Юрген КЛОПП: «Ми показали неймовірний футбол і могли забити більше»

Головний тренер «Ліверпуля» – про перемогу над «Манчестер Юнайтед»

© ФК Ліверпуль. Юрген Клопп
Наставник «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував перемогу над «Манчестер Юнайтед» (2:0) в матчі 23-го туру англійської Прем'єр-ліги.

«Наша гра мені дуже сподобалася, хоча я б вважав за краще, щоб ми вели з різницею в 2-3 м'ячі після 60 хвилин. Так було б краще для нервів. Ми показали неймовірний футбол і могли забити більше.

Можливо, нам варто було забити більше, бо «Манчестер Юнайтед» повернувся в гру в кінці першого тайму. Але в другому таймі ми продовжили створювати моменти і показували відмінну гру. Другий гол став великим полегшенням», - сказав Клопп.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!