| Оновлено 23 сiчня 2020, 03:07
1659
0

В української волейбольної чоловічій Суперлізі настало двовладдя

Волейболісти «МХП-Вінниця» виграли перший матч 10-го туру у «Баркома» і наздогнали його за очками

1659
0
ФВУ
Сьогодні у Львові відбувся центральний матч не лише десятого туру чемпіонату України з волейболу серед чоловіків, а й, мабуть, усього другого кола. Чемпіон країни і до цього лідер турніру львівський «Барком-Кажани» приймав у себе вдома ВК «МХП-Вінниця». Нагадаємо, що до очного протистояння львів'яни випереджали суперника в турнірній таблиці на одне очко.

Гра вийшла, на диво, дуже цікавою. Першу партію виграли гості 22:25. Потім львів'яни відновили рівновагу 25:20. Третій сет знову був за вінницькою командою 17:25. Однак в четвертому сеті підопічні Угіса Крастіньша вдруге вирівняли становище 25:20. А у вирішальній укороченній п'ятій партії успіху досяг ВК «МХП-Вінниця» 13:15.

У складі переможців більше інших очок набрали Артем Скороход - 25, Дмитро Сухінін - 16, Олександр Буздуган - 15 і граючий головний тренер команди Костянтин Рябуха - 13. У «Баркома-Кажани» відзначилися Юрій Томін - 17 очок, Олександр Терещук - 16, Євген Кисилюк - 14, Олег Шевченко - 11.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки. Суперліга
10 тур. Перший матч. 22 січня
«Барком-Кажани» (Львів) - ВК «МХП-Вінниця»
2:3 (22:25 25:20, 17:25, 25:20, 13:15)

Турнірне положення команд після сьогоднішнього матчу:
1. ВК «МХП-Вінниця» 19 матчів, 16 перемог, 3 поразки, 47 очок, співвідношення партій 52 - 18
2. «Барком-Кажани» 19, 15, 4, 47, 52 - 19
3. «Серце Поділля» 18, 14, 4, 42, 47 - 19
4. «Житичі-ЖНАЕУ» 18, 10, 8, 29, 36 - 29
5. «Збірна Харківської області-Юракадемія» 18, 8, 10, 22, 26 - 35
6. «Локомотив-збірна Харківської області-1» 18, 6, 12, 17, 23 - 42
7. «Буревісник-ШВСМ» 18, 4, 14, 15, 22 - 42
8. «Новатор» 18, 0, 18, 0, 0 -54

Завтра, в четвер, 23 січня, у Львові пройде повторний поєдинок лідерів української Суперліги.