ВІДЕО. Як Лунін пропустив гол за Ов'єдо на добиванні

Український голкіпер набрав перші очки зі своєю новою командою

38627
22
Twitter. Андрій Лунін
Український голкіпер Андрій Лунін пропустив один гол у другому матчі за «Ов'єдо» в Сегунді. Воротар відбив небезпечний удар, але не зумів перешкодити суперникові зіграти на добиванні.

Українець вийшов у числі основних гравців клубу на домашній поєдинок 24-го туру проти «Уеска». Гра завершилася внічию (1:1), причому господарі поля зрівняли рахунок на 90+7 хвилині, в компенсований час другого тайму. Голи забили: Ібраїма Бальде, 90+7 - Еугені Вальдеррама, 54.

Нагадаємо, в дебютному матчі за «Ов'єдо» проти «Альмерії» (0:2) Андрій Лунін пропустив курйозний гол через непорозуміння з новим партнером.

Дивіться відео пропущеного гола Андрієм Луніним (перегляд доступний на YouTube)