Даяна ЯСТРЕМСЬКА: «Возняцкі теж часто бере медичні перерви»

Українська тенісистка відповіла на звинувачення з боку Каролін Возняцкі

5161
14
Jimmie48 Photography. Даяна Ястремська

Сьогодні вночі Даяна Ястремська в другому раунді Australian Open-2020 програла Каролін Возняцкі 5:7, 5:7.

Після матчу Возняцкі звинуватила свою суперницю в тому, що Ястремська брала медичну перерву щоб збити датчанку з ритму, а не через необхідність.

Українка відповіла на звинувачення екс-першої ракетки світу:

«Я розглядала такий варіант, щоб викликати лікаря раніше по ходу матчу, але думала, що все обійдеться. Якби я дійсно хотіла спробувати збити її ритм, то взяла б іншу перерву, коли програвала матч за рахунку 5:6 у другому сеті.

У багатьох своїх матчах Возняцкі можна часто побачити з пов'язкою на нозі і вона бере медичні перерви, що взагалі-то нормально. Я ж не починаю шукати відповіді на запитання, робить вона це навмисно чи ні».

(22)

Стало відомо, скільки Реал заплатив за трансфер Луніна Зорі
Футбол | 26 квітня 2024, 12:40 14

На українського воротаря свого часу претендували «Наполі» та «Ліверпуль»

Калініна другий рік поспіль програла у стартовому матчі в Мадриді
Теніс | 26 квітня 2024, 17:05 3

Ангеліна в трьох сетах поступилася американці Керолайн Доулхайд

Коментарі 14
vital
Дійсно медичний за рахунку 5-6 у стартовому (очевидно, в тексті описка про другий сет) був би доречним.
Michael Savchyn
просто треба було брати перший сет і нічого тут ля-ля
axylinam
В футболе постоянно на поле травмы симулируют,чтобы команда отдохнула и проперделась,,а тут на бедную девчёнку накинулись из за ерунды
Виктор Андрущик
Для победы все способы которые не запрещены это нормально.На этот раз Даяна проиграла,почему?На этот вопрос Даяна сама позже ответит.Это женский теннис и здесь все может быть,но победы ещё будут у Даяны для этого есть все.Здоровья,терпения,удачи во всем ты лучшая,Украиночка ты нашая!
VVV
Я взагалі не розумію цього резонансу через дрібницю.. навіть якщо це була хитрість (хоча це і не факт) - брати медичний тайм-аут заборонено? Ні.то в чому проблема то? У футболі іноді роблять вигляд що зводить ногу (ну чи інші пошкодження симулюють),щоб збити Темп гри суперників; у баскетболі чи футзалі також беруть командні тайм-аути часто якраз для того,щоб збити ритм гри суперника..у всіх видах спорту є якісь маленькі хитрощі,які люди використовують для перемоги.. це не допінг, не махлювання, не підкуп арбітра..це звичайний тактичний хід,грамотний і розумний,який не заборонений правилами..Я не в захваті від Даяни після її поіздки в москву,але в цій ситуації абсолютно на її боці - дайте спокій дівчині,і замість поливати брудом краще підтримайте хорошим словом..
Hottabych
Если бы Даяна выиграла,то ни о какой травме и не было речи.Победит не тот, кто сильнее, а тот, кто готов идти до конца.
Александр Науменко
Виправдовуються тільки винуватц.і
Віталій Возняк
Не тобі, дитино, судити людину, яка хворіє на ревматоїдний артрит, за її медичні тайм-аути. І не дай Бог, щоб така страшна хвороба завадила тобі у чомусь - не обов'язково у спорті.
Hottabych
Сегодня ночью Даяна Ястремская во втором раунде Australian Open-2020 проиграла Каролин Возняцки 5:7, 5:7.… ей было слишком больно, чтобы плакать. Странно, иногда сердце продолжает биться даже когда разбито.