдяки цьому наздогнали суперників у турнірній таблиці. Так що переможець сьогоднішнього матчу виходив на чисте перше місце.

Стартовий сет виграли вінницькі волейболісти 19:25. І в другій партії вони були близькі до перемоги, однак в самій кінцівці львів’яни все ж зуміли схилити шальки терезів на свій бік 26:24. Схоже, що саме цей момент став переломним у грі. Два наступних сети виграли підопічні Угіса Крастіньша 25:21 і 25:18. Таким чином, «Барком-Кажани» здобув перемогу з рахунком 3:1 і повернув собі одноосібне лідерство в чемпіонаті України.

У львів'ян по 14 очок набрали Олег Шевченко і Євген Кисилюк, 10 очок в активі
Юрія Томіна. У гостей, як і вчора, найкращим став Артем Скороход - 17 очок.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки. Суперліга
10 тур. Другий матч. 23 січня
«Барком-Кажан» (Львів) - ВК «МХП-Вінниця»
3:1 (19:25, 26:24, 25:21, 25:18)

Турнірне становище команд нині таке:
1. «Барком-Кажан» 20 матчів, 16 перемог, 4 поразки, 50 очок, співвідношення партій 55 - 20
2. ВК «МХП-Вінниця» 20, 16, 4, 47, 53 - 21
3. «Серце Поділля» 18, 14, 4, 42, 47 - 19
4. «Житичі-ЖНАЕУ» 18, 10, 8, 29, 36 - 29
5. «Збірна Харківської області-Юракадемія» 18, 8, 10, 22, 26 - 35
6. «Локомотив-збірна Харківської області-1» 18, 6, 12, 17, 23 - 42
7. «Буревісник-ШВСМ» 18, 4, 14, 15, 22 - 42
8. «Новатор» 18, 0, 18, 0, 0 -54

Решта матчів 10-го туру в чоловічій Суперлізі пройдуть 24 і 25 січня.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!