Українка впевнено стартувала на Відкритому чемпіонаті Австралії

17325
13
Twitter. Даяна Ястремська
Українська тенісистка Даяна Ястремська (№21 WTA) з перемоги стартувала на Australian Open. У матчі першого кола українка розібралася з переможницею кваліфікації Кайею Юван зі Словенії (№127 WTA).

Це була перша гра спортсменок в турі. Юван також дебютувала в основній сітці Australian Open.

Матч тривав 56 хвилин. Ястремська в першому сеті повела з рахунком 3:0, після чого взяла ще одну подачу суперниці і виграла сет з рахунком 6: 1. У другій партії українка тричі взяла подачу суперниці і перемогла з рахунком 6:1.

Australian Open. Перше коло
Даяна Ястремська (Україна) – Кайа Юван (Словенія) – 6:1, 6:1

У другому колі Ястремська змагатиметься проти екс-першої ракетки світу датчанки Каролін Возняцькі.

21 січня свої виступи на Australian Open розпочнуть українки Еліна Світоліна, Катерина Козлова і Катерина Бондаренко.

Опитування

Голосів 454
Хто, на ваш погляд, виграє Australian Open 2020 у жінок?

20 голосів 4.41 %

В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
(56)

Лунін пояснив, чому залишився по центру під час удару Бернарду Сілви
Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 3

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів

Калініна обіграла італійку та вийшла до чвертьфіналу турніру у Франції
Теніс | 18 квітня 2024, 22:55 3

Ангеліна у двох сетах виграла у Мартіни Тревізан у 1/8 фіналу WTA 250 у Руані

Коментарі 13
Stanislav Matusevych
Даяна здивувала тим, що намагалася переграти суперницю, а не перебити. Ніколи раніше я не бачив, щоб вона так довго тримала м'ячі в грі. В результаті вийшов майстер-клас для ровесниці. Прекрасно.
Окрема подяка Кайї за те, що забезпечила комфортне входження Даяні в турнір, що зазвичай для неї дуже потрібно. Словенка так і не змогла проявити свою перспективність.
А далі розпочнеться справжня гра. Возняцькі буде битися, щоб піти з тенісу на мажорній ноті.
viktor112007
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Maxim_kravets
А параллельно, кстати, с турнира практически без шансов вылетела Конта, которая могла бы стать соперницей Даяны в 3 раунде(в случае победы над Возняцки). Довольно неприятная соперница была бы
vital
Спокійно Даяна відіграла своє "тренування": дипломатично дала суперниці завершити матч без баранок, реалізувала 5 із 6-ти брейкпойнтів, 0 ейсів, 0 подвійних. Усю гру українка спокійно тримала матч у корті, чекаючи на помилку суперниці, або зручну нагоду для атаки. Лише 11 вінерсів за матч, за 17 невимушених показують що Даяна грала не напружуючись, у півсили, навіть не заряджаючись на силові удари.
Конта теж "порадувала", але поки Даяні треба буде більше викластись, що влаштувати завтра достойне прощання Каролін із профі туром. У цьому матчі Даяна точно буде фаворитом проти полько-датчанки.
Успішної гри і результату іншим нашим дівчатам, які будуть грати далі.
aleksanddr2018
Очень хорошо, что опасения многих болельщиков тут на сайте по поводу словенки оказались напрасными. Очень этому рад. Отличная новость с утра, так бы и продолжить а закончить день победным "покером" от наших!
serega-2019
Прекрасна гра від Даяни, що можна додати - все написано нижче в коментарях..
Даяні міцного здоров`я, гарного настрою та відпочинку, бойового настрою та успіхів у подальших іграх !!
Далі буде..
Vlad Ltava
Lazio
Інколи поразка у фіналі від мегатоп - може стати потужним мотиватором для росту і бажання досягти висот. Ось це і пояснює "каток" від Даяни.